Jump to content
andy

eesti ron

Recommended Posts

Tõruke oli tõesti võimas. Samas minust ka kaks aastat vanem. Sügisel tulen välja, kui midagi hullu ei juhtu - ja hoopis teistsuguse vormiga. Ja ma loodan, et Andy on piisavalt kõva mees ja tuleb koos teiste juunioridega sügisel lavale vormi võrdlema, mitte ei ole järjekordne arvutikangelane.

Kõik edasised kommentaarid, küsimused palun mulle meili peale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõsi. kahe aastast edumaad on päris raske tasa teha.aga kevadel ju karikavõistlused. kas siis ei tule välja. ja kui ei siis miks. ja kas üks korralik kulturist kell 23.33 mitte magama ei peaks juba :) ja kas pilte ka kuskilt näha saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

''Ja ma loodan, et Andy on piisavalt kõva mees ja tuleb koos teiste juunioridega sügisel lavale vormi võrdlema, mitte ei ole järjekordne arvutikangelane. ''

mina tegelen tõepoolest arvutitega, so what?? Või et laval käivad ainult kõvad mehed?? kahtlemata on nad kõvad mehed, aga ma ei saa aru mis sinul siis sinna asja on?? sa oled nii paganama peenike, et jube. ootan juba, et vilistada kui lavale tuled. edu, ron! tee trenni edasi ja ära ole selline pede palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järsku annad oma telefoninumbri. Arutame seda pede-asja sutsu.

Üldiselt palun Otil või Arnoldil sellised küündimatud ja ropud postitused ära kustutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks te peate vaest õnnetut Mikikat siin niimoodi kiusama? Ega tema süüdi ei ole, et loodus teda suurest musklimassist ilma on jätnud, aga soov kulturistiks hakata on ikka suur!!! Te olete tema peale lihtsalt kadedad!!!Las poiss proovib vähemalt!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kuulsal musklimehel on kindlasti palju austajaid! Kas temast on ka võimalik kusagilt postrit või pilti saada? Tahaks hirmsasti näha, milline siis see meie Ronn välja näeb? Kas keegi saab aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Oi kurat kuidas ma tahaks neid vendasid näha kes siin Mikk-Alvarit norivad. Kuskil oli ju mingi värk et IP aadressi järgi saab selle arvuti aadressi teada kust see kommentaar saadetud on. Teab keegi? Siis võiks nagu kerge teeõhtu korraldada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×