Jump to content
Indrek Viska

+ Nädalavahetuse (2 jan.-5 jan.) oksjonil on Seriuos Mass 5,5kg Optimum Nutrition ilt

Recommended Posts

post-13096-1230903268_thumb.jpg

Oksjon kestab ajavahemikul R (2 jan.) 17:00 kuni E (5 jan.) kella 10:00 ni

Kuna paljud on endale suurel hulgal FIT.e kogunud ja ei tea, mis nendega peale hakata, siis otsustasime Teile vastu tulla ja korraldada Fit.ioksjon!

Oksjonid toimuvad E-R fitness.ee foorumis ajavahemikul 10-10, v.a. reedel 10-17. Nädalavahetuse oksjon algab reedel kell 17.00 ning lõpeb esmaspäeval kell 10:00.

Mis on Fitid? Ja palju mul neid on?

Oksjonis osalemiseks ei pea Fit-e poodi üle kandma, need võetakse pärast oksjonit su kontolt maha.

Fitiseisu uuendatakse kell 00:00

Reeglid:

Tooteid saab osta ainult Fit-ide eest. Enne pakkumist kindlasti kontrolli, kas sul on piisavalt Fit.e.

Kui enim pakkunul pole piisavalt Fit.e, võidab auhinna eelmine pakkuja.

Pakkumise samm on vähemalt 25Fit.

Tegemist on pikeneva lõpuga oksjoniga. Suurema pakkumise korral pikeneb oksjon 5 min võrra.

Kõik käib oksjoni kella järgi.

Auhinna saab kätte fitness.ee poest Telliskivi 51. Soovi korral võime ka postiga koju saata saaja kulul

Seriuos Mass 5,5kg Optimum Nutrition ilt

post-13096-1230904703_thumb.jpg

Optimum Nutrition Seriuos Mass 5,5kg väärtus on 845 EEK

Alghind 1 FIT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks te nende fittidega nii ruttu lakke ronite? :)

Mina oma kidakeelsusega ei saa haisulegi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks te nende fittidega nii ruttu lakke ronite? :)

Mina oma kidakeelsusega ei saa haisulegi...

Kesse odavat asja ikka tahab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kesse odavat asja ikka tahab. :D

Otter ei saa siis ilmaski rikkaks :)

Kauplemine on mul veres, kui hinda alla ei saa, siis ka ei osta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ta põnev pole jah kui kohe niilakke hind viia.

Ma pakkusin suurema algsumma, kuna mulle meeldis see arv -2009.

Ajalugu niihästi ei tunne kah, et pakkuda mõningat ajaloolist momenti kristuse sünni järgsel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otter ei saa siis ilmaski rikkaks :)

Kauplemine on mul veres, kui hinda alla ei saa, siis ka ei osta :D

Ma ei ole nii rikas, et osta odavat asja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole nii rikas, et osta odavat asja. :D

Sa oled sovjetis kinni ja usud igavesest ajast igavesti, aamen fikseeriyud hindu (...ja ka yliebarentaablit tootmist!!!).

Kallis hind ei pruugi t2hendada kahjuks head asja , nagu odav hind ei ytle meile automaatselt, et asi on r2mps.

L6ppkokkuv6ttes ainuke n6uanne, mis peab t6esti vett, oleks tarbimise piiramine...v6i siis optimeerimine. Kuid palun 2rge tehke endale seda kurja, et te j22te oma kallite hindade armastusele truuks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled sovjetis kinni ja usud igavesest ajast igavesti, aamen fikseeriyud hindu (...ja ka yliebarentaablit tootmist!!!).

Kallis hind ei pruugi t2hendada kahjuks head asja , nagu odav hind ei ytle meile automaatselt, et asi on r2mps.

L6ppkokkuv6ttes ainuke n6uanne, mis peab t6esti vett, oleks tarbimise piiramine...v6i siis optimeerimine. Kuid palun 2rge tehke endale seda kurja, et te j22te oma kallite hindade armastusele truuks :)

Minu ütelus oli inglise vanasõna. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peaks selle poole püüdlema? Ma pole kunagi rikas olnud ja ei tea, sellepärast küsingi.

See oli pigem s6nak6lks...

...kuid minul on pigem vastupidi, ma ei ole ennast kunagi vaeseks lugenud. :D Oli perioode, kus selle k6ige likviidsema vahetuskaubaga oli probleeme...aga ega ma siis vaene ei olnud :)

Rikas on nii suhteline m6iste. Mille poolest rikas??? Millega v6rreldes rikas???

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli pigem s6nak6lks...

...kuid minul on pigem vastupidi, ma ei ole ennast kunagi vaeseks lugenud. :D Oli perioode, kus selle k6ige likviidsema vahetuskaubaga oli probleeme...aga ega ma siis vaene ei olnud :)

Rikas on nii suhteline m6iste. Mille poolest rikas??? Millega v6rreldes rikas???

Mulle jäi mulje, et siin käis materiaalsest rikkusest jutt. Iseenesest on tegu suhtelise mõistega loomulikult. Mis puudutab vaesust, siis pole ma ka öelnud, et end vaeseks peaksin. Igas tähenduses siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla oleks siis hea see, kui oleks foorumiteema nimega Prügikast, sinna siis moderaatorid automaatselt tõstaksid teemavälised jutuajamised, aga see prügikasti topic veniks ilmselt ajapikku ebamugavalt pikaks siis.

Või oleks siis mitte foorumiteema, aga foorumigrupp Prügi nö, kuhu siis saaks moderaator teha kohe uue postituse kus paneb pealkirjaks tänase kuupäeva ja kella-aja, või, siis käesoleva siinse foorumiteema pealkirjaks vmmoodi, ja sinna tõstaks need teemast välja vastused kohe. Võiks seda kuidagi mugavamaks/automaatsemaks teha moderaatorile, ala märgib kusagil linnukestega ära, et vot siin topicus 3 postitust on teemast väljas, märgib kolm linnukest ära ja vajutab nuppu "saada prügilasse", ja need isikud saavad siis seal oma teemaväliseid arutlusi edasi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×