Jump to content
Tere

Rinnalt surumine

Recommended Posts

Spartas surus mitu meest 40 kordust ,võitja 49 korda :)

Mehed +100 kg surus võitja 22 kordust.

Ise suruks mingi 2-4 korda ...:) Veidi häbi on aga mis teha:) Kaal hetkel 76kg

Muudetud kasutaja wer-rax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav mul just rinna arendamisega probleem kehakaal 130kg-pikkus 189cm aga see rinnalt üles ei tule 115 äärmise pingutusega.Kuid jõutõmme 230kg ning jalapress 450kg (raskused said otsa max i ei tea) ja kükk 210kg kolm korda max i jälle ei tea kuna üksi väga riskida ei taha seljavigastusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav mul just rinna arendamisega probleem kehakaal 130kg-pikkus 189cm aga see rinnalt üles ei tule 115 äärmise pingutusega.Kuid jõutõmme 230kg ning jalapress 450kg (raskused said otsa max i ei tea) ja kükk 210kg kolm korda max i jälle ei tea kuna üksi väga riskida ei taha seljavigastusega.

Mul suht sama..olen külastanud jõusaali pea 2aastat ja tähele pannud et ülejäänud keha areneb tunduvalt kiiremini kui näiteks rind.Sama mure on ka biitsepsiga:/

Ka on jama selline et vasak rind tahab kangesti suuremaks kasvada kui parem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav mul just rinna arendamisega probleem kehakaal 130kg-pikkus 189cm aga see rinnalt üles ei tule 115 äärmise pingutusega.Kuid jõutõmme 230kg ning jalapress 450kg (raskused said otsa max i ei tea) ja kükk 210kg kolm korda max i jälle ei tea kuna üksi väga riskida ei taha seljavigastusega.

Äkki teed rinnale liiga palju harjutusi? Proovi teha rinnale 2 harjutust - tugev lamades surumine (5-7 tööseeriat) ja üks kerge harjutus lõppu. Paljud kipuvad rinnale liiga palju harjutusi tegema ja siis imestavad, miks ta ei arene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×