Jump to content
tonyx

Protein No 1 - õudne, kuidas te seda juua suudate!?

Recommended Posts

pool aastat segasin endale FAST'i jooki. pärast trenni võtsin poolteist supilusikat Hera't ja poolteist supilusikat Sojat, segasin poole liitri veega ning asi tuli ülimalt MAITSEV! selline mõnus neutraalne jook, seda oli hea isegi leivakõrvaseks võtta.

täna joon siis esimest korda Tai Kane Protein No 1 jooki. neli supilusikatäit segatuna poole liitri veega - lõug tahab krampi kiskuda ja vägisi tule okserefleks kurku. kuidas teil see lääge magus maasikasulp ometi alla läheb? mida teha, et see jook ometigi kuidagi joodavamaks muuta?

jah ma saan aru küll, et Tai Kane hüdrulüüsitud valk on lihasekasvatamiseks efektiivsem kui FAST'i hüdrolüüsimata valk, aga kohe kuidagi ei tahaks suurema lihase nimel sama vastikut jooki nüüd iga päev jooma hakata. äkki annab seda asja ikka kuidagi parandada veel? see lääge maasikamaitse on ikka päris jube.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina segan ka koguaeg veega ja ei kurda üldse maitse üle. Maitse läheb alles siis rõvedaks kui õhtusele sheigi teen selliselt et pool No1 ja pool caseinat-i sest caseinati EI SAA üksi juua j seepärast joongi No1-ga et talutavam oleks. Äkkis ul on vesi miski kehv või lõug liiga nõrk et krampi kisub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks ta ometi nii magus peab olema? seda aspartaami on vist lausa kamaluga visatud sinna. kuidas seda magusust ometi neutraliseerida? praegu on küll tunne, et 360 krooni sai maha visatud, sest juua see kraam küll ei kõlba.

FAST'i maitsestamata ja magustamata pulbrid olid selle kõrval lausa taevalikud. kahjuks polnud neid lihtsalt Tartus müügil, siis kui ostma läksin (väike vihje FAST'i meestele, varustage oma Tartu esindust ka ikka aegajalt!). mõtlesin, et prooviks siis konkureerivat toodet, aga praegu on küll pigem kahetsus peal. paisutagu see No 1 mu lihaseid või kui õhupalle, aga kui selle nimel peaks iga päev sellist jooki jooma, siis võtab küll kahtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joo siis lahjemat segu 4spl-i poole liitri kohta on suht lääge jah aga pane sama kogus mitte poole vaid 1 liitri kohta siis sa enam ei kaeba magususe üle.Kui sulle FAST rohkem meeldib siis hoolitse selle eest et see sul kunagi otsa ei saaks osta 2 kotti ja kui üks otsas teeli jjuba järgmine. Mina küll ei ostaks selle pärast VAZ-i et Mercedest polnud kohe saada - muidugi kui mul ei lasu jubedat kohustust VAZ-i promoda. See praegune jutt on küll väga seda moodi et Tai Kane on jama ja FAST hea mitte mingi konkreetse küsimuse või teema tõstatamisena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult segasin need neli supilusikatäit isegi 700 ml veega, rohkem lihtsalt sheikerisse ei mahu. samas paki peal soovitatakse 4 supilusikatäit segada 200-300 ml veega, ei kujuta ette, mis maitsega see veel olla võib.

järgmine kord proovin ilmselt kolme lusikatäiega läbi ajada, vee kogust enam suurendada ei saa (kui just kaks sheikeritäit ei sega). või on keegi proovinud kakaoga või piimaga segada või miskit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea kui jube se konkreetne asi on, kuid tean et nii lahjaks segades ta on veel jubedam. proovi ükskord nii teha nagu pakil kirjas ja anna teada. mul oleks küll raskusi korraga 700ml alla kugistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah et kohe kuidagi ei kannata seda No 1 juua. sitt päev siis. selliste lammaste määgimine hakkab üle viskama. mis sa valid autot ka puhtalt värvi järgi või? olgu või mingi vapsee SSANGYOUNG.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Oleneb milline su supilusika-täis on. Kui kuhjaga, siis liiga palju.

Magusaks alles asi läheb siis, kui lükkad sinna dekstroosi ka omajagu sisse, vot siis tunned alles magusust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näiteks tarbisin kogu aeg Lemonit. Nüüd ostsin Hera 85 ja oli ka esimesel korral ebameeldiv juua. Olin ära harjunud maitsestatud ja magustatud proteiiniga ja kui nüüd tavalist võtma hakata, siis tundub see suht ebameeldiv. Aga leidsin lahenduse... natuke kakaod ja dextrosi juurde, ning päris hea sai.

Tonyxle ütleks, et alguse asi......inimene harjub kõigega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õõiijessand. pole midagi teha kui vanajummal on lõuavärgipealt kitsi olnud. mina olen alates vägiliasest kuni prot no 1-ni kõik puhtalt sisse kugistanud. ja nagu ei kurda. sest tean et olgu või lehmasita maitsega. taastumiseks on see vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 spl. täit teeb asja vähe magusaks küll. Ise panen 2 ja lisan veel 3tlt. glutamiini + pigistan natuke sidrunit. Maitse saab igatahes v. hea. Ja veel jooge seda võimalikult külmalt. Vast nüüd ei hakata kohe vinguma, et kurk võib haigeks jääda ja külmalt imendub aeglasemalt jne. Meestele protein nr1. ja poisikestele jäätis ja pulgakomm. Andke minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihtsalt maitse pärast tarbida proteiini vähem kui peaks tundub küll natuke naljakas. minu arvates on probleemiks hoopis see meeletu vaht mis raputades tekib. aga jah ''Meestele protein nr1. ja poisikestele jäätis ja pulgakomm'' eraldab terad sõkaldest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahate midagi head siis minge kommipoodi, ise olen aastaid kasutanud nii No 1- te kui glutaminepeptide puhast ( maitse 10 korda hullem kui No 1 - l) kuid tulemused No1 väärilised. Pole kunagi söönud toidulisasid nende maitse pärast, ikka tulemuse parandamise pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun täiesti Otiga!

Kui ma midagi maitse pärast sööks/jooks, siis elaksin ainult õllest ja marmelaadist.

Olen aastaid kasutanud nr.1-te ja pole kunagi probleemi näinud.

Kui mul mingi eesmärk on, siis maitse on mulle tõesti 5-nda järguline. Tähtis on tulemus!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei solvu, ma saan aru jah et tai kane on ainus mida ise maale tuuakse ja selle pealt saab suurima kasumi, aga miks siis yldse teisi asju myya, see oleks nagu umbes selline tema et radiolinja hakkaks elioni k6nekaarte myyma aga promoks ikka ainult oma asja. (loomulikult seda ei tehta).

ja see alla 300 eeq hind oli mul arvutatud 3000g-sest pakist, aga kui juba tegu t6sisema tegijaga siis pole see 3kg kuigipalju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alfonze ja mareki dialoog ajas küll hamabd laiali naerma.aga see selleks. mina olen igatahes väga õnnelik, et leidub vääga palju isikuid, kes joovad proteiini maitse pärast. käivad jõusaalis oma mobiile laadimas jne. sest mida kehvem on keskmine hall mass seda parems valguses paistavad need, kes natuke üle keskimise. kujutage ette kui kõik siinolijad treeniksid nagu arnold jne. siis ei julgeks vist päise päeva ajal turulegi minna. samas on asjal ka negatiivne pool. vähene konkurents on pikemas perspektiivis arengut pärssiv. näit noorkulturiste oli emv vist mingi 5 ainult. seega vääga vähe. ja ega meestelgi midagi hõisata pole. paar kolm tõsist tegijat on ilmselgelt vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2ra saa valesi aru, ma ei joo proteiini maitse p2rast, loomulikult on t2htis tulemus, kuid kas sa tahad v2ita et tai kane on maailma parim toode ja et usa tootjate kogemused ei maksa midagi??

P.S. ma ise praegu tarbin igap2evaseks suht sita maitsega protekat ja ei nuta yldse.

ja mobla on mul silenti peal kotis yldse trenni ajal:-P

aga konkurentsi asjus on sul tuline 6igus.

Igatahes j6udu ja joome sodi edasi:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega jah päris sitaks on neid kes tulevad jõusaali oma uusi riideid näitama, moblaga mängima/kõva häälega räuskama kuidas ma ei tea millega hakkama on saadud ja need vandid kes ainult rinda ja biitsa treenivad......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×