Jump to content
Tarantula

Väga Väga vaja abi !

Recommended Posts

Terekest mul on tekkinud mure :s , ma olen sellest suht palju siin rääkinud aga tahaks kasutama hakkata üht asja või midagi muud . Niisiis hommikul ma kaalusin ja mu õige kaal on 52 kilo ning olen 171 cm pikk ja 15 aastane mul on suhteliselt jube alakaal , ma võin süüa üks kõik kui palju üks kõik mida (kunagi sõin ükskõik mida rämpstoitu jne aga enam mitte ) aga ma ei võta absoluutselt mitte grammigi juurde mitte grammigi alla jne . Et siis mõtlesin kas ma võin kasutada massi lisajat et kui võib äkki soovitaksite mulle mingisugust kust seda saab osta jne paluks pilte ka nendest ja kui palju mis asi annab (väga huvitab mind) . Ja siis selline asi et kas on seda ikka kasulik kasutada , et ma k2isin 3 korda nädalas ennem jõusaalis aga nüüd on tunniplaan muudetud ja saan ainult 1 korra nädalas k2jja, õppimine ka suht raske ning nüüd teen väga kõvasti trenni kodus mul ainult 6 kilosed hantlid aga need parajad mulle ma käin jooksmas ja palju muud teen kõvasti kätekõverdusi triitsepsit treenin biitsepsit ja rinda jne ;) Kas keegi saaks aidata mind ! PALUN AIDAKE !!!!!

Ettetänades : Rando Saar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ühe asja ma unustasin et ma olen teind kuu ja 3 n2dalat trenni ja minu arust pole mulle midagi juurde tulnud naq lihast jms aint sixpacki suht näha veidi ;) et küsimus siis selline et millal näeb ja mis aja pärast näeb oma esimesi tulemusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jama jutt suhu tagasi!

Kunagi olin Sinusugune kõrend ja mõtlesin samamoodi, et kui ma nüüd hakkan midagi "panema", küll siis lihas kasvab.

Unusta ära. "Sõin seda ja toda ja juurde ei tule", söö siis rohkem ja õigeid asju!

Loe mu blogi ja küsi julgelt, kui midagi arusaamatuks jäi: http://forums.fitness.ee/index.php?automod...;blogid=61&

Muudetud kasutaja toonus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jama jutt suhu tagasi!

Kunagi olin Sinusugune kõrend ja mõtlesin samamoodi, et kui ma nüüd hakkan midagi "panema", küll siis lihas kasvab.

Umusta ära. "Sõin seda ja toda ja juurde ei tule", söö siis rohkem ja õigeid asju!

Loe mu blogi ja küsi julgelt, kui midagi arusaamatuks jäi: http://forums.fitness.ee/index.php?automod...;blogid=61&

Okei votan sinu suhtumise vastu aga mida ma siis peaksin sööma kui palju päevas jne ehk saaksid mind sellega palun aidata palun aita mind mul on kergest olemisest nii kopp ees ja tahaks juba lihast ja lihast ehk aitad mind mu msn Tarakan321@hotmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt pane ainevahetus korralikult käima. Põhirõhk pane lihaseid mitte isoleerivatele harjutustele.

Ning treening peab intensiivne olema. Kui peale teist harjutust higi ei lahma siis teed laisalt harjutusi.

Kuna sa jõusaalis eriti käia ei saa siis ehk leiad siit midagi kasulikku.

http://www.crossfit.com/cf-info/excercise.html

Siis tuleb ka isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parema abi saad, kui lähed siiski saali. Lihtsalt end paksuks süüa... ei kujuta ette, mis mõte sel on.

Lihas kasvab teda pingutades. Mingit muud meetodit ei ole. Lihtsalt söömine ei lisa lihast, vaid rasvavarusid. Nii lihtne see ongi. ;)

Tunniplaan tunniplaaniks (vaevalt, et pead päevotsa seal selle plaani järgi askeldama), kui vajad abi, siis peamiselt selleks, et leida võimalus saali pääsemiseks. Kui ei saa ühte saali, saab ehk kuhugi mujale. See raha, mida plaanid kulutada toidulisandite peale, see kuluta saali peale. See oleks parim abi.

Väitsin seda eeldusel, et kodus ka vahendeid eriti pole (a´la 6 kg hantlid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okeih votan suhtumise vastu söön palju siis

Lihtsalt söömisest on vähe kasu. Pead enam vähem mingi kindla menüü endale koostama, et kaloraaz oleks stabiilne ja ei kõiguks ülesse ja alla. Muretse endale kaal ja kaalu hommikuti, kui kaal ei tõuse, siis lisa Kcal juurde. Võid ka Rotteri soovitust kasutada, kui tahad, kartuliputru jahusoustiga ja hakkliha kastmega iga paari tunni tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terekest mul on tekkinud mure :s , ma olen sellest suht palju siin rääkinud aga tahaks kasutama hakkata üht asja või midagi muud . Niisiis hommikul ma kaalusin ja mu õige kaal on 52 kilo ning olen 171 cm pikk ja 15 aastane mul on suhteliselt jube alakaal , ma võin süüa üks kõik kui palju üks kõik mida (kunagi sõin ükskõik mida rämpstoitu jne aga enam mitte ) aga ma ei võta absoluutselt mitte grammigi juurde mitte grammigi alla jne . Et siis mõtlesin kas ma võin kasutada massi lisajat et kui võib äkki soovitaksite mulle mingisugust kust seda saab osta jne paluks pilte ka nendest ja kui palju mis asi annab (väga huvitab mind) . Ja siis selline asi et kas on seda ikka kasulik kasutada , et ma k2isin 3 korda nädalas ennem jõusaalis aga nüüd on tunniplaan muudetud ja saan ainult 1 korra nädalas k2jja, õppimine ka suht raske ning nüüd teen väga kõvasti trenni kodus mul ainult 6 kilosed hantlid aga need parajad mulle ma käin jooksmas ja palju muud teen kõvasti kätekõverdusi triitsepsit treenin biitsepsit ja rinda jne ;) Kas keegi saaks aidata mind ! PALUN AIDAKE !!!!!

Ettetänades : Rando Saar

Sul need kuue kilosed hantlid on ikka reguleeritavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt söömisest on vähe kasu. Pead enam vähem mingi kindla menüü endale koostama, et kaloraaz oleks stabiilne ja ei kõiguks ülesse ja alla. Muretse endale kaal ja kaalu hommikuti, kui kaal ei tõuse, siis lisa Kcal juurde. Võid ka Rotteri soovitust kasutada, kui tahad, kartuliputru jahusoustiga ja hakkliha kastmega iga paari tunni tagant.

Kaloraazi on vaja just kõigutada, et tekitada vahepeal näljatunnet ja siis rohkem süüa.

Ja lisaks ülaltoodud menüüle kartulipudru juurde veel piima juua.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaloraazi on vaja just kõigutada, et tekitada vahepeal näljatunnet ja siis rohkem süüa.

Täitsa võimalik, kuid üldiselt mõtlesin seda, et mis point õgida, kui täna söön miinuses homme plussis. Ja ilma mingi enam vähem kindla kaloraazita just nii juhtubki. Küllalt nähtud neid mehi, kes karjuvad, et kaalu ei tule. Kui siis küsida nende viimase 3 päeva toitumist, siis on kohe näha kuidas kaloraaz kõigub 1 päeval ülesse ja 2 päeval alla.

Meie siin võime jah, päeva lõikes lihtsalt vaatamisega öelda, et kas ma täna sõin plussi või mitte. Kuid algaja ei püüa silmadega never ever kinni, kas ta sõi täna plussi või mitte.

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eelnvevatest teemadest tundub et need pole reguleeritavad.

6kg - sellest pole erilist kasu...

Täpselt! Kui sul pole aega jõusaalis käia, siis osta koju reguleeritavad hantlid. Raskuse võid ise valida, aga umbes kogukaaluga 15 kg on päris head. Reguleeritavate hantlite pluss on see, et saad iga harjutuse jaoks sobiva raskuse valida, kuna kõiki harjutusi ühe raskusega(antud juhul 6kg) on väga ebamugav teha, sest mõne harjutuse jaoks sellest ei piisa ja mõnda harjutust ei jõua sa lihtsalt 6 kg hatliga teha. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa võimalik, kuid üldiselt mõtlesin seda, et mis point õgida, kui täna söön miinuses homme plussis. Ja ilma mingi enam vähem kindla kaloraazita just nii juhtubki. Küllalt nähtud neid mehi, kes karjuvad, et kaalu ei tule. Kui siis küsida nende viimase 3 päeva toitumist, siis on kohe näha kuidas kaloraaz kõigub 1 päeval ülesse ja 2 päeval alla.

Meie siin võime jah, päeva lõikes lihtsalt vaatamisega öelda, et kas ma täna sõin plussi või mitte. Kuid algaja ei püüa silmadega never ever kinni, kas ta sõi täna plussi või mitte.

Söömisega on sama moodi nagu trennigagi, et pead organismi shokeerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söömisega on sama moodi nagu trennigagi, et pead organismi shokeerima.

Nõus sellega, et kaloraaži kõigutada on mõttekas, aga kas nüüd šokeerida? Siis peaks nagu paastulaagrid ka toredad asjad olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlen, kas hantlitega on üldse võimalik teha selliseid baasharjutusi, mis paneksid kõhna noormehe kasvama?

Kükid hantitega, jõutõmme hantlitega, rebimine hantlitega? Sellised asjad sobiksid pigem aeroobikasaali...juhul kui need hantlid nüüd just tõsiselt rasked ei ole.Ma soovitaks kodus treenijale lugeda ühte Mike Mahleri artiklit kodusest trennist: http://www.t-nation.com/free_online_articl..._generation_ent

Ja toiduga shokeerimine...ma ei tea kas Rotter pidas nüüd just seda silmas, aga on olemas selline asi, nagu nutrition microcycles.See tähendab pmst. paari nädala pikkusi massi- ja dieediperioode, et hoida ainevahetus ühelt poolt kiire ning teiselt poolt mitte koguda liigset rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kahtlen, kas hantlitega on üldse võimalik teha selliseid baasharjutusi, mis paneksid kõhna noormehe kasvama?

Kükid hantitega, jõutõmme hantlitega, rebimine hantlitega? Sellised asjad sobiksid pigem aeroobikasaali...juhul kui need hantlid nüüd just tõsiselt rasked ei ole.Ma soovitaks kodus treenijale lugeda ühte Mike Mahleri artiklit kodusest trennist: http://www.t-nation.com/free_online_articl..._generation_ent

Ja toiduga shokeerimine...ma ei tea kas Rotter pidas nüüd just seda silmas, aga on olemas selline asi, nagu nutrition microcycles.See tähendab pmst. paari nädala pikkusi massi- ja dieediperioode, et hoida ainevahetus ühelt poolt kiire ning teiselt poolt mitte koguda liigset rasva.

Ka sellisel juhul peab olema enam vähem mingi kindel menüü ja kaloraaz, millega sa tõstad need 2 nädalat massi ja hiljem ka tagatud mingi enam vähem kaloraaz, millega langetad. Pole ju see nii must ja valge, et täna süün torti ja kommi, kuid homme ..................... Selleks, et mingi 50 kg poiss koguks massi, peab siiski mingit kindlat kaloraazi järgima, et tal kaal tõuseks. Kuna palju energiast läheb niigi kasvamisele, siis ta võib vabalt süüa purksi ja kommi, kuid kaal ikkagi tõuse. Kuigi endale võib tunduda, et söön küll palju ja veel igast rämpsu, kuid kaal ikka tõuse ..................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mille üle me siin tegelt vajelda on, suuremalt jaolt kõik teavad siin, et mingi lihas või kaal kasvaks, selleks on vaja stabiilselt kerget plussi kaloraazis.

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kahtlen, kas hantlitega on üldse võimalik teha selliseid baasharjutusi, mis paneksid kõhna noormehe kasvama?

Kükid hantitega, jõutõmme hantlitega, rebimine hantlitega? Sellised asjad sobiksid pigem aeroobikasaali...juhul kui need hantlid nüüd just tõsiselt rasked ei ole.Ma soovitaks kodus treenijale lugeda ühte Mike Mahleri artiklit kodusest trennist: http://www.t-nation.com/free_online_articl..._generation_ent

Ja toiduga shokeerimine...ma ei tea kas Rotter pidas nüüd just seda silmas, aga on olemas selline asi, nagu nutrition microcycles.See tähendab pmst. paari nädala pikkusi massi- ja dieediperioode, et hoida ainevahetus ühelt poolt kiire ning teiselt poolt mitte koguda liigset rasva.

okei akkan aru saama aga igastahes kuidas kui ma voin süüüa hästi palju aga ma ei vota grammigi juurde aga kuidas siis teen trenni ja söön korralikult kuda ma siis juurde votan sellest ma aru eis aa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei akkan aru saama aga igastahes kuidas kui ma voin süüüa hästi palju aga ma ei vota grammigi juurde aga kuidas siis teen trenni ja söön korralikult kuda ma siis juurde votan sellest ma aru eis aa ;)

Kas sul kilpnääret on kontrollitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×