Jump to content
Angelo

Sinu tulemused?

Recommended Posts

Kes valetab, kes cheatib tehnikaga...vahet väga pole. Ennast tglt petad ju. Endal varsti liigesed haiged ju.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tglt peaks kah uued tulemused kirja panema - ehk annab see mingi stiimuli veidi vanemas eas algajaile,et saab küll ja areneb kah, :D

Kükk - 225kg

(Tänud siinjuures hr.Silbaumile,kes siin kuskil soovitas kükki jalad rohkem harkis.Minu haigele seljale sobis suurepäraselt.

6 kuud läks tehnika ümberõppimisele ja +40kg oligi käes)

Surumine - trenni teen 140-160kg.

Maxi proovida isegi ei kavatse - ei ole mingit tahtmist haiget õlga liigselt koormata.

Jõutõmme - enam paraku ei tee.Selg ei lase.

Selle asemel

Good Morning - 185kg

Lisavarustust ei kasuta.

Pulbreid kah mitte - no siuke eksperiment siis, B)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus: 24

Treeningstaaži: ca. 5a on-off, umbes 1-2a regulaarset käimist sealhulgas

Kaal: 103kg

Pikkus: 186cm

Rinnalt surumine, jõutõstjate tehnika+vöö: 155kgx1, 145kgx3 pikemaid seeriaid pole suurte raskuste proovinud

Kükk, ass to the grass: 150kg, suuremaid pole proovinud. Jalgu hakkasin alles hiljuti üle 2a taas treenima, seni kodus teinud neid.

Jõutõmme, jalad kitsalt: 177.5kg, jällegi pole suuremaid jõudnud proovida kuna jalad veel suhteliselt nõrgad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanus: 24

Treeningstaaži: ca. 5a on-off, umbes 1-2a regulaarset käimist sealhulgas

Kaal: 103kg

Pikkus: 186cm

Rinnalt surumine, jõutõstjate tehnika+vöö: 155kgx1, 145kgx3 pikemaid seeriaid pole suurte raskuste proovinud

Kükk, ass to the grass: 150kg, suuremaid pole proovinud. Jalgu hakkasin alles hiljuti üle 2a taas treenima, seni kodus teinud neid.

Jõutõmme, jalad kitsalt: 177.5kg, jällegi pole suuremaid jõudnud proovida kuna jalad veel suhteliselt nõrgad.

Ass to the grass ongi õige kükk. ;)

Vähemalt mina nimetan kükiks sügavkükki, teised kükid on siis veerandkükk ja poolkükk või paralleelkükk.

Tihti peale on raamid minu jaoks liiga kõrged, näiteks Vasili oma, millel ei saa regullida.

http://www.en.vasilgym.com/img/catalog/big..._prisedaniy.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ass to the grass ongi õige kükk. :D

Vähemalt mina nimetan kükiks sügavkükki, teised kükid on siis veerandkükk ja poolkükk või paralleelkükk.

Tihti peale on raamid minu jaoks liiga kõrged, näiteks Vasili oma, millel ei saa regullida.

http://www.en.vasilgym.com/img/catalog/big..._prisedaniy.jpg

Sellised kükipukid on täiesti mõttetud. Ise olen 189cm pikk kuid minu jõusaalis oleval kükipukil (sarnane nagu sinu pildil) kükkides ma täiskükki ei saa teha sest kang läheb vastu kaitsmeid. Lühematel meestel on veel hullem.

Õnneks on saalis ka taoline puur:

http://uk.commercial.lifefitness.com/content.cfm/hdpr

Lisaks muudetavale kükikõrgusele saab taolises puuris kõiki harjutusi ju tegelikult teha: viid reguleeritava pingi sisse ja saad rinnalt ja õlalt surutud, üleval veel lisaks lõuatõmbe käepidemed. Kõik kükipuurid võiksid sellised olla.

Igal juhul vaatasin huvi pärast üle kuidas jõud on arenenud, viimati postitasin siia jaanuari alguses ehk et 4 kuud on möödas ja nüüd jõunäitajad:

Rinnalt: 115 kg (+5kg)

Täiskükk turjal: 155kg (+15kg)

Täiskükk ees/rinnal: 130kg (+15-20kg, varem polnud 1 korra max'i proovinud nii et pole konkreetset numbrit panna)

Rinnalevõtt: 120kg (+15kg kuid kui arvestada et ma õppisin tehnika täiesti uuesti selgeks ja nüüd teen harjutust korralikult, siis võrreldavus tegelikult puudub)

Tõukamine: 110kg (+10kg, tehnika ümberõppimine taas seega võrreldavus varasemaga puudub)

Rebimine: 70kg (+5-10kg, jällegi tehnika täiesti ümberõppimine seega võrreldavus varasema numbriga puudub)

Jõutõmme: 200kg (ei ole pikka aega proovinud seda nii et ei tea kas on arenenud)

Kehakaal samal ajal umbes +3-4kg

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügisel plaanis juunioride Eesti MV kolmevõistluses osaleda, eks näis mis numbreid siis näitan. Hetkel teen teist nädalat baasi juba.

Hetkeseis ehk jõuperioodi lõpu poole olnud näitajad:

Kükk: 210kg (vöö + Titan THP sidemed) @86kg

[Parimad seeriad 5x170kg vööga ja sidemeteta ning 5x190kg mõlematega]

Surumine: 120kg (pausiga) @ 85kg ja 135kg (pausita) @84kg

Jõutõmme: 210kg (vööga ja põlvikutega B)) @85kg

Plaan oli kevadel võistelda, kas üliõpilaste omadel, Tartumaa koolinoorte meistrikatel või isegi SELLi mängudel, aga ühelegi neist kohale ei jõudnud. Seetõttu hoidsin surumises pea 3 kuud ühe korduse vormi, lõpuks tõi see kaasa aga jõunäitajate kadumise. 120kg ja 135kg pole mingid punnitatud katsed, vaid lihtsalt keset trenni proovimised. +5kg olnuks kindlasti sees nii pausiga kui pausita, kui vaid tarvis olnuks. Küki puhul on mul see reegel, et kükin täpselt nii palju, kui tõmmata jõuan. Ehk selg on piduriks.

Mälestuseks siis eelmise aasta (2010) SELLi mängude tulemus (esimene ja ainus võistlus siiani):

Kükk: 185x1, 195x0, 195x1

Surumine: 130x0, 130x0, 130x0

Jõutõmme: 200x1, 210x0, 210x0

@78,2kg

See oli mul 2010. aasta üks viimaseid kükke. Pärast seda tuli enam kui 6 kuud perioodi, kui vaevu kükkida sain/julgesin. Igal juhul võistlusel kasutasin enda jaoks suurt Titani tõmbetrikood nii kükis kui tõmbes ja surumises Super Katana nr 42 (üsnagi) uut särki. Särk oli viltu seljas ja kirja ei õnnestunud midagi saada. Ära võtta ja uuesti selga panna ka ei julgenud, kuna keha oli parajalt higine. Eks sellised kogemused õpetavad.

Loodetavasti teeb keegi sellesse teemasse novembri lõpus ka postituse, nii, et meelest ei läheks võrrelda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen siis ka aasta alguse tulemused kirja et hiljem vaadata kui palju olen kosunud.

Rinnalt: 110 kg

Kükk: 155kg paralleelini, 140kg täissügavus, 3x110kg eeskükk

Jõutõmme: 200kg

Rebimine: 65-70kg

Rinnalevõtt: 105kg

Tõukamine: 100kg

Istessetõuse 2 min jooksul: 60 (sõjaväe füüsilise testi jaoks)

Kätekõverdusi 2 min jooksul: 35

Mees, ma ei saa aru kuidas sul 110 rinnalt läheb kui sa kahe minuti jooksul suudad teha vaid 35 kätekat?? (Minul läheb rinnalt ka 110 ja ma teen sama ajaga 77 kätekat) Väga huvitav kogemus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk Smithi masinal: 140x3 pee vastu maad

160x3 paralleeli

Rinnalt 115 ilma põrgatamata ja tagumik vastu pinki

Jõutõmme 182,5 rihmadega, haare mul nõrk, paljakäsi hoiaks vast 160 kinni.

Rinnalevõtt ja pea kohale ka 100, psühholoogilisest barjäärist vaja üle saada, hetkel tehnika laguneb alati, kui rohkem panna :lol:

Vanus kohe 32, kaal 102, pikkus 188.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, ma ei saa aru kuidas sul 110 rinnalt läheb kui sa kahe minuti jooksul suudad teha vaid 35 kätekat?? (Minul läheb rinnalt ka 110 ja ma teen sama ajaga 77 kätekat) Väga huvitav kogemus

Rinnalt surumise max tulemus näitab maksimaalset lihasjõudu. Toenglamangus kätekõverduste tulemus näitab jõuvastupidavust. Kui max jõud on hästi arenenud, siis see ei tähenda head jõuvastupidavust ja vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, ma ei saa aru kuidas sul 110 rinnalt läheb kui sa kahe minuti jooksul suudad teha vaid 35 kätekat?? (Minul läheb rinnalt ka 110 ja ma teen sama ajaga 77 kätekat) Väga huvitav kogemus

Surun üle 200, aga ikka ei tee korralikult hetkel 77 kätekõverdust :lol:, kuigi peaksin nii arvestades sinust pea poole rohkem tegema. Sama ju see, et kes teeb kükki 300ga, kaotab pikamaajooksjale alati pikamaajooksus.

1 on jõud, teine vastupidavus, 2 täiesti erinevat asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lamades surumine: 80kg

Kükk: 100kg

Jõutõmme: 130kg

Vanus: 20a

Kaal: 62,5kg

Pikkus: 166,5cm

Treeninud: 4 kuud

Lamades surumine: 95kg

Kükk: 110kg

Jõutõmme: 140kg

Vanus: 21a

Kaal: 63,5kg

Pikkus: 166,5cm

Treeninud: ~Aasta

Huvitav, et surumine rohkem kasvanud on kui kükk ja jõutõmme, treeninud olen kõike üsna võrdselt. Ju peab selja ja jalatrennis rohkem pingutama edasipidi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saalis alles paar kuud jõudu teinud aga siiani siis,

Kükk 100kg (maxi pole proovinud,korduste sees kükitud)

jõutõmme 185kg(aasta tagasi tõmmatud)

rinnalt surumine 120kg

Sprinter kah nii,et arenguruumi on kõvasti :)

Pikkus 186,5cm

Kaal 84kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×