Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Selle kirjelduse ja mõne muu asja tõttu ma ilmselt tean kes sa oled. Vähemalt kõik viitab sellele. Väga tubli, et tellisid toitumis kava, ürita seda siis ka jälgida. Sinu jutust jääb mulje, et jõusaal on mingi jube koht, kus kõik ainult ootavad seda, et saaks kedagi mõnitada ? Hoopis vastupidi, kõik vaatavad hoopis sellise pilguga, et väga tubli, võtab midagi ette, et alla võtta. Jõusaalis käivad igasugu erinevad inimesed, olen näinud igasugu kehakaaluga inimesi. Kordagi pole veel kuulnud kedagi halvustavalt taga rääkimas. Soovitan jõusaali külastada õhtusel ajal pigem, kella 18.00 alates. Siis on rohkem vanemaid inimesi! Edu !

Oeh, mina sind arvatavasti ei tea. Aga palun, ära räägi teistele, et mul siin mingi teema on. Ma ei jõua muidu enam seda mõnitust taluda. Palun. Kui ka seal ei halvustata, siis paljud halvustajad ütleksid seda mulle otse näkku. Ma tean seda, ma olen kogenud. Lihtsalt ma ei taha sinna minna. Mul on liiga häbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh, mina sind arvatavasti ei tea. Aga palun, ära räägi teistele, et mul siin mingi teema on. Ma ei jõua muidu enam seda mõnitust taluda. Palun. Kui ka seal ei halvustata, siis paljud halvustajad ütleksid seda mulle otse näkku. Ma tean seda, ma olen kogenud. Lihtsalt ma ei taha sinna minna. Mul on liiga häbi.

Ma arvan, et sa pakud natuke üle. Sa pole ainuke ülekaaluline inimene. Sa küll räägid, et olen valmis kõike tegema, aga kui soovitatakse midagi siis sa ei tee seda. Ma arvan, et sind jäädaksegi mõnitama kui sa midagi ette ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et sa pakud natuke üle. Sa pole ainuke ülekaaluline inimene. Sa küll räägid, et olen valmis kõike tegema, aga kui soovitatakse midagi siis sa ei tee seda. Ma arvan, et sind jäädaksegi mõnitama kui sa midagi ette ei võta.

Ma lihtsalt ei taha jõusaali. Ma ennem nälgin igavesti, kui sinna lähen. Meie linn on väike ja jutud levivad siin ruttu. Sa ei tea kõike, mida ma läbi olen elanud. Seal jõusaalis käivad paljud minu narrijad. Paljud on minu kuuldes nö seljataga rääkinud umbes, et ' kujutad ette, kui ta läheb jõusaali kuidas ta pekki hakkab voolama'. Kui sinust nii räägitaks, ma usun, et sina ka ei tahaks sinna minna. Aga mis sul, sa oled nigunii lihastes ja kõik on super.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt ei taha jõusaali. Ma ennem nälgin igavesti, kui sinna lähen. Meie linn on väike ja jutud levivad siin ruttu. Sa ei tea kõike, mida ma läbi olen elanud. Seal jõusaalis käivad paljud minu narrijad. Paljud on minu kuuldes nö seljataga rääkinud umbes, et ' kujutad ette, kui ta läheb jõusaali kuidas ta pekki hakkab voolama'. Kui sinust nii räägitaks, ma usun, et sina ka ei tahaks sinna minna. Aga mis sul, sa oled nigunii lihastes ja kõik on super.

No kui sa jõusaalile nii vastu oled, siis käi ujumas. Ilmad soojemaks lähevad käi rattaga sõitmas ja tee aeroobset treeningut! Küll siis ka tulemused hakkavad tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see ei ole nii lihtne, kui terve elu olen mõnitust talunud.

Keegi polegi öelnud, et on lihtne. Enesehaletsemine on kõige kergem tee, kuid see ei vii kuskile. Valik on muidugi Sinu.

Ma lihtsalt ei taha jõusaali. Ma ennem nälgin igavesti, kui sinna lähen. Meie linn on väike ja jutud levivad siin ruttu. Sa ei tea kõike, mida ma läbi olen elanud. Seal jõusaalis käivad paljud minu narrijad. Paljud on minu kuuldes nö seljataga rääkinud umbes, et ' kujutad ette, kui ta läheb jõusaali kuidas ta pekki hakkab voolama'. Kui sinust nii räägitaks, ma usun, et sina ka ei tahaks sinna minna. Aga mis sul, sa oled nigunii lihastes ja kõik on super.

Jumala eest, las räägivad! Mine just nimelt kõigi kiuste trenni, mõne aja pärast näevad ka nemad Sinu tulemuste pealt, et tasub oma suu kinni hoida ja hoopis teise inimese saavutusi hinnata. Samas on muidugi valik endiselt Sinu, kas põdeda seda, et koolikaaslased Sind mõnitavad ja lastagi neil end mõnitama jääda või siis midagi ette võtta nii, et neil poleks enam põhjust mõnitada.

Nälgimine pole lahendus, keha hakkab veel enam rasva kinni hoidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui sa jõusaalile nii vastu oled, siis käi ujumas. Ilmad soojemaks lähevad käi rattaga sõitmas ja tee aeroobset treeningut! Küll siis ka tulemused hakkavad tulema.

Hakkangi käima esmaspäeviti ujumas. Ja mis ring oleks soovitatav rattaga sõita?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei. Nagu soovitati. Eks ma hakkan siis anoreksikuks. Homsest enam põhimõtteliselt midagi ei söö ja teen palju trenni.

Loen ja loen ja inimesed vist üldsegi ei pane tähele ,et tütarlaps hakkab siin anoreksiat praktiseerima. :)

Seda ei soovitatud sulle, maximus89 ütles seda irooniaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen ja loen ja inimesed vist üldsegi ei pane tähele ,et tütarlaps hakkab siin anoreksiat praktiseerima. :)

Seda ei soovitatud sulle, maximus89 ütles seda irooniaga!

Ei tundund küll. Ta ütles umbes nii ' noh muud ei jää siis üle kui anoreksiaks hakata ' või midagi taolist. See ei tundu küll iroonia moodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumala eest, anorektsiat ära küll siin praktiseerima hakka. Arenev ja kasvav laps vajab toitaineid ja sööki mitte näljutamist. Seda ära mitte mõtlegi.

Ma soovitan sul iga õhtu kepikõndi käia harrastamas. Ikka suured ja pikad ringid, no ikka 4km või rohkem. Ise vaata mingi hea ring välja mis on sobilik ja piisav Sinu jaoks. Peale seda võiksid käia ujumas ning jooksmas. Talveajal kui lund on siis võiksid ka suusatamas käia, aga noh preagu ei ole, aga pole välistatud et ei tule, siis soovitan ka suusatada. Väga hästi treenib jalgu. Hoia ainult toitumisel silma peal ja rämpstoidust kui sellisest hoia hea ringiga eemale.

Võiksid öelda kah kus linnas elad ja mitu jõusaali seal on? Äkki on kuskil mingi väiksem koht kus vähem rahvast ning õhtusel ajal vanemad inimesed ka tavaliselt, kes ei vaata mõnitavalt, kuigi ei garanteeri sest jobukakke on igalpool.

Blogi võiksid teha enda jaoks, sest kui teed kõvasti trenni kuu aega siis vaatad milline sa olid kuu aega tagasi. Samuti kirjutada mis igapäevaselt tegid ja mida sõid. Piltide pealt tulemusi vaadates suureneb tahtejõud ja jõuad eesmärgini kiiremini

Edu!

Edit : esialgu ära jooksma mine sest vigastuste oht, selle asemel võid näiteks jalgarttaga sõita

Muudetud kasutaja RassXenon poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok
Võiksid öelda kah kus linnas elad ja mitu jõusaali seal on? Äkki on kuskil mingi väiksem koht kus vähem rahvast ning õhtusel ajal vanemad inimesed ka tavaliselt, kes ei vaata mõnitavalt, kuigi ei garanteeri sest jobukakke on igalpool.

Edu!

Leie endale aega ja tutvu teemaga. (Kuna ma elan väikses kohas, kus on ainult 1jõusaal linna peale)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumala eest, anorektsiat ära küll siin praktiseerima hakka. Arenev ja kasvav laps vajab toitaineid ja sööki mitte näljutamist. Seda ära mitte mõtlegi.

Ma soovitan sul iga õhtu kepikõndi käia harrastamas. Ikka suured ja pikad ringid, no ikka 4km või rohkem. Ise vaata mingi hea ring välja mis on sobilik ja piisav Sinu jaoks. Peale seda võiksid käia ujumas ning jooksmas. Talveajal kui lund on siis võiksid ka suusatamas käia, aga noh preagu ei ole, aga pole välistatud et ei tule, siis soovitan ka suusatada. Väga hästi treenib jalgu. Hoia ainult toitumisel silma peal ja rämpstoidust kui sellisest hoia hea ringiga eemale.

Võiksid öelda kah kus linnas elad ja mitu jõusaali seal on? Äkki on kuskil mingi väiksem koht kus vähem rahvast ning õhtusel ajal vanemad inimesed ka tavaliselt, kes ei vaata mõnitavalt, kuigi ei garanteeri sest jobukakke on igalpool.

Blogi võiksid teha enda jaoks, sest kui teed kõvasti trenni kuu aega siis vaatad milline sa olid kuu aega tagasi. Samuti kirjutada mis igapäevaselt tegid ja mida sõid. Piltide pealt tulemusi vaadates suureneb tahtejõud ja jõuad eesmärgini kiiremini

Edu!

Ma proovin mitte praktiseerida.

Jooksmas ma ei saa käia. Mul põlved ei luba. Kui minu teha oleks, siis ma ainult ujuks. See lihtsalt vabastab kõigest pingest, aga viimasel ajal olen sellest eemale hoidnud. Liiga häbi. Aga nüüd hakkan esmaspäeva õhtuti käima.

Valgas elan. Minu teada on siin ainult üks jõusaal, kus käib terve linna rahvas. Ja seal on alati keegi, kes midagi minu kohta öelnud on.

Blogi peale ma mõtlen. Äkki alustangi homsest, kuigi homme möödub päev suhteliselt shopates ja autoga sõites. Õhtul ma äkki isegi proovin joosta, kuigi ma pole kindel, et ma saan. Kahjuks on libe ja miinus kraadid, muidu sõidaks meelsasti ka rattaga.

Aga kas oleks mõtekas aeg uuesti kirja panna Tartu endokrinoloogi juurde? Äkki tema oskab ka aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovin mitte praktiseerida.

Jooksmas ma ei saa käia. Mul põlved ei luba. Kui minu teha oleks, siis ma ainult ujuks. See lihtsalt vabastab kõigest pingest, aga viimasel ajal olen sellest eemale hoidnud. Liiga häbi. Aga nüüd hakkan esmaspäeva õhtuti käima.

Valgas elan. Minu teada on siin ainult üks jõusaal, kus käib terve linna rahvas. Ja seal on alati keegi, kes midagi minu kohta öelnud on.

Blogi peale ma mõtlen. Äkki alustangi homsest, kuigi homme möödub päev suhteliselt shopates ja autoga sõites. Õhtul ma äkki isegi proovin joosta, kuigi ma pole kindel, et ma saan. Kahjuks on libe ja miinus kraadid, muidu sõidaks meelsasti ka rattaga.

Aga kas oleks mõtekas aeg uuesti kirja panna Tartu endokrinoloogi juurde? Äkki tema oskab ka aidata.

Esialgu ära jooksma mine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleneb põhjendusest.

Asi selles, et mõningatel siinviibijatel on huvitav sinu trennikäiku jälgida. Siin foorumis on varem ka mingi eksperimendi puhul blogi kirjutatud, et teised ka saaksid teada kui kasulik või kahjulik mõni eksperiment on ning lugeda isiku arengust jne. Informatsioon, mis korralikust blogis võib saada, on üsnagi huvitav. Võimalik, et aitad ka teisi ülekaalulisi noori, kes tahavad ka vormi saada. Blogil võib suur mõju olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need tibid oleksid kõige väiksem probleem, aga minu klassi poisid. Nad ainult mõnitaks, ma ei suudaks nii. Niigi tänu nendele olen palju nutnud ja hinded on alla läinud. Ma ei suudaks rohkem kannatada.

Praegu sa oled 15, ehk juba mõne aasta pärast saab kool läbi ja saad mõnitajad lihtsalt kaugele pimedasse kohta saata onju ::) Mõnitajatel on üldjuhul endal milleski tõsiseid probleeme ja vajakajäämisi, ning selleks, et nendega teistele nö mitte vahele jääda, elatakse kõvasti ja kärarikkalt kellegi nõrgema najal.

Kusjuures- huvitav, paljud meist siin võivad öelda, et teda pole kunagi kooli ajal millegi pärast mõnitatud? Mina sain nt isegi selle pärast, et mul olid pruunid silmad ja tumedad juuksed... nii et... :D

Ela enda jaoks, oma keha jaoks, katsu kuulata mida ta sinult tahab ja tee nii nagu just SINUL on hea olla. Iga algus on raske, kuid ma arvan, et pead leidma omale kellegi, kes sind sel oma-kehaga-sõbraks-saamise-perioodil pidevalt toetaks. Asi pole ainult kaalus, asi on heas enesetundes ja enesekindluse taastamises, tähtis jagada oma kogemusi, läbielatut, edusamme.

Jaa, ja blogi siin oleks täitsa asjalik lahendus ju! Kirjutad rahulikult omaette, kui tekib vaba moment, inimesed loevad, toetavad. See annaks kindlasti palju juurde.

Ja kui tervise suhtes ikka kahtlusi on, tasub uurida ja käia erinevate arstide juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mida oleks mõtekas siis teha, kui jooksmist ei soovita präegu? Suusatada ei saa, rattaga ei saa sõita, rullitada ei saa.

Ma arvan, et homsest hakkan pidama seda blogi. Aga kas sinna peab erinevad enda mõõdud ka ära märkima või midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole selle mõnitamise teemast üleüldse täpselt aru saanud, et miks hakatakse kedagi mõnitama. Saan aru, et kaasõpilased võivad vahepeal väga õelad, kuid midagi peab olema valesti ka sellega keda mõnitatakse. See on muidugi vaid minu arvamus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole selle mõnitamise teemast üleüldse täpselt aru saanud, et miks hakatakse kedagi mõnitama. Saan aru, et kaasõpilased võivad vahepeal väga õelad, kuid midagi peab olema valesti ka sellega keda mõnitatakse. See on muidugi vaid minu arvamus!

Sellepärast et see keegi erineb teistest. Sama on näiteks emodega. Nad erinevad teistest ja väga palju mõnitakase neid. Või näiteks neid , kellel on roosa pea või midagi. Kohe kui keegi on erinev, siis on mõnitamine kohe ka lahti. Ma saaks aru kui ma teeks midagi. Aga ei, ma olen lihtsalt paks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida oleks mõtekas siis teha, kui jooksmist ei soovita präegu? Suusatada ei saa, rattaga ei saa sõita, rullitada ei saa.

Ma arvan, et homsest hakkan pidama seda blogi. Aga kas sinna peab erinevad enda mõõdud ka ära märkima või midagi?

Mida rohkem, seda selgem pilt sinust kujuneb lugejatele (kes oled, millega tegeled, menüü, päevakava, mõõdud, kaal, pikkus jne jne jne). Kirjuta oma tunnetest, ahtlustest, muredest seoses oma probleemiga, hakkab kergem ja kindlasti leiad igakord terve rea nõuandjaid-toetajaid.

Aasta pärast saad ka ise lugeda, kui palju oled teinud edusamme. Võid lisada ka pilte näiteks, see on omakorda hea motivaator- näed visuaalselt, milline on areng. Kui ei taha kohe üles panna, siis enda jaoks tasub alati pildistada, lisad pildile juurde kaalu ja mõõdud ja siis mõne aja pärast kordad kogu protseduuri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolle blogiga oli mitmeid aspekte mul mõttes muidu, aga põhjenduse sa juba eelmsie postitusega said ühelt inimeselt ja kusagil päris eespool ilmselt põhjendasin ka põgusalt miks blogindus hea oleks.

Üks asi on see, et näiteks algajatele investoritele soovitatakse Päevikut, tänapäeva mõistes näiteks blogi siis. Pannakse kirja, mis õpiti, mis valesti tehti, hiljem analüüsitakse taas üle. Seda tehakse mitmel elualal muide, mitte ainult investeerimise maastikul, siinsamas saidil ka blogeeritakse, jõusaalis käiakse ka Paber päevik käes ringi, see aga it-ajastu mõistes suht mõttetu, kui ta sellsiele ahjukütmise-formaadile jäädvustubki ainult. Et see on selline levinud metoodika maailmas, ja sellest põhjendusest peaks piisama, et seda kuulda võtta.

Lisaks, blogiga on psühholoogiline aspekt, aitab psühholoogiliselt, motiveerib täita, inimpsüühikale meeldib sedalaadi asi nagu bloog, see on nagu soki kudumine, kulgeb ajas, see rahuldab aju, seal on lisaks kulgemise-mõõtmele muidki psühholoogilisi nõkse sees, see asi toimib.

Blogiga tahtsin testida, kas suhtud asja suure ausa sooviga, või mitte, sest suure soovi omaja kasutab iga õlekõrt, sh ka blogi, kui talle seda pakutakse asjatundjate poolt. Et kui tuleb selline jorin vastu, siis ilmselt pole inimesel siiski soovi end aidata, ja käesolev topic läheb ajaloohõngu, ja defineerub hetke-emotsioonil tekkinud mölavajadusele, subjekt lihtsalt tuli mölama, probleemi polnud otseselt kaaluga küll mitte. Et sedalaadi asja saab testida, kui inimesele pakud midagi, ja ta reageerib laisalt vm moel kahtlaselt, no siis selge.

Üks lisaaspekt on see veel, et sulle anti päris palju konsultatsiooni siin tasuta, et üks viis kuidas sa saaksid ise omalt poolt ka anda, olekski see, et asjatundjad saaksid näiteks blogist jälgida pikka perioodi, kas nende soovitused ka kasulikuks osutusid, ja on muul moel hea, kui uus bloog olemas sinu poolt, või siis muul moel anda märku, et siinne jutumull kasulikuks osutub, et mingit sinupoolset reaalsemat panust oleks üsna ootuspärane oodata.

Lisaks on paar aspekti veel, miks see blogindus hea on.

Et sedalaadi aspektid blogi pakkumisega mõttes liikusid, natuke pakkus ka nalja muidugi too blogi suhu surumine, ses suhtes polnud kavatsused head, vabandused siis ses suhtes. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
midagi peab olema valesti ka sellega keda mõnitatakse. See on muidugi vaid minu arvamus!

No mis jutt see on, nagu ise ei oleks teismeline olnud. Piisab, kui inimene on nö autoriteetide grupist millegi poolest erinev (liiga kõhn/paks/tark/valed riided/valed hobid/nägu ei meeldi/почему не в шляпе) ja juba läheb andmiseks, verbaalseks või ka füüsiliseks. See on nii tavaline, et sellest pole mõtet rääkidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×