Jump to content
TreenivAmbur

Väikseid nõuandeid äkki?:D

Recommended Posts

See piltide värk oleks küll väga hea see inspireerib ka teisi midagi ette võtma oma kehaga.

Ma ise kaotasin 15kg ja minu kaalukaotus inspireeris mu paari tuttavatki asjast huvitundma ja tervislikult toituma.

Jõudu ja jaksu sulle et sul ikka seda tahtejõudu jätkuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuukokkuvõte viimasest kuust -7,5kg 21.05.09 ja kaalulangus kokku tuleb 24,5 kg!

21.05.09 - 10.06.09 -6,5kg kuidagi kiirelt langeb:S

kuigi söön 3-4 korda päevas kõhu täis

aga ongi parem, et läheb alla:D ei saa viriseda

Kokku siis alates 03.01.09-10.06.09 -31kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
21.05.09 - 10.06.09 -6,5kg kuidagi kiirelt langeb:S

kuigi söön 3-4 korda päevas kõhu täis

aga ongi parem, et läheb alla:D ei saa viriseda

Kokku siis alates 03.01.09-10.06.09 -31kg

Tõsiselt hästi, ehk laed juba praegu pilte üles?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole suht ammu midagi kirjutanud aga informeerin natukene keda huvitab palju ma kaalust alla olen nyydseks võtnud! Alustasin siis 3 jaanuar 2009 siis kaalusin ligi 148 kilogrammi ja nyyd 16.11.09 kaalun 98 kilogrammi. Poleks uskund, et ma kunagi alla 100 kg võin oma elujooksul veel kaaluda aga võta näpust:) Kõik on võimalik! Tuleb vaid tahta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole suht ammu midagi kirjutanud aga informeerin natukene keda huvitab palju ma kaalust alla olen nyydseks võtnud! Alustasin siis 3 jaanuar 2009 siis kaalusin ligi 148 kilogrammi ja nyyd 16.11.09 kaalun 98 kilogrammi. Poleks uskund, et ma kunagi alla 100 kg võin oma elujooksul veel kaaluda aga võta näpust:) Kõik on võimalik! Tuleb vaid tahta:)

väga tubli tulemus :o

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole suht ammu midagi kirjutanud aga informeerin natukene keda huvitab palju ma kaalust alla olen nyydseks võtnud! Alustasin siis 3 jaanuar 2009 siis kaalusin ligi 148 kilogrammi ja nyyd 16.11.09 kaalun 98 kilogrammi. Poleks uskund, et ma kunagi alla 100 kg võin oma elujooksul veel kaaluda aga võta näpust:) Kõik on võimalik! Tuleb vaid tahta:)

kas ka pildimaterjali enne ja pärast oleks võimalik näha? selline tulemus koos pildimaterjaliga on ülimalt motiveeriv kõikidele, et näidata, mida väimalik saavutada tahtejõu ja ettevõtmisega. Tubli töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ka pildimaterjali enne ja pärast oleks võimalik näha? selline tulemus koos pildimaterjaliga on ülimalt motiveeriv kõikidele, et näidata, mida väimalik saavutada tahtejõu ja ettevõtmisega. Tubli töö!

Vot pildimaterjali võiks vaadata küll :o motiveeriks ennasti veel tagant järgi.... hetke kaal on 85 tahaks et oleks seal 70-ne kandis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×