Jump to content
ants16

Rinnalt surudes läheb üks käsi teisest ennem üles

Recommended Posts

Kui rinnalt suruda pingi peal kangiga. Vahet pole kas negatiivselt, positiivselt või tavaliselt siis vasak käsi läheb umb 1 sek paremast käest ennem üles. Ja lõpus viimaste korduste ajal vasak käsi veel suudab kangi üles lükata, kuid parem mitte. Mida teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rinnalt suruda pingi peal kangiga. Vahet pole kas negatiivselt, positiivselt või tavaliselt siis vasak käsi läheb umb 1 sek paremast käest ennem üles. Ja lõpus viimaste korduste ajal vasak käsi veel suudab kangi üles lükata, kuid parem mitte. Mida teha ?

parem lihtsalt nõrgem veel, trenni peab tegema, küll ajaga ühtlustub see

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rinnalt suruda pingi peal kangiga. Vahet pole kas negatiivselt, positiivselt või tavaliselt siis vasak käsi läheb umb 1 sek paremast käest ennem üles. Ja lõpus viimaste korduste ajal vasak käsi veel suudab kangi üles lükata, kuid parem mitte. Mida teha ?

Üks õlavars on tugevam kui teine ilmselt. Endal sama probleem, eriti kui üsna maksimum iendast seerias annad, siis viimased kordused on vahel isegi ohtlikud, üks käsi jõuab kangi üles suruda, teine käsi ei jõua üles tulla, siis kang balansist väljas ja ohtlik.

Eraldi nõrgemat kehapoolt rohkem treenida ma ise ei usu heaks mõtteks olema, aga nii nagu on soovitatud küll. Ma pigem usuks-loodaks, et nõrgem pool ajapikku järgi areneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks õlavars on tugevam kui teine ilmselt. Endal sama probleem, eriti kui üsna maksimum iendast seerias annad, siis viimased kordused on vahel isegi ohtlikud, üks käsi jõuab kangi üles suruda, teine käsi ei jõua üles tulla, siis kang balansist väljas ja ohtlik.

Eraldi nõrgemat kehapoolt rohkem treenida ma ise ei usu heaks mõtteks olema, aga nii nagu on soovitatud küll. Ma pigem usuks-loodaks, et nõrgem pool ajapikku järgi areneb.

Tänud soovituste eest :P

aga muidugi veits imelik mõelda, sest ma olen üle aasta trenni teind ja sellist nalja pole veel olnud. Aga no eks ma loodan siis et kõik laabub :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta oma tehnika nüüd käsile ja kontrolli , et mõlemad käed samaaegselt üles jõuaksid muidu pärast on jama ja üks rinnalihas suurem kui teine. Mul on vasak rinnalihas kõvvasti suurem kui parem ja vasak käsi on alati üleval parem vahest jupsib viimastel kordustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkirjas väike näpukas - "enne" :P

Ma soovitan vahelduseks hantlitega surumist, siis ei teki ebavõrdset koormust. Kui raskus mõlemal käel on võrdne, siis küll parem vasakule käele järgi ka jõuab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×