Jump to content
dfg

15a + pulber ?

Recommended Posts

tere, mõtlesin, et telliks Mass2. jõukas käind juba 2 aastat vist. areng on minuarust väga hea. hetkel kaal 63kg, pikkus 178cm, lihasmassi on üle keskmise kindlasti. selline asi, et toitumine on enam vähem õige, aga oleks vaja midagi peale trenni võtta. kas soovitate pulbrit või olen veel liiga noor? kui pole kindel kas toitumine õige, aga põhimõtteid tean, siis kas peaks ikkagi mingi kava võtma? aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah, aga mul areng hea, aga tahaks veel kiiremaks :D

Kui areng on hea, siis ära parem midagi juurde tarvita. Kui areng seiskub, siis on aeg hakata pulbrite poole vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, mõtlesin, et telliks Mass2. jõukas käind juba 2 aastat vist. areng on minuarust väga hea. hetkel kaal 63kg, pikkus 178cm, lihasmassi on üle keskmise kindlasti. selline asi, et toitumine on enam vähem õige, aga oleks vaja midagi peale trenni võtta. kas soovitate pulbrit või olen veel liiga noor? kui pole kindel kas toitumine õige, aga põhimõtteid tean, siis kas peaks ikkagi mingi kava võtma? aitäh.

Ja milline näeb välja too enam-vähem õige toitumine, :D

Sa ära nüüd pahanda,aga küsimuse asetuse tõttu on nagu tugev kahtlus,et õige on toitumine rohkem vähem kui enam ..., :D

Kui areng niigi hea,siis milleks?

Ole rahulik,kui sa just mingi supefenomen ei ole,tuleb ka sinul too pulbiraeg, :P

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, mõtlesin, et telliks Mass2. jõukas käind juba 2 aastat vist. areng on minuarust väga hea. hetkel kaal 63kg, pikkus 178cm, lihasmassi on üle keskmise kindlasti. selline asi, et toitumine on enam vähem õige, aga oleks vaja midagi peale trenni võtta. kas soovitate pulbrit või olen veel liiga noor? kui pole kindel kas toitumine õige, aga põhimõtteid tean, siis kas peaks ikkagi mingi kava võtma? aitäh.

Kutt, sul on niigi kasvuaeg, ära jama nende pulbritega. Lihtsalt söö õigesti ja tee trenni! Kui selline pulbrimaania jätkub, siis peab nendele küll vanusepiirangu peale panema :D .

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, mõtlesin, et telliks Mass2. jõukas käind juba 2 aastat vist. areng on minuarust väga hea. hetkel kaal 63kg, pikkus 178cm, lihasmassi on üle keskmise kindlasti. selline asi, et toitumine on enam vähem õige, aga oleks vaja midagi peale trenni võtta. kas soovitate pulbrit või olen veel liiga noor? kui pole kindel kas toitumine õige, aga põhimõtteid tean, siis kas peaks ikkagi mingi kava võtma? aitäh.

Millest see vajadus midagi võtta?

Ei tasu sul seda pulbrit osta. Söö korralikku toitu ja leiuta ise mingi sheik. Mina võtan näiteks peale trenni kodus valmis tehtud sheigi - 200g kohupiima,3 supilusikat maasika moosi + piima . Mikserdan ära ja väga mõnusa maitsega peale trenni juua. Nagu jäätisekokteil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetke kaal 63kg ja 178cm ja lihasmassi kindlasti üle keskmise ? Ilmselgelt hindad enda vormi üle . Samas muidugi, et kellega võrrelda ?

Ma nagu üle 10 kilo raskem ja suht sama pikk, ei arva küll et mingi põkk oleks(rasva 6%)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ei või nende "pulbritega" jamada?!?! Kui kunagi jõusaaliga sai tõsisemalt tegelema hakatud, hakkasin kohe peale trenni valgukokse tegema ja ei mõista miks peab paar aastat ootama ennem! Muidugi eraldi asi on kui niisama jõusaalis sipled, siis pole tõesti kiiret taastumisega! :D

Mine lemmik peale trenni on igastahes HT-R :D või siis hea odav(vanasti oli mingi 100 krooni odavam :P ) Hera80

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine lemmik peale trenni on igastahes HT-R

HTR'i polnud pikka aeg müügis minumeelest siin poes, hiljuti alles tuli müüki, kunagi sai seda proovitud ja tundus ka väga hea lisand olema!

Plaanin lähiajal ise ka osta järgmisena just HTR'i!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetke kaal 63kg ja 178cm ja lihasmassi kindlasti üle keskmise ? Ilmselgelt hindad enda vormi üle . Samas muidugi, et kellega võrrelda ?

Võibolla kui arvestada mitte treenivaid inimesi ka selles eas :D Aga kui võtta trenni tegevaid inimesi ainult arvesse, siis see üle keskmise kindlasti pole. Kui ma kaotaksin piisavale tasemele rasva (u. 3-4%) oleksin siiski 80kg lähedale, aga arvatavasti noorem, kui tema. (kuna eile alles sain 15)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, kui sl nn Areng on hea siis sa ei peaks kyll mingeid pulbreid kasutama. Pulbreid hakka alles siis kasutama, kui enam arengut ei ole või ei suuda tavatoidust neid ained kätte saada. Proteiini pulbrid jms need kõik on abi vahendid. Aga kui sa arened siis ple sl veel kyll vaja neid süüa. Pulbreid saad veel kõvasti syya, oleneb kui kaua trenni teed. Aga oota selle asjaga. Ja kaal ple sl ka suurem asi! ise olen sama vana ja pikk ning kaal 70kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×