Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Enda postitatud piltide peal näed küll üpris hea välja, su kirjastiil on kohati huvitav seega vb luua midagi blogi sarnast asja kuhu aegajalt oma progressist postitada. Pole teemat kunagi läbi sirvinud, on sul mõni pilt ka enne seda 20kg kaotamist? Palju muidu nüüd, 3a hiljem tagasi on tulnud või on asi püsinud natuke stabiilsemana?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaid mõned nädalat eelnevalt tuleb trenni teha pole lugu sugugi jube ju... Jõuad täpselt nii kaugele kui jõuda tahad! Tahtejõudu tuleb endas arendada lihtsalt :)

Ei ole ja, aga lihtsalt ma nii ootasin zumbat ja nüüd pean veel ootama. Aga kõik mis ei tapa, teeb tugevaks ! :)

Enda postitatud piltide peal näed küll üpris hea välja, su kirjastiil on kohati huvitav seega vb luua midagi blogi sarnast asja kuhu aegajalt oma progressist postitada. Pole teemat kunagi läbi sirvinud, on sul mõni pilt ka enne seda 20kg kaotamist? Palju muidu nüüd, 3a hiljem tagasi on tulnud või on asi püsinud natuke stabiilsemana?

Muudetud kasutaja MissMurder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan ka hakata blogi pidama. TUndub, et sul on palju kaasaelajaid, kes tahaksid end kursis hoida sinu tegemistega:)

Ma ei tea kas enam keegi tahaks. Siis ma olin nooreke ja kõiki huvitas kuidas mul läheb. Aga nüüd ma juba vana ja ehk pole enam nii huvitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas enam keegi tahaks. Siis ma olin nooreke ja kõiki huvitas kuidas mul läheb. Aga nüüd ma juba vana ja ehk pole enam nii huvitav.

Me kõik saame kunagi vanaks, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me kõik saame kunagi vanaks, B)

Nüüd ma mõistan miks viimasel ajal enda juures imelikku lõhna tunnen, see ongi mullahais...

Aga teemaalgatajale: päris kindlasti huvitaks Su blogi mitmeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna trennis ära. Nii hea tuju on. :)

Mul on küsimus, kas ma võin süüa paprikat enda tehtud tipikastmega või on see surm mu kehale? :)

Kirjutasin blogisse ka veel juurde. Andke nõu, mida muuta või lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin natukene hapukoorest ja sellest tipikastme möksist, mingi pulber on. Lisasin pabrika pulbrid juurde. Hea oli ja sõin lõpuks porgandiga. Sõbranna sõi šokolaadi saiakesi ja mina olin õnnelik porgandiga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blogis on uus sissekanne.

seal on ka probleem mul. kirjutan siia ka . :) ehk saab keegi aidata.

Kuna mul on nüüd selline blogi ja foorumis ka teema, siis on tulnud palju kirju. Mõned on öelnud, et mul ei tasu teha seda koormustesti, et lihtsalt raha võtavad ja et ma teeks enda tunde järgi trenni. Et kui ma sain 3 aastat tagasi 1-2h olla jõusaalis ja midagi viga ei olnud, siis kuidas ma ei saa nüüd 50 minutit näiteks zumbas olla.

Kas mul on ikka vaja seda koormustesti? Pärast on see mõttetus ja 19 euri läheb lihtsalt õhku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vasta esiteks kes sul seda teha lasi ja kas sul pulsikell on?

Koormustest on väga hea arengu jälgimiseks, st see pole nii, et teed ühe korra elus ja kõik..

Olen näinud tüdrukut, kes end "tunde järgi" paari nädalaga ületreeningusse jooksevad ja mehi, kes on "tunde järgi" jõusaalis rassides hüpertrofeerunud südame ja sellega kaasnevad rõõmud saanud. Et nii on lood selle tunde järgi tegemisega. Ma ei ütle, et sul nii on, aga lihtsalt üks asi, mida kaaluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul soovitas koormustesti teha Arcticus eratreener nimega Ants. Ma perekonna nime ei tea. Pulsikella mul ei ole.

Lihtsalt tudengi jaoks on see 19 euri ka suur raha, 2-3 päeva söögiraha. Ja kahju hakkab, kui kasu lõpuks sellest pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult võiksid sa selle mure siis talle esitada, tema võiks sulle selle kasud ära seletada või pakkuda alternatiivseid variante.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul soovitas koormustesti teha Arcticus eratreener nimega Ants. Ma perekonna nime ei tea. Pulsikella mul ei ole.

Lihtsalt tudengi jaoks on see 19 euri ka suur raha, 2-3 päeva söögiraha. Ja kahju hakkab, kui kasu lõpuks sellest pole.

See on ju staartreener Ants Varblane! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ju staartreener Ants Varblane! :P

Miks ta staartreener on ? :D

Tegelikult võiksid sa selle mure siis talle esitada, tema võiks sulle selle kasud ära seletada või pakkuda alternatiivseid variante.

Aga mul oli ainult esimene konsultatsioon temaga tasuta, mis oli hinna sees. Rohkem pole midagi ette nähtud. Ta ise pakkus mulle, et teeks koormustesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ta staartreener on ? :D

Aga mul oli ainult esimene konsultatsioon temaga tasuta, mis oli hinna sees. Rohkem pole midagi ette nähtud. Ta ise pakkus mulle, et teeks koormustesti.

Ma ei tea küll seda inimest aga kui Vend Vähk teda teab ju on siis asjalik mees. Qmsterit peaksid ka usaldama, mulle on ta küll jätnud mulje nagu inimene kes teab mida ta räägib.

Mis puutub koormustesti siis see on vägagi soovitatav see näitab su hetkelist vormis olekut ja su võimeid, annab sulle aimu mis sagedusega ja raskustega sa peaksid treenima et mitte ennast vigastada või siis ületreeningusse langeda. Ületreening on kerge tulema kui sa hakkad hoolega rassima jõukas ja viid keha sellisse staadiumisse kus see ei suuda enam taastuda. Treening ja taastumine ikka käsikäes :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult soovitan ka koormustesti. Ise katsun aastas korra teha. Mina teen küll neid spordiarsti juures.

Ja tegelikult soovitan omada ka pulsikella - aitab palju. Ja tegelikult, kuigi hind võib alguses tunduda soolane, siis püsiva treenimise nimel tasub ennast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis küsimus. Mul on üks tuttav, kes kaalus varem rohkem kui mina. Küsisin siis tema kaalu alandamise saladust. Ta andis mulle selle lingi http://www.muskel.ee...28-lipixor.html .

Kas see tõesti aitab?

Kui aitab, siis ma telliksin endale ka, aga trenni teeksin ikka edasi.

Ei.

Päris kõva platseeoefekt oli siis. Ära talle ütle, aga suht mage sisu tundub ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain aru, et sa ikkagi otsustasid koormustesti kasuks? Loen su blogist, et sul olevat ka süda nõrk (mida sa siin ei maininud), seega on koormustest igati õigustatud, kuna sinu puhul üldised pulsivahemikud toimida ei pruugi ja sobivam on, kui määratakse individuaalsed.

Aga jah, ma tean ka Antsu. Hea mulje jättis. Olime mingid aastat tagasi koos Fitnessi laagris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain aru, et sa ikkagi otsustasid koormustesti kasuks? Loen su blogist, et sul olevat ka süda nõrk (mida sa siin ei maininud), seega on koormustest igati õigustatud, kuna sinu puhul üldised pulsivahemikud toimida ei pruugi ja sobivam on, kui määratakse individuaalsed.

Aga jah, ma tean ka Antsu. Hea mulje jättis. Olime mingid aastat tagasi koos Fitnessi laagris.

Mul tehti arsti juures mõni aasta tagasi koormustest. Siis oli kõik korras. Ants ütles, et mul süda nõrk, kuna ma olen terve elu tantsimisega tegelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×