Jump to content
PokerFace

Vajaks abi :)

Recommended Posts

Tere,

tahaks siis proteiini kasutama hakata.Mis ma täpselt ostma peaks, ma ei tea asjadest midagi.Olen 15 aastane.Jõusaalis käind üle 2 kuu.

Aitäh :D

Kana, kohupiima, kodujuustu, muna, kala, liha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

tahaks siis proteiini kasutama hakata.Mis ma täpselt ostma peaks, ma ei tea asjadest midagi.Olen 15 aastane.Jõusaalis käind üle 2 kuu.

Aitäh :D

Ntx "Juku" juustus on proteiini ehk valku 40% ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui soov on proovida, siis proovi allolevat soodsat toodet, peale trenni koheselt veega või muu vedelikuga segatuna, pulbri kogust pudelisse ca 100gr, vedelikku ca 400ml, siis peaks ca 15 doosi saama sellest pakist:

Mass2

[Fast]

Analüüs: 100g

Energiat 1650 kJ/380 kcal

Valk 36 g

Süsivesikuid 52 g

Rasv 3,6 g

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=326

Proovida võib ikka, midagi halba sellest pole, huvitav kogemus juures hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis kui soov on proovida, siis proovi allolevat soodsat toodet, peale trenni koheselt veega või muu vedelikuga segatuna, pulbri kogust pudelisse ca 100gr, vedelikku ca 400ml, siis peaks ca 15 doosi saama sellest pakist:

Mass2

[Fast]

Analüüs: 100g

Energiat 1650 kJ/380 kcal

Valk 36 g

Süsivesikuid 52 g

Rasv 3,6 g

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=326

Proovida võib ikka, midagi halba sellest pole, huvitav kogemus juures hiljem.

Ja edaspidi vaatagi toidulisandite kosotist, et põhinäitajaid 100gr kohta:

* kaloreid. näiteks keskmine toidukord /üks sööklapraad / täiskõhutunde toidukord/ on ca 500 kalorit (kcal), nüüd siis enamvähem selles koguses toidulisandit tarbigi ja muid toite, et väga üle 500 kalori pole vaja lasta, et praegusel näitel 380 kalorit on 100 grammi kohta, siis see on ok, et üle 500 kalori ei tule, n osiis enamvähem 100gr on ok, et kui oleks näiteks 100gr kohta 1000 kalorit, siis vast oleks palju seda ühe toidukorra kohta, et pigem siis poole vähemas koguses süia, ca 50gr siis, et sedalaadi pilguga enam-vähem kaloreid vaadata, 500 piir-kalori vaatlemisega.

valkude ja süsivesikute suhet peaksid vaatama on see siis 1/2-le vm näitaja, ja vast muid aspekte veel, et hangi need teadmsied omale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks hakkan jõusaalis käima teisipäev ja neljapäev.Siis aind teisip2ev ja neljap2ev joon seda peale trenni ? Ei tahaks igapäev juua...proteiin on suht kallis, 400 krooni ja saan aind 15 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

tahaks siis proteiini kasutama hakata.Mis ma täpselt ostma peaks, ma ei tea asjadest midagi.Olen 15 aastane.Jõusaalis käind üle 2 kuu.

Aitäh ;)

Ega ennem kui ei tea mida osta ja mis milleks, pole mõtet toidulisandeid sisse ajada IMO.

Alguses toitumine korda ja saad sealt kõik vajalikud ained.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii noorelt pole mõttet solki süüa, hiljem kui keha naturaalselt ei taha areneda siis võib tagant tõugata kergelt ;) treeni vähemalt pool aastat kohupiimaga

Ah, et valk pulbrikujul on solk? Ja päris päevast päeva kohupiima ka näost sisse pole vaja ajada... Kõik nii taimne, kui loomne peab olema tasakaalus. ;)

To PokerFace: See foorum on informatsiooniga paksult küllastatud. Loe, uuri ja hakka kasutama toidulisandeid siis kui sa TEAD asjast midagi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma 4 aastat juba trenni teind, aga mitte jõusaalis.Käin karate trennis, seal jookseme võitleme jne( trenn 3 korda nädalas ).Jõusaalis k2ind 2 kuud.

Muudetud kasutaja PokerFace poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan sul lihtsalt toitumine korda ajada, kuna lihased pole sul kindlasti nii suured, et neil oleks vaja neid tohutuid valgu hulkasid.

Selle proteiini asemel telli endale parem siit toitumiskava... ;)

Ja et sulle asi paremini arusaavaks teha, siis proteiin on valk, seesama vadakuvalk, mida sa saad toidust, ainult et pulbrikujul. ;)

Muudetud kasutaja sa1m0n poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×