Jump to content
PisikeKaru

Hantlid

Recommended Posts

Tere. Ostsin endale täna 0,9 kg hantlid. Kuid ma ei tahaks niisama nendega vehkida, vaid tahaks teha korralike harjutusi, ehk oskate soovitada, milliseid harjustusi teha või ehk mõnda lehekülge kus on mõned harjutused üleval.

Ette tänades ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Ostsin endale täna 0,9 kg hantlid. Kuid ma ei tahaks niisama nendega vehkida, vaid tahaks teha korralike harjutusi, ehk oskate soovitada, milliseid harjustusi teha või ehk mõnda lehekülge kus on mõned harjutused üleval.

Ette tänades ;)

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

ja kliki kehaosale, mida soovid treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Ostsin endale täna 0,9 kg hantlid. Kuid ma ei tahaks niisama nendega vehkida, vaid tahaks teha korralike harjutusi, ehk oskate soovitada, milliseid harjustusi teha või ehk mõnda lehekülge kus on mõned harjutused üleval.

Ette tänades ;)

0,9kg hantlid ongi mõeldud niisama vehkimiseks, ma arvan. Vaevalt, et nad "klassikaliste" harjutuste puhul piisavat vastupanu suudavad osutada. Kui muidugi ei ole soovi teha mingeid hiigelseeriaid.

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
0,9kg hantlid ongi mõeldud niisama vehkimiseks, ma arvan. Vaevalt, et nad "klassikaliste" harjutuste puhul piisavat vastupanu suudavad osutada. Kui muidugi ei ole soovi teha mingeid hiigelseeriaid.

peace

Aitab ikka, miks ta siis ei aita... ;)

6ppige lihast tunnetama, sooritage harjutusi tehniliselt korrektselt. Otsige endale hea treener, edasi v6ite j2tkata kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×