Jump to content
joey

Teie igapäevane toitumine

Recommended Posts

Tavapäraselt:

~0700 moosisaiakesed + 50:50 veega lahjendatud pirnisiirup (võtan külmkapist oma voodi kõrval)

~0800 2 viilu leiba koos või ja maasikamoosiga, vahest ka banaan (söön bussis, kui hommikul tööle liikuma hakkan)

~0830 0.5L sprite + 2x Snickers (need ostan bussipeatuses asuvast kioskist, kust maha lähen)

~1000 6 saiaviilu Nutellaga (teen hommikul valmis ja võtan tööle kaasa)

~1300 Hesburgeri megaburger + 0.5L coca-cola light + suur banaani-jäätisekokteil 0.5L (lõuna, Hesburger on õnneks üle tee, seega väga palju liikuma ei pea)

~1400 2 pakki Talleggi Chick Snacke 160g kokku (ilgelt hea maitsega ja kõhtu täidab ka - sureks ilma nendeta täitsa nälga vist)

~1530 500g Kalevi shokolaadi, tavaliselt pähklite ja rosinatega (raske päev selja taga, võin end natukene hellitada)

~1700 1L Aura ploomi- või virsikunektarit, vahest harva ka kirsinektarit (aga see viimane on hea ainult külmalt!!!1 nämm-nämm)

~1800 5 leivaviilu (suurt) koos Rama Creme Bonjouriga, 1cm paksuse singiviiluga ja paari kurgiviiluga (üldse ei meeldi, aga elukaaslane sunnib ;) , sööks parema meelega mingit kommi)

~1900 kanabroiler 0.5kg + ahjus tehtud friikartulid + jahukaste + magustoiduks pakk Haribo kummikomme (õhtusöögiks, lemmiktoit)

~2000 vahest söön paar õuna või halvaad või midagi magusat (mulle maitseb magus)

~2100 kaks väikest Kinder Bueno shokolaadi (elukaaslane soovitas, talle maitsevad need väga :D )

~2200 Fatburner 3000mg L-karnitiiniga (igaks juhuks, et ikka vormi säilitada ja mitte enam paksemaks minna ;) )

~2300 peotäis rosinaid ja 2 komeedikommi (enne magamaminekut, magusa suuga on hea magada :) )

Tahaks alla võtta.. Olen kõike proovinud (maitsnud, sõna otseses mõttes) ja miski ei aita ;) ! Raha ka nagu eriti järgi ei jää, et veel midagi korralikku juurde süüa - kuigi mahuks küll vist.

Trenni teha ei meeldi, sest vihkan higi ja liikumist ning jõusaalides seda tränamuusikat, mida kogu aeg lastakse :P ! Oeh, mul on halvad geenid vist.

Muudetud kasutaja sigaloom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri, tegin hommikul shokolaadise peaga paar andestamatut kirjaviga ning jätsin ühe olulise toidukorra mainimata :(.

See muidu mu tuttava koostatud toitumiskava. Tasuta on ikka parem :rolleyes: , kuigi vahukoort igatsen taga. Vahest nädalavahetusteti ikka vaikselt söön :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavapäraselt:

~0700 moosisaiakesed + 50:50 veega lahjendatud pirnisiirup (võtan külmkapist oma voodi kõrval)

~0800 2 viilu leiba koos või ja maasikamoosiga, vahest ka banaan (söön bussis, kui hommikul tööle liikuma hakkan)

~0830 0.5L sprite + 2x Snickers (need ostan bussipeatuses asuvast kioskist, kust maha lähen)

~1000 6 saiaviilu Nutellaga (teen hommikul valmis ja võtan tööle kaasa)

~1300 Hesburgeri megaburger + 0.5L coca-cola light + suur banaani-jäätisekokteil 0.5L (lõuna, Hesburger on õnneks üle tee, seega väga palju liikuma ei pea)

~1400 2 pakki Talleggi Chick Snacke 160g kokku (ilgelt hea maitsega ja kõhtu täidab ka - sureks ilma nendeta täitsa nälga vist)

~1530 500g Kalevi shokolaadi, tavaliselt pähklite ja rosinatega (raske päev selja taga, võin end natukene hellitada)

~1700 1L Aura ploomi- või virsikunektarit, vahest harva ka kirsinektarit (aga see viimane on hea ainult külmalt!!!1 nämm-nämm)

~1800 5 leivaviilu (suurt) koos Rama Creme Bonjouriga, 1cm paksuse singiviiluga ja paari kurgiviiluga (üldse ei meeldi, aga elukaaslane sunnib :rolleyes: , sööks parema meelega mingit kommi)

~1900 kanabroiler 0.5kg + ahjus tehtud friikartulid + jahukaste + magustoiduks pakk Haribo kummikomme (õhtusöögiks, lemmiktoit)

~2000 vahest söön paar õuna või halvaad või midagi magusat (mulle maitseb magus)

~2100 kaks väikest Kinder Bueno shokolaadi (elukaaslane soovitas, talle maitsevad need väga :D )

~2200 Fatburner 3000mg L-karnitiiniga (igaks juhuks, et ikka vormi säilitada ja mitte enam paksemaks minna :( )

~2300 peotäis rosinaid ja 2 komeedikommi (enne magamaminekut, magusa suuga on hea magada :) )

Tahaks alla võtta.. Olen kõike proovinud (maitsnud, sõna otseses mõttes) ja miski ei aita :( ! Raha ka nagu eriti järgi ei jää, et veel midagi korralikku juurde süüa - kuigi mahuks küll vist.

Trenni teha ei meeldi, sest vihkan higi ja liikumist ning jõusaalides seda tränamuusikat, mida kogu aeg lastakse :D ! Oeh, mul on halvad geenid vist.

Sul ei jäägi ju aega jõusaalis käia, kui praktiliselt iga tund sööd. :P Sa vist oledki aint kodus. Sellise "massikavaga" trenni ka teeksid, ei jõuaks sa lihase paisumist vaadata. Ei tea kas see on utoopia või päris aga söögiisu kohe tõusis mul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavapäraselt:

~0700 moosisaiakesed + 50:50 veega lahjendatud pirnisiirup (võtan külmkapist oma voodi kõrval)

~0800 2 viilu leiba koos või ja maasikamoosiga, vahest ka banaan (söön bussis, kui hommikul tööle liikuma hakkan)

~0830 0.5L sprite + 2x Snickers (need ostan bussipeatuses asuvast kioskist, kust maha lähen)

~1000 6 saiaviilu Nutellaga (teen hommikul valmis ja võtan tööle kaasa)

~1300 Hesburgeri megaburger + 0.5L coca-cola light + suur banaani-jäätisekokteil 0.5L (lõuna, Hesburger on õnneks üle tee, seega väga palju liikuma ei pea)

~1400 2 pakki Talleggi Chick Snacke 160g kokku (ilgelt hea maitsega ja kõhtu täidab ka - sureks ilma nendeta täitsa nälga vist)

~1530 500g Kalevi shokolaadi, tavaliselt pähklite ja rosinatega (raske päev selja taga, võin end natukene hellitada)

~1700 1L Aura ploomi- või virsikunektarit, vahest harva ka kirsinektarit (aga see viimane on hea ainult külmalt!!!1 nämm-nämm)

~1800 5 leivaviilu (suurt) koos Rama Creme Bonjouriga, 1cm paksuse singiviiluga ja paari kurgiviiluga (üldse ei meeldi, aga elukaaslane sunnib :rolleyes: , sööks parema meelega mingit kommi)

~1900 kanabroiler 0.5kg + ahjus tehtud friikartulid + jahukaste + magustoiduks pakk Haribo kummikomme (õhtusöögiks, lemmiktoit)

~2000 vahest söön paar õuna või halvaad või midagi magusat (mulle maitseb magus)

~2100 kaks väikest Kinder Bueno shokolaadi (elukaaslane soovitas, talle maitsevad need väga :D )

~2200 Fatburner 3000mg L-karnitiiniga (igaks juhuks, et ikka vormi säilitada ja mitte enam paksemaks minna :( )

~2300 peotäis rosinaid ja 2 komeedikommi (enne magamaminekut, magusa suuga on hea magada :) )

Tahaks alla võtta.. Olen kõike proovinud (maitsnud, sõna otseses mõttes) ja miski ei aita :( ! Raha ka nagu eriti järgi ei jää, et veel midagi korralikku juurde süüa - kuigi mahuks küll vist.

Trenni teha ei meeldi, sest vihkan higi ja liikumist ning jõusaalides seda tränamuusikat, mida kogu aeg lastakse :D ! Oeh, mul on halvad geenid vist.

Kadedaks teeb krt, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150-200 gr ju normaalne ära süüa. Lisa nt juur-ja köögivilju (tomat, kurk jne), veidike ehk ketsupit, maitsesta, kuidas endale meeldib.

ketsupit kodujuustule :rolleyes: . Tegelt tahtsin küsida miks kõik seda tatraputru näost sisse ajavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna

07:15 1 pakk (250 g vist) rosinatega kohupiima

15:45 3 kotletti ja 3 lihapirukat

21:30 150 g (1 pakk) rosinate-pähklite-kuivatatud puuviljade jne segu

23:00 täpselt ei tea, aga suuremalt osalt sealiha vist

:rolleyes::(:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna (olude sunnil):

1) Riisihelbed piimaga + tass kohvi + klaas vett + 4 mandariini

2) Praetud kala + rohkelt toorsalatit + hapukoorekaste + pisut kartuliputru

3) 4 mandariini + 1 pirn

4) Pool kana (veinis hautatud) + 1 suurem sibul + 1 porgand + 1 suurem tomat + 1/3 avokaadot (olid kanaga koos potis)

5) Peale trenni 6 rosinat + 2 datlit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimasele kahele postitajale: kust te oma valgud täis saate? ma söön 5-6x ja üritan igakord 30-40gr valku saada ja ka siis ei tule soovituslikku 2gr kehakilo kohta täis lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina juba ammu ei ole jälginud seda 2g kehakaalu kohta. Pigem tunde järgi portsud ja taastumine on ikka sama hea.

Täna (olude sunnil):

1) Riisihelbed piimaga + tass kohvi + klaas vett + 4 mandariini

2) Praetud kala + rohkelt toorsalatit + hapukoorekaste + pisut kartuliputru

3) 4 mandariini + 1 pirn

4) Pool kana (veinis hautatud) + 1 suurem sibul + 1 porgand + 1 suurem tomat + 1/3 avokaadot (olid kanaga koos potis)

5) Peale trenni 6 rosinat + 2 datlit

Peale trenni miks just 6 rosinat ja kaks datlit :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viimasele kahele postitajale: kust te oma valgud täis saate? ma söön 5-6x ja üritan igakord 30-40gr valku saada ja ka siis ei tule soovituslikku 2gr kehakilo kohta täis lihtsalt.

Täna kukkus selline loll päev välja lihtsalt, kus hommikul polnud midagi süüa.

Tavaliselt:

1) 2 muna omlett paprika, sibula tomatiga + täisteraleivaviil paari viilu singi ja avokaadoga + klaas piima + juures kohv koorega + paar mandariini või muud puuvilja

2) Tükk või paar liha/kala/kana + tatar + toorsalatit oliiviõliga

3) Kana/kala/liha/kodujuust + keedukartul + hautatud juurikad

Vahele söön kamaluga pähkleid ja kui magusaisu tuleb, siis mõned rosinad või mandariinid. Toidukordadele vahel ka hapukoort juurde, liha kogused on võrdlemisi suured, juurikaid ja salateid on ka rohkelt. 3. toidukord reeglina peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikult 1-2 muna, võileibu.

Lõunal koolitoit. Suppi ei söö kunagi, nii et alati praad.

Peale kooli ja enne trenni mõned saiakesed.

Peale trenni riis/kartul/spagetid/lasenje või mingi muu soe toit

21-23 ajal söön veel midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga päev sama asi:

hommikul - neljaviljahelbepuder jogurtiga, vesi

lõunal - ülikooli sööklas päevapraad tatraga, klaas keefiri

enne trenni - tuunikalakonserv, 2 klaasi piima, mingi puuvili

kohe peale trenni - šheik vastavalt trenni iseloomule, kas vadakuvalk või kakao

peale trenni - 3 keedumuna, 2 klaasi piima, võileib, kaks puuvilja

õhtul - 250g maitsestama kohupiima, vesi

Praegu ajan võimalikult palju kaloreid sisse, sest trennid on 5x nädalas ja rasked.Päevas tuleb ~4000kcal.Kaal püsib suht sama, aga ma kaalu ega visuaalset vormi ei jälgigi.Selle peale hakkan paar kuud enne suve vast mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×