Jump to content
aiverson

USN Muscle Fuel

Recommended Posts

Oskab keegi öelda midagi selle aine kohta? A ja kas seda tasub algajal ka tarbida? Oleks suht kiiresti vaja teada, sest varsti läheb ostmiseks, kui läheb... :)

See on ju toidukorra asendaja. Milleks sulle kui algajale see? Parem kasvata lihast õige toitumise ja kõva trenniga. :D

Aga samas kui cash´i jätkub, siis miks ka mitte :D

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga see taastusjook ei ole?

Oih, ma vaatasin, et jutt käib USN Muscle Fuel Mass´st :)

Aga siiski, loe seda

Manufacturer's product description

USN's Muscle Fuel is an advanced engineered meal replacement formula that is designed for active people who demand the benefits of top quality proteins, complex carbohydrates, and nutrients for optimum health and muscle performance.

Who should use it?

Anyone wanting to replace a meal while following a calorie restricted diet.

Any individual whose main goal is to lose body fat fast

Any person overweight, diabetic and others in search of a sugar-free meal replacement.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbra isa kaudu saaksin. On need siis nii halvad, et neid kuskilt ei saa? :)

Ise olen paari toodet kasutand, 100% Whey valk oli küll hea, parim mis saand, mõtlen maitset, ON 100% Whey-ga ei anna võrrelda aga jah viimane on ka päris hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Am I stupid or somenthing, aga ma ei saa ikkagi aru, kas see sobib ka trennijärgseks taastusjoogiks?

Osta pakk valku ja süsivesikuid, sega vahekorras 1:2 ja saad trennijärgse taastusjoogi. Ei ole vaja mingeid toidukorra asendajaid. Kui tahad just kasutada USN tooteid, siis osta USN 100% WHEY PROTEIN ja mingi teise firma süsikad, sest USN vist ei tooda süsivesikuid.

Siin foorumis on trennijärgsetest sheikidest palju juttu. Ole hea ja uuri :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tarbinud ja minu mäletamistmööda polnud väga vigagi. Sisaldas palju erinevaid vitamiine jm. Miinuseks võiks tuua hinna. Ise asju kokku kombineerides tuleks odavam!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vana USN on meil euroopas nüüd Sci-MX. Ise kasutan antud firma valgujooke ja isegi veega segades on väga hea maitsega.

Kohe mõnuga jood ühe külma sheigi peale trenni :D

Ja kust osta saab Eestist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×