Jump to content
Angelo

Sinu tulemused?

Recommended Posts

1)130

2)ei tee

3)ei tee

vanus 27.kaal 87 pikkus 176cm

treeninud 2 aastat sangpommide ja kangiga.

ah jaa,sangpomme valmistan ise.praegune kaalub 50kg ja selle aasta lõpuni pole raskemat veel vaja valmistada ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häbi pidi kuradi hästi motiveerima, nii et motiveerin end nüüd selle postitusega.

surumine - 75

kükk - 115

jõutõmme - 160

Poole aasta pärast on loodetavasti juba viisakamad numbrid...

28, 182, ~80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

surumine - 105,5

kükk - 120

jõutõmme - 140

25 ja 97 kg

surumine 107,5

kükk 140

jõutõmme 150

26 ja 96 kg

Muudetud kasutaja rollton poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häbi pidi kuradi hästi motiveerima, nii et motiveerin end nüüd selle postitusega.

surumine - 75

kükk - 115

jõutõmme - 160

Poole aasta pärast on loodetavasti juba viisakamad numbrid...

28, 182, ~80.

A mida siin häbeneda?!

Sa oled ju tugevam kui 90% eesti mehi, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A mida siin häbeneda?!

Sa oled ju tugevam kui 90% eesti mehi, :)

Heh, no paljudel 10-12a noorematel on siin ikka oluliselt kõvemad tulemused, omaealistest rääkimata. See on juba kerge hoop eneseuhkuse pihta :)

Teisest küljest sihin ma hea vormi standardi poole, st surumise max 1,5x kehakaal, kükk 2x kehakaal, jõutumme 2,5x kehakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumine - aasta tagasi 130kg, praegu ei tea.

Kükk - pole proovind, 8-si seeriaid olen 160-ga teind.

Tõmme - 210kg kuna rohkem raskusi oma jõusaalis pole.

Vanus on 31 ja kaal 105-115, kõigub nagu naftahind!

Rind ei taha üldse areneda, ei meeldi mulle surumisliigutus kah, kükk ja tõmme on lemmikud!

Trenni olen teind mingi 4 aastat, aga vahel on pikad pausid sees olnd.

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 5 kuud trenni teinud. Vanus 19 ja mass 68 kg

Rinnalt surumine - 75 kg

Kükk - tegin smithil kükke, nüüd kolisin vabaraskustele üle. korra proovisin 90ne kilogrammiga, sain hakkama. eks mingi aeg proovin maksimumi.

Jõutõmme - 160 kg - pole kunagi ühtki seeriat jõutõmmet teinud. ainult maksimumi proovisin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 5 kuud trenni teinud. Vanus 19 ja mass 68 kg

Rinnalt surumine - 75 kg

Kükk - tegin smithil kükke, nüüd kolisin vabaraskustele üle. korra proovisin 90ne kilogrammiga, sain hakkama. eks mingi aeg proovin maksimumi.

Jõutõmme - 160 kg - pole kunagi ühtki seeriat jõutõmmet teinud. ainult maksimumi proovisin. :rolleyes:

Kui see on tõsi, siis tõmme on päris hea. Lausa liiga hea võrreldes küki ja surumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see on tõsi, siis tõmme on päris hea. Lausa liiga hea võrreldes küki ja surumisega.

On. Proovisin mai lõpus 105ga huvi pärast, jõudsin. 110t ei jõudnud.

Ja siis juuli keskel keegi oli jõutõmmet teinud saalis, ja kettad peale jätnud. Siis proovisin uuesti. algul 140, selle sain üles. panin 10 juurde. ka 150 tuli. rohkem ei proovinud. ja nädal hiljem 160.

ilma varustuseta olen seejuures oma tulemused teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häbi pidi kuradi hästi motiveerima, nii et motiveerin end nüüd selle postitusega.

surumine - 75

kükk - 115

jõutõmme - 160

Poole aasta pärast on loodetavasti juba viisakamad numbrid...

28, 182, ~80.

Millal treenima hakkasid? Huvitav oleks võrrelda kui suhteliselt hiljuti hakkasid. Ma hakkasin 28 aastaselt, pikkus enam-vähem sama kui sul (183 cm), kaalu oli küll rohkem: 96-97 kg. Peale kodus kahte kuud hantliga (reguleeritav, max 15 kg) treenimist jõusaali minnes surusin 72,5x3, rekordit ei proovinud, aga arvatavasti võis olla 77,5 vms. Kükki tegin 65x10, rekordit ei proovinud, aga arvatavasti alla 90 kg. Klassikalist jõutõmmet pole teinud.

Täpselt poole aasta kohta ei mäleta, aga peale 7 kuud treenimist oli midagi sellist: kükk 80x10 (kükki eriti hoolikalt ei treeninud), rekord võis olla u. 112,5 kg, surumine 87,5x3 rekord 95 kg. Jõutõmme sirgete jalgadega 92,5x8 (ei mäleta palju alustades oli, vist 65-70-ga tegin u. 10x)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On. Proovisin mai lõpus 105ga huvi pärast, jõudsin. 110t ei jõudnud.

Ja siis juuli keskel keegi oli jõutõmmet teinud saalis, ja kettad peale jätnud. Siis proovisin uuesti. algul 140, selle sain üles. panin 10 juurde. ka 150 tuli. rohkem ei proovinud. ja nädal hiljem 160.

ilma varustuseta olen seejuures oma tulemused teinud.

Kuidas sa tõmmet teed, jalad suht koos või harkis?Kui palju selga kasutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal treenima hakkasid? Huvitav oleks võrrelda kui suhteliselt hiljuti hakkasid. Ma hakkasin 28 aastaselt, pikkus enam-vähem sama kui sul (183 cm), kaalu oli küll rohkem: 96-97 kg. Täpselt poole aasta kohta ei mäleta, aga peale 7 kuud treenimist oli midagi sellist: kükk 80x10 (kükki eriti hoolikalt ei treeninud), rekord võis olla u. 112,5 kg, surumine 87,5x3 rekord 95 kg. Jõutõmme sirgete jalgadega 92,5x8 (ei mäleta palju alustades oli, vist 65-70-ga tegin u. 10x)

Alustasin 2008 jaanuaris, kaalu oli siis küll päris vähe, ca 70 kg ja lihast kui sellist ikka üldse polnud (aastaid istuv ja spordivaba eluviis). Trennipäevikus on poole aasta koha peale märgitud kükk 105x2 ja jõutõmme 120x3, siis ma ilmselt kaalusin juba 80. Mõnes mõttes olin loll -- lugesin hoolega foorumit ja otsustasin, et mingi tüüpiline rinna- ja biitsamees ma küll pole, ja seepärast rinda praktiliselt ei teinudki, ainult kükki ja tõmmet, no ja nüüdseks on tulemus näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt max surunud 130 kg. (paari kuu pärast ennustan + 20 kg, kuna hetkel seeriates vähemalt 10 kg juures kui rekordi surumise ajal)

Kükk- ca. 1,5 aastat tagasi viimane tööseeria 200 kg 6 kordust, maksimumi ei ole kunagi proovinud ( kaalusin tol hetkel 123 kg)

Jõutõmme- 1,5 aastat tagasi 180 kg ja samuti 6 kordust, maksimumi ei ole kunagi proovinud

Hetkel vanust 21 ja kaalu 103 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa tõmmet teed, jalad suht koos või harkis?Kui palju selga kasutad?

jalad suhteliselt koos. natukene rohkem harki, kui õlgade laiuselt.

mm. ei tea palju selga kasutan. hoian selja sirge, et vigastusi vältida ja muud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt 100kg (max. mis olen proovinud)

Kükk 125 (max. mis olen proovinud)

Jõutõmmet ei harrasta. Üldiselt nii väga maximumi peal väljas ei ole :D

19a, 192cm, 91kg

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind - 87,5kg (5 kuud tagasi surusin 45kg) :D

Kükk - 95kg

Jõutõmme - 140kg

Tõmmet ja kükke pole eriti teinud, vb mingi 4-5 trenni.

Vanust 17 ja kaalu 73kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel siis:

Surumine 10x120kg (125 hakkab õlale juba ja on ebamugav teha.)

Tõmme 8x170kg

Kükk 10x190kg

Tulemused ei ole siin viimaste aastatega eriti kasvanud, küll aga on kaal langenud tasapisi. Seega on edasiminek olemas.

kaal 88kg

rekord oli 94kg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×