Jump to content
4Qlimax

Raskeimad harjutused...

Recommended Posts

Neid "clean and jerk"-i laadseid harjutusi (nagu Thruster jt) saab eriti ohtlikult sooritada ühe käega nagu näiteks siin:

http://www.youtube.com/watch?v=nHq8wuhstiM&NR=1

See siis on näiteks, kuidas ei ole soovitatav. Ühe käega hantliga tehakse ka selle perekonna harjutusi, see juba ohutum kui kang ühe käega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, kas mulle tundub või ongi nii, et kõik kirjutavad peale kasutajate xero ja JarmoOberst, harjutustest mis meeldivad, see pidi ikka olema teema "raskemaid harjutusi.." Või on on need leemikharjutused mis on raskemad ? B) Mul küll ei ole rasked harjutused nagu kükk lemmiharjutus, kuigi vaja teha ju !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Приседания(prisedania-kui kellegil kirillitsa kodeering ei toimi)

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, kas mulle tundub või ongi nii, et kõik kirjutavad peale kasutajate xero ja JarmoOberst, harjutustest mis meeldivad, see pidi ikka olema teema "raskemaid harjutusi.." Või on on need leemikharjutused mis on raskemad ? B) Mul küll ei ole rasked harjutused nagu kükk lemmiharjutus, kuigi vaja teha ju !

Thruster tundub videost küll raske...... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, kas mulle tundub või ongi nii, et kõik kirjutavad peale kasutajate xero ja JarmoOberst, harjutustest mis meeldivad, see pidi ikka olema teema "raskemaid harjutusi.." Või on on need leemikharjutused mis on raskemad ? B) Mul küll ei ole rasked harjutused nagu kükk lemmiharjutus, kuigi vaja teha ju !

Tavaliselt ju ongi nii, et mida raskem harjutus, seda parema enesetunde saad kordaläinud treeningust. Seega võib siinkohal raske ja meeldiva vahele võrdusmärgi kirjutada küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub päris huvitav asi, peaks ära proovima :) Enda jaoks kõige raskem harjutus käärkükk kang turjal ja sügavkükk.

Kui kavatsed seda harjutust proovida, siis jäta see harjutus trenni lõppu. Kasuta kordusvahemiku 12-20, 3 seeriat ja puhkus seeriate vahel 30sek. Siis tunned selle harjutuse võlu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×