Jump to content
satanic

Mitu korda nädalas?

Recommended Posts

"Tööriistad"->"Treeningkavad". :)

7 päeva nädalas- see on kindlasti liig.

Trennil ja tennil on vahe ka, olenevalt sellest kui suur osa on aeroobne ja kui suur osa anaeroobne ning millise intensiivsusega teha ja mis üldse eesmärgiks on...!

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle isiklikult sobib 4X nädalas. Keha jaotatuna kolmeks. 5X pean vastu siis, kui tarvitan mingisuguseid kiiremini taastumist võimaldavaid toidulisandeid(kreatiin, beta-alaniin vms). Muidu on tekkinud ületreeningu sündroom.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle isiklikult sobib 4X nädalas. Keha jaotatuna kolmeks. 5X pean vastu siis, kui tarvitan mingisuguseid kiiremini taastumist võimaldavaid toidulisandeid(kreatiin, beta-alaniin vms). Muidu on tekkinud ületreeningu sündroom.

Ületreening on kerge tulema, mul on ületreening tekkinud ka keskmiselt 2,5x nädalas treeningu puhul kaheks jaotatud kava korral. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole oluline treeningpäevade arv nädalas vaid intensiivsus ja taastumine trennide vahel. Mulle sobib igapäevane rutiin, kus on 4x jõusaali ja 3x aeroobset, trennide pikkus kuskil 0:45-1:15, ületreeningut veel ei tähelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle piisab täiesti näiteks 3X nädalas ja rohkem nagu ei näekski ette, sest taastumine võtab oma kui just bcaa vms peal ainult ei ela.

Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle piisab täiesti näiteks 3X nädalas ja rohkem nagu ei näekski ette, sest taastumine võtab oma kui just bcaa vms peal ainult ei ela.

Mina näiteks treenin põhimõttega, et kui lihast ikka valusaks ei aja (järgmiseks päevaks), siis on kas kehvasti trenni tehtud või pole varem ära taastunud ja on ikkagi kehvasti trenni tehtud. Selle põhimõttega ei hakka ka üle 4 korra nädalas üritama. Samas nädal on selline loll pealesurutud ühik :) Pigem üritan 3 korraga nädalas hakkama saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×