Jump to content
aiverson

Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Recommended Posts

Selline mure, et jõusaali trenn algab kell 19.45. Koju jõuan 21.30. Mida siis süüa? Magama lähen kuskil 23.30-00.00 vahel. Ma arvan, et ei ole eriti kasulik kuskil kell 22.00 või veel hiljem kana sisse lasta, või on? Ootan vastuseid...

Ette tänades

aiverson

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul väga hilisõhtul süies uni eriti ei tule, siis ma seetõttu juba ei söö väga hilja.

Peale trenni valgusheik ju ka tegelikult toit, sellest siis võiks kah minuarust piisav olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulin just trennist ning võtsin 250 g rasvata rosinatega kohupiima ning peale panin kaks teelusikatäit kirsi-maasika moosi. Sobib või jääb millegist puudu/üle?

Minu arvamus oleks: valku piisavalt, süsivesikuid vähe, kogukaloraaž väike. Rasva ei ole vaja karta (sööd rasvata kohupiima). Eks oleneb kehakaalust ka ja kas on range eesmärk, et 6-pack peab paistma koguaeg, aga peale trenni peab ikka kõvasti sööma kui tahad, et lihasel oelks võimalik ka kasvada. Ära seda nüüd puhta kullana võta, aga lisaks sinu mainitule ma paneks vähemalt 0,5 l (joogi)jogurtit ka vms (ning rasvata kohupiima rosinatega asendaksin "normaalsega").

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka lõpeb trenn alles ca 21.00 ja koju jõuan 21.30. söögiks tavaliselt riis ja hakkliha, lisaks mingi salat juurde. ei kurda küll une puuduse , või suure kaalu käes, pigem on hommikul tohutu suur nälg uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka lõpeb trenn alles ca 21.00 ja koju jõuan 21.30. söögiks tavaliselt riis ja hakkliha, lisaks mingi salat juurde. ei kurda küll une puuduse , või suure kaalu käes, pigem on hommikul tohutu suur nälg uuesti.

huvitav lugu paljudel nii hilja trenn,kas see hiline trenn und ei mõjuta ja teiseks,millised jõusaalid veel nii hilisel tunnil lahti.ma ei saa tööpäeval vabsee trenni tööpäev kella 12-20.30-ni peale tööd kohe rongile ja koju ahju kütma.jäävad ainult nädalavahetused.

Muudetud kasutaja marko4589 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav lugu paljudel nii hilja trenn,kas see hiline trenn und ei mõjuta ja teiseks,millised jõusaalid veel nii hilisel tunnil lahti.ma ei saa tööpäeval vabsee trenni tööpäev kella 12-20.30-ni peale tööd kohe rongile ja koju ahju kütma.jäävad ainult nädalavahetused.

Mina tulen trennist tihtipeale kell 23:00. Und mõjutab - tuleb hea uni. TTÜ jõusaal töötab 23-ni näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakuks välja sellise variandi, et kui tuled hilisõhtul trennist, soovitaks süüa midagi kergemat, just nagu mainisid, kohupiim ja normaalselt jogurtit peale või siis kodujuust või midagi sarnast.

Kui tuled hommiku pool trennist söö kanaliha(või mingit muud liha, mis meeldib)+kartul, salat ja mahl kõrvale ja ongi olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas on varahommikuse trenniga kas on kasulik või mitte

Ma teen üle nädala hommikul ja plussiks hommiku poole on ,et peale trenni on saab veel mitmeid kordi süüa aga miinuseks pean mina vähemalt nõrgemat jõudu ja keskendumist! Õhtu poole nagu asi parem! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul samuti lõppeb trenn tihti üsna hilja ja süüa saan alles 21.30 paiku kui koju jõuan, magama enne 00.00 tavaliselt ei lähe, pigem natuke hiljem. Kuna piimatooted välistatud, siis olen söönud mõni päev isegi paljast lõhet, küsimus selles, et kas see minu jaoks nii hilja veidi rammus pole(ma naisterahvas ikkagi :P )?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus selles, et kas see minu jaoks nii hilja veidi rammus pole(ma naisterahvas ikkagi :P )?

Mis see siia puutub, et naisterahvas oled? Ära loe naisteajakirju, mis rasvu kartma ärgitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siia puutub, et naisterahvas oled? Ära loe naisteajakirju, mis rasvu kartma ärgitavad.

Ausalt öeldes, ei loegi seda mõtetut jama- pigem terviseajakirju :lol: ja rasvu ka tegelikult üldse ei karda- lihtsalt mõtlesin, et lõhe ehk hilisõhtu jaoks liialt karm. Aga kui teadjamad arvavad, et see on ok, siis lasen lõhet mõnuga edasi :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes, ei loegi seda mõtetut jama- pigem terviseajakirju :lol: ja rasvu ka tegelikult üldse ei karda- lihtsalt mõtlesin, et lõhe ehk hilisõhtu jaoks liialt karm. Aga kui teadjamad arvavad, et see on ok, siis lasen lõhet mõnuga edasi :P .

Jep... L6he kohta andis mulle sellised arvud... S6ltub ka millist osa sa l6hest s88d. See seljapealne filee osa tundub minu jaoks isegi liig v2herasvane olevat.

Mingisugusest arvestatavast rasvakogusest v6ime r22kida, kui sa s88ksid seda v2hemalt 0,5 kg. Mida sa vist ei suudaks :lol:

Kaloreid kokku: 195 Kcal

Rasva: 14 g.

Valke: 19 g.

Süsivesikuid: 0 g.

Kiudaineid: 0 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes, ei loegi seda mõtetut jama- pigem terviseajakirju :lol: ja rasvu ka tegelikult üldse ei karda- lihtsalt mõtlesin, et lõhe ehk hilisõhtu jaoks liialt karm. Aga kui teadjamad arvavad, et see on ok, siis lasen lõhet mõnuga edasi :P .

Kui sa sööd terve suure lõhe ära, siis on jah karm teema. Nii kaua kuni mõistlikuse piirides oled, on see ok. Ehk siis lõhe on hea valik õhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa sööd terve suure lõhe ära, siis on jah karm teema. Nii kaua kuni mõistlikuse piirides oled, on see ok. Ehk siis lõhe on hea valik õhtuks.

Ma täpselt pole kaalunud, aga üle 100 grammi vist pole kaalunud see lõhetükk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikkagi peaks sööma süsivesikuid ka. Sellega tagad, et need valgud ja head rasvad lähvad sinna kuhu vaja, mitte energiaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikkagi peaks sööma süsivesikuid ka. Sellega tagad, et need valgud ja head rasvad lähvad sinna kuhu vaja, mitte energiaks.

Näiteks greipi olen juurde söönud küll, kuid mitte alati, proovin edsapidi meeles pidada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul samuti lõppeb trenn tihti üsna hilja ja süüa saan alles 21.30 paiku kui koju jõuan, magama enne 00.00 tavaliselt ei lähe, pigem natuke hiljem. Kuna piimatooted välistatud, siis olen söönud mõni päev isegi paljast lõhet, küsimus selles, et kas see minu jaoks nii hilja veidi rammus pole(ma naisterahvas ikkagi :P )?

Lõhe väga hea, eriti õhtuti, palju omega 3 rasvhappeid jne. Paar viilu täistera leiba ikka kõrvale, natuke süsivesikuid ka ju vaja.

Isiklikult väldin tavaliselt õhtul kala söömist sellepärast, et siis ei lase naine enam ligi, talle ei meeldi kalahaisust meest suudelda.

Sul ei ole sellist probleemi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõhe väga hea, eriti õhtuti, palju omega 3 rasvhappeid jne. Paar viilu täistera leiba ikka kõrvale, natuke süsivesikuid ka ju vaja.

Isiklikult väldin tavaliselt õhtul kala söömist sellepärast, et siis ei lase naine enam ligi, talle ei meeldi kalahaisust meest suudelda.

Sul ei ole sellist probleemi?

Minuarust lõhe väga koledalt ei haisegi ja pealegi mina tervisliku inimesena pesen ikka hoolega hambaid õhtuti peale viimast sööki :P - Muide- me mehega jumaldame küüslauku... see hais ju kõvasti hirmsam :lol:

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No loomulikult pesen ka mina hoolikalt hambaid, aga ta krt tunneb ikka ära. Tal vist hea maitsemeel! :lol:

Muidu mulle maitseb ka küüslauk, kuid samal põhjusel neelan hoopis kapsleid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×