Jump to content
Angelo

Sinu tulemused?

Recommended Posts

Ma takkajärgi pean ka ikka natuke teemasse lisama.

Kõigile meeldivad numbrid, aga mulle meeldib teada, kuidas need sooritatakse. Ehk siis näiteks tõmme - milline, kas klassikaline või sumo ja kas selg oli ikka nii nagu peab, mitte küürus nagu kassil.

Rinnalt suruda saab ka mitut moodi - mõned suruvad maru kitsalt - kaasatakse rohkem käsi töösse. Isiklikult eelistan võimalikult laia haaret. Vanarahvas räägib, et siis on rohkem rinda mängus.

Küki puhul olen ka imevendi näinud, kes korralikult kükki ei lase ja selg küürus, aga raskus maksimaalselt "äge" igas mõistes.

Ei pretendeeri sellele, et ise kõike õigesti teen, aga lihtsalt vaadates jällegi neid "numbreid", võtab mõtlema küll, kui paljud käe südamele panna saavad .

Omaltpoolt mõned nummerid ka siis.

Rind: 95kg laia haardega

Tõmme: 150kg klassikaline

Kükk: ei tea täpselt 130kg peaks vast ikka olema, aga ma üldiselt üle 90-100 peale ei topi.

Kaal 78.8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma takkajärgi pean ka ikka natuke teemasse lisama.

Kõigile meeldivad numbrid, aga mulle meeldib teada, kuidas need sooritatakse. Ehk siis näiteks tõmme - milline, kas klassikaline või sumo ja kas selg oli ikka nii nagu peab, mitte küürus nagu kassil.

Rinnalt suruda saab ka mitut moodi - mõned suruvad maru kitsalt - kaasatakse rohkem käsi töösse. Isiklikult eelistan võimalikult laia haaret. Vanarahvas räägib, et siis on rohkem rinda mängus.

Küki puhul olen ka imevendi näinud, kes korralikult kükki ei lase ja selg küürus, aga raskus maksimaalselt "äge" igas mõistes.

Ei pretendeeri sellele, et ise kõike õigesti teen, aga lihtsalt vaadates jällegi neid "numbreid", võtab mõtlema küll, kui paljud käe südamele panna saavad .

Omaltpoolt mõned nummerid ka siis.

Rind: 95kg laia haardega

Tõmme: 150kg klassikaline

Kükk: ei tea täpselt 130kg peaks vast ikka olema, aga ma üldiselt üle 90-100 peale ei topi.

Kaal 78.8

Väga õige, sooritused on kõigil erinevad ja olenevalt tehnikast võivad tulemused olla päris erinevad..

Rind: 65kg selg maas, kitsas haare, 75kg sillaga kitsa haardega

Tõmme: 5x5x82.5kg suht sirgete jalgadega..

Kükk: 2x8x70kg pole maksimumi proovinud(ATG)

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rind : 100

kükk : 100-110 ehk, maxi pole proovinud

tõmme : 140 üle poole aasta tagasi proovitud, nüüd ehk rohkem.

vanus 16, kaal 74kg

Muudetud kasutaja Aimuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus: 20

Kaal: 93 kg

Rinnalt: 100 kg

Kükk: 130 kg

Jõutõmme: 175 kg

Eesmärk 2010 juuniks:

Rinnalt: 110 kg

Kükk: 140 kg

Jõutõmme: 200 kg

Lisaks tegelen veidi ka klassikalise tõstmisega.

Hetkel:

Tõukamine: 80 kg

Power snatch (variatsioon rebimisest): 60 kg

Rinnalevõtt: 85 kg

Eesmärk oleks suveks tõugata 95 kg, rebida 70 kg ja võtta rinnale 100 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanus: 20

Pikkus: 179 cm

Kaal: 73 kg

Tulemused on tehtud, kui vanust oli 19. Kaal oli ka siis kuskil 78 kg ja ilma varustuseta.

Rind: 130kg

Kükk: seeriat on tehtud 80-100...et eks ta seal vb 110 on (eks sellel numbril mängib rolli ka see, et põlved on läbi ja ei kannata pmst kükki üldse tehagi)

Tõmme: Seeriaid sai tehud 120- 140....eks ta siis võib kuskil 150 olla

keskmine eesti mees :lol:

Edit: lisasin kaalu ja pikkuse ja muu näga.

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3. Jan 2009

Rinnalt 85kg

Kükk: Seni suurim õnnestumine 80x4, proovisin kükkida 90, aga kadus tasakaal ja kukkusin, kui julgen proovin uuesti tongue.gif

Tõmme:seni rekord 110kg - lähen esmaspäeval üritan rohkem

Varustusena kasutan tõstevööd

Vanus 17a

pikkus 190cm

Kaal 81-81kg

3 Aug 2009, 14:39

Kükk: 110kg

Rinnalt surun 95kg

Jõutõmme 130kg x 3

Vanus 18, pikkus 190cm, kaalu 85kg

Praegu siis

Kükk: 130kg

Rinnalt surun 110kg

Jõutõmme 150kg

Vanus 18, pikkus 190cm, kaal 91.5kg.

Muudetud kasutaja jaagok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nädal aega korralikult käinud. 17, 77, 177

kükk 10 x 80 "Maksimumi vaevalt proovin ennem kui ei tunne ennast kindlalt, kuna põlvedega kergejõustikust saadud vigastuste näol probleeme."

tõmme 5x90

rinnalt 2 x 90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii nädal aega korralikult käinud. 17, 77, 177

kükk 10 x 80 "Maksimumi vaevalt proovin ennem kui ei tunne ennast kindlalt, kuna põlvedega kergejõustikust saadud vigastuste näol probleeme."

tõmme 5x90

rinnalt 2 x 90

Kuidas on see võimalik et sa nii varakult, sisuliselt otse treeninguga alustades, suudad sa juba selliseid raskuseid liigutada? Kas oled väljaspool jõusaali raskusi tõstnud või füüsilist tööd teinud?

Mul võttis ikka tublisti üle aasta, et nii palju rinnalt suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on see võimalik et sa nii varakult, sisuliselt otse treeninguga alustades, suudad sa juba selliseid raskuseid liigutada? Kas oled väljaspool jõusaali raskusi tõstnud või füüsilist tööd teinud?

Mul võttis ikka tublisti üle aasta, et nii palju rinnalt suruda.

:lol: ei ütleks, et füüsilist tööd palju teinud, kergejõustikuga tegelenud, aga seal pole erilist jõusaalis käinud, breaktants (tibake aega, sooviks tagasi, aga see juures palju käte peal olemist ja füüsilist jõudu vaja.) Ei tea, tuleb lihtsalt.. kuu aja pärast ehk paneb enne ja pärast pildid ka üles, ja kaalu erinevused jne, et siis näidata mida suudan mina :lol:

EDIT: rinnult surumisel silda ka üritan vältida

Muudetud kasutaja goodfella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×