Jump to content
Matukah

kuidas saate süüa

Recommended Posts

:lol::lol: kuidas te saate kohupiima süüa paljalt ma sõin paki ära pidin oksele hakkama :P see ju täiesti maitsetu ja suhkrut kah nagu ei taha panna mida lisate teie äkki annate nõu ;)

Oleneb kohupiimast. Minu lemmik on Tere vaniljemaitseline, kus on 13,7 g valku, 11,2 g süsikaid ning 0.1 g rasva (100g-s).

Tavaliselt segan veel kookoshelbeid ka sisse ning ikka pääääris maitsev on :P

Aga mõned kohupiimad on lihtsalt maitsestamata.. eks selle 11,2 g süsikate pärast see Tere kohupiim maitsev on ka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:lol::lol: kuidas te saate kohupiima süüa paljalt ma sõin paki ära pidin oksele hakkama :P see ju täiesti maitsetu ja suhkrut kah nagu ei taha panna mida lisate teie äkki annate nõu ;)

1.ei söö rasvata kohupiima - ei saa aru,milleks sellise jälkuse näost sisse ajamine hea on;eelistan rosinatega kohupiima.

2.kui paljalt söömine tekitab probleeme - no pane riidesse, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei näe selle söömises mingit probleemi, eelistan ka Tere vaniljemaitselist kohupiima, aga proovi sinna midagi sisse segada näiteks banaani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba kuus aastat söönud "Farmi" rosina kohupiimakreemi. Maitseb nii, et pistaks korraga vabalt kolm topsi sisse.

220g tops maksab u 12.-, 100. grammis valku 13,5, süs 14,2, rasva 4,5.

Oma maitsetut võid maitsestada glükoosiga näiteks, ajab ka asja ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rosinatega kohupiim on päris maitsev ju. Võib-olla liiga kuiv, et see nagu tekitab halva tunde, et siis prooviks hapukoorega või miskit juurde kindlasti juua või mingil muul moel asi vedelamaks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina nt. võtan 200g 0,1%-list kohupiima ja lisan sinna lusikatäie moosi(peamiselt mustsõstra) ja väga maitsev on :lol:

Seletad äkki ära,milleks süüa rasvavaba kohupiima ja siis tollele süsivesikuid lisada.

Ei suuda miskit pidi loogikat tabada ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletad äkki ära,milleks süüa rasvavaba kohupiima ja siis tollele süsivesikuid lisada.

Ei suuda miskit pidi loogikat tabada ..., :P

Kuna müügil olevad ''maitsetega'' kohupiimad ei meeldi...

...siis teen maitsetu endale maitsekohaseks/meeldivaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.ei söö rasvata kohupiima - ei saa aru,milleks sellise jälkuse näost sisse ajamine hea on;eelistan rosinatega kohupiima.

2.kui paljalt söömine tekitab probleeme - no pane riidesse, :P

no kust ma need riided võtan kui kogu raha kohupiimale läks tuba täis seda enam pole midagi teha :lol::lol:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rosinatega kohupiim on päris maitsev ju. Võib-olla liiga kuiv, et see nagu tekitab halva tunde, et siis prooviks hapukoorega või miskit juurde kindlasti juua või mingil muul moel asi vedelamaks teha.

ok proovin ära rosinatega ja need torud kah :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohupiima pasta on hea suhkruga,kuid seda vist keegi siit ei proovi :lol: vanilje ja rosinaga tere kohupiimad need kandilised on normaalsed ka niisama söömiseks, aga kui ON vaja just seda maitsetut madala süsivesiku tasemega rasvatut kohupiima süüa siis soovitan mitte hingata ampsu ajal ja veega alla lasta... proovitud teema, kuid kui natuke aega tarvitada siis võib isegi maitsema hakata, selline mõnus omapärane :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P:lol: kuidas te saate kohupiima süüa paljalt ma sõin paki ära pidin oksele hakkama ;) see ju täiesti maitsetu ja suhkrut kah nagu ei taha panna mida lisate teie äkki annate nõu :lol:

Rasvata lahjale kohupiimale ise purustan sisse 2-3 tbl suhkruasendajat ja lisan supilusika täis valgupulbrit (erinevad maitsed) või kakaod. Lisan veel natsa piima või vett ja segan vedelamaks pastaks. Valmiskujul on magus, hea maitsega ja süsivesik peaegu null.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ostan tavaliselt enne trenni maitsestama ja rasvavaba Alma kohupiima.Valges pakendis toruke 400g.Maitse on sel nagu on,aga ühest tuubist 44g valku,kutsub sööma ja kaloreid ainult 240,maitsestatud aga on kõvasti rohkem(süsivesikud).Seega,mõtle neile valkudele ja punni see sisse,harjud lõpuks ära:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma juba kuus aastat söönud "Farmi" rosina kohupiimakreemi. Maitseb nii, et pistaks korraga vabalt kolm topsi sisse.

220g tops maksab u 12.-, 100. grammis valku 13,5, süs 14,2, rasva 4,5.

Oma maitsetut võid maitsestada glükoosiga näiteks, ajab ka asja ära!

Sõin ka siiani Farmi kohupiimakreeme, väga maitsvad ja kreemi kohta palju valku. Hiljuti panin tähele, et on toimunud pakendi uuendus (?), karp on sarnase kujundusega ja hind on äravahetamiseni sarnane, kuid valku on ainult 8g/100gr.. Et nagu eee, mida!? Loodan, et see oli trükiviga või halb nali :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P:lol: kuidas te saate kohupiima süüa paljalt ma sõin paki ära pidin oksele hakkama :P see ju täiesti maitsetu ja suhkrut kah nagu ei taha panna mida lisate teie äkki annate nõu :lol:

Ega tõesti, päris maitsestamata kohupiima on küll veidi lääge süüa, aga proovi sellist varianti - ostad maitsestamata kohupiima. Soovitan osta ühte kõige odavamat, kuid see-eest väga toitaineväärtuslikku kohupiima, "Ekstra". Helesinises pakendis (100g sisaldab: 18g valku; 1,5g süsivesikuid; 0,5g rasvu). Paned mingisse anumasse või blenderisse, valad peale "Hommiku" maasika jogurtit vms ja segad blenderiga või parem oleks mikseriga, ära. Ja voilaaa.. ehtne kohupiimakreem, kui põhjalikult ära mikserdad ning väga nämma ;) Tõeline valgupomm! Proovi ja sa ei kahetse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõin ka siiani Farmi kohupiimakreeme, väga maitsvad ja kreemi kohta palju valku. Hiljuti panin tähele, et on toimunud pakendi uuendus (?), karp on sarnase kujundusega ja hind on äravahetamiseni sarnane, kuid valku on ainult 8g/100gr.. Et nagu eee, mida!? Loodan, et see oli trükiviga või halb nali :P

Olles märganud sama asja! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina samuti ning see on tõsiselt kurvaks teinud. :P seda endist farmi kohupiimakreemi 220grammist oli nii mugav kaasas kanda ning sealt sai 1 portsuga ~30g valku ilusti kätte. Kahju tõesti, et uuel valku poole vähem.. Peab mingi uue lahenduse välja mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×