Jump to content
4Qlimax

Raskeimad harjutused...

Recommended Posts

Võiksite siia kirjutada raskeid ja massikasvatavaid harjutusi, mis kasvuhormooni tasemed põhja viiks :P Nagu kükk, jõutõmme jms.

Power Snatch on kindlasti lemmik!

Aga ka kõik teised olümpiatõsted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absoluutseteks lemmikharjutusteks on kujunenud kuldne kolmik (jõutõmme, kükk ja lamades surumine :P )

Rinnalevõtt meeldib mulle neile 3le lisaks. Lemmik on kükk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmme, õlgadest laiema haardega. Tunned kuidas selg paisub.

Kükk, kang turjal.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks omalt poolt thrusteri

Minu arvates ka on thruster väga hea harjutus. :P

Muidu lemmikuteks on - rinnalt surumine, kükk, military press..jõutõmme on mulle kuidagi vastumeelne st. ei ole just minu lemmikharjutus.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline see power snatch on?

Rebimine?

Power snatch peaks olema ilma allisteta rebimine.

Enda lemmikuteks muidu jõutõmme,kükk ja klassikaline tõukamine, allistega ja puha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks omalt poolt thrusteri

Tundub olevat päris hea harjutus. Peaks ka kunagi katsetama.

Lisaksin siia veel kangi tõmbed vastu kõhtu ja kangivarre tõmbed vastu kõhtu, minu meelest parimad seljakasvatajad. Üldiselt kasutan iga lihasrühma puhul võimalusel ainult kangi või hantlit, stimuleerivad lihast kõige paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Clean

Täpsem oleks öelda Power Clean. Sest clean on otsetõlkes puhas ja paljude erinevate asjade kohta öeldakse clean. Raske leida otsingutest selle sõnaga midagi mõistlikku.

Muidu väga hea harjutus, võtab hirmsasti läbi. Just eile tegin :D

Üks link ka youtubest:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise eelistan samuti olümpiatõsteid, palju raskemad kui kükk, jõutõmme või surumine.Lisaks on hästi rasked veel mitmed keharaskusega harjutused, nagu ühe käega kätekõverdused, jõutõus, kükk ühel jalal, lõuatõmbed rinnani, lõuatõmbed ühe käega.Muidugi üsna sarnane, aga tunduvalt raskem alternatiiv tavalisele jõutõmbele oleks seda suure kiviga teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise eelistan samuti olümpiatõsteid, palju raskemad kui kükk, jõutõmme või surumine.Lisaks on hästi rasked veel mitmed keharaskusega harjutused, nagu ühe käega kätekõverdused, jõutõus, kükk ühel jalal, lõuatõmbed rinnani, lõuatõmbed ühe käega.Muidugi üsna sarnane, aga tunduvalt raskem alternatiiv tavalisele jõutõmbele oleks seda suure kiviga teha.

Proovitud. Näppudele ja randmetele on koormus tunduvalt suurem, alaseljale väiksem mõnevõrra :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen seda nüüd kahes trennis teinud 3 x 12 ja pean tunnistama, et pole tükk aega nii kõvasti hingeldanud. Kopsud tahavad sees keerdu minna:D Tänud postitamast!

Kui ma panin thrusteri oma treeningusse millalgi, siis ma ei saanud tükk aega aru, miks ma ei jõua trenni lõpuni teha. Tõesti pigistab sinust kõik välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma panin thrusteri oma treeningusse millalgi, siis ma ei saanud tükk aega aru, miks ma ei jõua trenni lõpuni teha. Tõesti pigistab sinust kõik välja.

Ma mõtlesin ka, et olen kaval .. teen Thrusterit õlapäeval .. pärast selle harjutuse mõningaid seeriaid enam eriti kukla tagant midagi ei suru B) Kummaline oli aga, et jalad on praegu valusad - õlale ei karvagi. Ometigi sai ca 50kg kangiga tehtud (mulle piisavalt raske). Ju siis peab väiksemaks võtma raskust ja vähem kehaga tõukama vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×