Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Jah, väljend "kõhn" on samuti sellise halva kõlaga nagu "paks". Oluline on siiski normaalne vorm ja mõistlik kehaehitus, naisterahval liiga madal rasvaprotsent ja olematu lihasmass on IMO sama õudne vaadata kui meeletu ülekaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega sul juhuslikult mõnda trenni tegevat või seda soovivat inimest võtta? Koos treenides on motivatsioon palju kergem tulema.

Kahjuks ei ole. Kes on juba liiga kõhn või kes lihtsalt ei viitsi end liigutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei ole. Kes on juba liiga kõhn või kes lihtsalt ei viitsi end liigutada.
Ega trennis ainult kõhnumiseks käida. Nagu eelpool mainitud on kõhn ja olematu lihasega ka silma riivav. Veena mõni hea sõbranna ümber ning kutsu trenni :D. Samas saalis käies võid kellegi sealsega sõbruneda, peaasi et sa ülearu uje poleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja motivatsiooniks mainiksin siin veel, et kaalust alla võtmine on... IMELIHTNE... ausalt kohe, ma olin räigelt kuangi ülekaalus, kui viisin toitumise suurte uurimustööde peale paika läks kaal poole aastaga normi piiresse, sealjuures sporti ma ei teinudki, jalutasin ainult igapäev vähemalt pool tundi...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa ootad ainult Sind kiitvaid arvamusi ja isei teed ainult siis kui tuju on, ei jõua kuhugi. Sea endale mingid eesmärgid ja ära viska esimese takistuse peale püssi põõsasse - Sa ju loobud juba enne kui alustad. Näe, paari päevaga kaotasid mitu kilo - jube suur edu juba. Ära virise, et toit on üksluine. Sa tahad kaalu langetada ja see toimis ning nüüd virised, et toit ei maitse. Nii ei jõua kuhugi. Keskendu ühele asjale ja tee seda arukalt. Ja ära loobu. Ning mõtle endale ka mingi positiivsem kasutajanimi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa otsid koguaeg vabandusi, iga asja peale on sul vabandus olemas.. Niimodi ei saagi sa kunagi mitte midagi.

KUI SA TAHAD MUUTUDA, PEAD ENNAST KOKKU VÕTMA.

Loll jutt on see, et näidatakse näpuga jõusaalis, pigem vastupidi ! ! !

Esimene kord käid, tunned seda head tunnet mis peale trenni valdab, teed vaikselt.. Tulemused tulevad kiiresti!

Võta ennast kokku ja ära otsi vabandusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole. tarkusehammas võetakse ära, aga ta on kuidagi nii, et lõualuuga tehakse midagi ja ma ei kujuta ettegi. igastahes arst ütles, et nädal aega ma kindalt korralikult süüa ei saa.

No tarkusehambaga on see jama jah, et võib olla ei saa süüa ja palju muud. Jalad ju liiguvad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on toitumiskava olemas eelmisest tellimisest, aga too on kuidagi üksluine ja ma ei oska ise ka kuidagi muuta seda, et üksluine ei oleks. Ehk peaksin uue tellima, :D

Sina ei pea ise midagi muutma ega tegema, veelvähem tellima. Konsulteeri selle inimesega, kellelt sa selle toitumiskava tellisid. Tema kohus on sulle nõu anda ka peale toitumiskava valmimist. Kui vaja siis ta kohendab toitumiskava. Seega, räägi temaga ja ta aitab sind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks proovida oma menüüs miskit ühte asja ainult muuta, ja katsuda sellega harjuda mõned kuud. Näiteks võiks olla see üks esimeen asi see, et sa ei joo enam koka-koolat, mitte kunagi. Kui suudad kuu aega nii toime tulla, jättes ülejäänud toitumis-käitumsie endikseks, siis on hea tulemus juba seegi ju. Et mõtle välja paar ülilihtsat käitumist enda jaoks. Ja anna teada mingi kuu aja pärast, kas said psühholoogilsielt hakkama selle enda psütitatud lihtsa eesmärgiga. Koka-koola oli lihtsalt suva näide, võiksid miskit paremat välja mõelda. Ja, et mingit tulemust see kokakoola ära jätmine ei peagi tooma, et eesmärgiks peaks olema lihtsalt enda proovilepanek kuuks ajaks, ja seejärel ka edaspidiseks, ühes väikses asjus.

Selline idee siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tõesti kui raske saab see olla, selleasemel et neid vabandusi välja mõelda oleks paar trenni tehtud juba. Kui motivatsioon olemas, siis milles veel küsimus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära karda. Rääkismise ja arutamisega kilod ei kao. Mine trenni, sea eesmärk kaotada 5 kilo. Kaotad selle ära, siis lähebe dasi juba lihtsamalt. Kui näed muutusi siis on kõik korras ja stress kaob. Need kes midagi kommenteerivad on sitad.

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tahaks sind, Miss Murder, kiita, et tulid sellele lehele tagasi abi küsima. Kõik inimesed jooksevad oma tegudes vahel ummikusse ja teevad vigu. Aga kõike saab ju muuta ja parandada.

Sinu operatsioon ja sellele järgnev nädal, mil sa normaalselt toituda ei saa, mööduvad kiirelt. Seejärel hakkadki kohe toitumiskava täpselt järgima ja suveks on sul juba suur hulk kilosid kadunud. Keskendu ainult toitumisele ja õppetööle, las see trenn esialgu jääda. Peagi oledki juba hõivatud sellise meeldiva tegevusega nagu uute riiete leidmine, sest vanad on juba suureks jäänud :D Suve võid vabamalt võtta ja sügisel on ehk vaja juba uut toitumiskava, sest kaalu on juba palju vähem ning seetõttu peaks ka menüü muutuma. Ja siis ühel hetkel avastad, et oled oma kehaga juba väga rahul. Paari aasta pärast naerad, et sul üldse kunagi selline probleem oli.

Aga selleks sa pead hakkama tegutsema esimesel võimalusel. Sinu edu tagab eelkõige toitumise jälgimine.

Soovin sulle meelekindlust, järjepidevust ja positiivsust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata peeglisse-oled rahul? Kui ei, siis lõpeta see enesehaletsemine ja hakka juba peale! Või käid siin foorumis niisama lolli mängimas???

Olen trennis pakse tüdrukuid näinud küll ja küll, keegi ei vaata halvustavalt, pigem vastupidi- inimene tahab muutuda.....

Niiet siin netis passimise asemel mine tee kerge 10min sörki alustuseks ja ära aja biskviiti sisse teleka ees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära karda. Rääkismise ja arutamisega kilod ei kao. Mine trenni, sea eesmärk kaotada 5 kilo. Kaotad selle ära, siis lähebe dasi juba lihtsamalt. Kui näed muutusi siis on kõik korras ja stress kaob. Need kes midagi kommenteerivad on sitad.

Nojahhh ..., :lol:

Mis sa tast trenni ajad?Tead ju suurepäraselt,et kaalu alandatakse köögis!

Krt,preili otsib oma trenni-hirmu-jutuga lihtsalt ettekäänet,et mitte midagi teha ja teie siin nagu lambakari määgite talle kaasa mine trenni,mine trenni - sry,kui liiga teravalt ütlesin, B)

Kogu jutt käib trenni ümber,mida segavat pahad-pahad poisid-tüdrukud,kes naeravad ja kommenteerivad,vat kui neid ei oleks,vat siis trenniks-kõhnuks mühinal ...

ja pool foorumit tunneb kaasa,selgitab-agiteerib,aga teema-algataja ei usu;on kindel,et ikka naeravad-kommenteerivad ...

seega on KEEGI TEINE süüdi,et ininme ei saa kõhnuda,TEISED segavad-naeravad-kommenteerivad ju!

Kohe näha,etlugupeetud trenni-soovitajad pole ise kunagi paksud olnud,muidu ei laseks nad end nii ära petta

No läheks preili trenni;mis muutuks?Söömist korrastamata mitte midagi.Siis tuleks uus teema et ma käin(käisin) trennis,kasu ei mingit, tähendab miski ei aita ...

ja jälle tormab pool foorumit kokku lohutama.

Söömist korrastada ei sega meie teema-algatajat ju mitte keegi,isiklikus köögis keegi ei naera-ei kommenteeri.

Aga sel juhul oleneks ju kõik preili-teema-algatajast:tahab söömist muuta,kõhnub,ja kui ei kõhnu,no tähendab ei taha ..., ;)

Ja preilil kaoks põhjus end haletseda ja voorumirahval kaasa tunda, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe näha,etlugupeetud trenni-soovitajad pole ise kunagi paksud olnud,muidu ei laseks nad end nii ära petta

Nii päris üldistada ei tasuks... Sest eks inimesele ole psühholoogiliselt kergem rohkem trenni teha kui et vähem süüa.

(Vähemalt minu puhul kehtib see "seadus" ja võtsin omal ajal 16kg just karmi trenniga alla... toitumist teatud põhjustel väga ei piiranudki)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojahhh ...

Ma üritan ise kõike teha selleks, et see käesolev teema jätkuks kenasti järgmised 10a, ja suurt midagi halba ma selles eesmärgis ei näe, minuarust on "win-win"-tüüpi olukord selle teemaga siin mõlemale osapoolele. Selles mõttes pole minu-arust midagi halba siin kui Subjekt'ile trenni soovitataks, või msikit muud soovitataks.

Trenn on minuarust hea, kuna muudab inimese organismi lõpptulemusena kuidagi tugevamaks. Ja mida tugevam see on, seda paremini see tuleb toime probleemidega, sh ka kaalu korrigeerimsiega. Näiteks, olen ise kogenud, et mida rohkem mul treeningstaashi on olnud ajahetkeks, seda kiiremini olen suutnud kaalu langetada, hämmastavalt kiirelt isegi ütleks viiimaste kogemuste põhjal. Ja need lihtsad jutud stiilis "lihase või vee kaotus" jms ei ole küll õiged, ei ole küll tunda mingit lihase kadu, küll aga on tugevalt tunda, et head vormi pärast treeningpausi on järjest lihtsam ja lihtsam teha, ja tulles tagasi eelneva mõtte juurde, ütlekski, et treenituse aste tundub olema tugeva mõjuga tervise-teemade suhtes, kas kaalu langetus, või, lihase tagasi toonusesse viimine vms eesmärk. Et mida rohkem on isik trenni teinud, seda paremini tal organism suudab end õigele teele taas suunata. Niiet trenni minekut soovitaks mina küll, ja just toodud põhjusel- organism on tugevam nö.

Trenni soovitada kaalu langetajale nii, et öelda, et mida suurem lihas seda suurem potensiaal/ruumala rasva põletada, on minuarust vale soovitus. Ei anna see suurem lihas miskit paremat rasvapõletust minu sisetunde arvates. Selleks ma trenni nagu ei soovitaks.

Niiet ma soovitaks treeningut küll, olgugi, et ma pole kuigi paks olnud, ja ei saa kunagi kuigi paksuks, olgu siis kuitahes kehv söömis-kultuur. Ma suun, et nii paksule kui ka peenikesele treening tuleb kasuks, teeb organismi tugevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii päris üldistada ei tasuks... Sest eks inimesele ole psühholoogiliselt kergem rohkem trenni teha kui et vähem süüa.

(Vähemalt minu puhul kehtib see "seadus" ja võtsin omal ajal 16kg just karmi trenniga alla... toitumist teatud põhjustel väga ei piiranudki)

Põhimõtteliselt nõus,anlt ...

Kehtib ainult hea füüsilise ettevalmistusega inimeste kohta,kelle kaal on mingil põhsjusel (rasedus,haigus,tippspordist loobumine ntx) tõusnud.

Tavainimene lihstalt ei ole võimeline nii tugevalt treenima.

-------

Ma üritan ise kõike teha selleks, et see käesolev teema jätkuks kenasti järgmised 10a, ja suurt midagi halba ma selles eesmärgis ei näe, minuarust on "win-win"-tüüpi olukord selle teemaga siin mõlemale osapoolele. Selles mõttes pole minu-arust midagi halba siin kui Subjekt'ile trenni soovitataks, või msikit muud soovitataks.

Trenn on minuarust hea, kuna muudab inimese organismi lõpptulemusena kuidagi tugevamaks. Ja mida tugevam see on, seda paremini see tuleb toime probleemidega, sh ka kaalu korrigeerimsiega. Näiteks, olen ise kogenud, et mida rohkem mul treeningstaashi on olnud ajahetkeks, seda kiiremini olen suutnud kaalu langetada, hämmastavalt kiirelt isegi ütleks viiimaste kogemuste põhjal. Ja need lihtsad jutud stiilis "lihase või vee kaotus" jms ei ole küll õiged, ei ole küll tunda mingit lihase kadu, küll aga on tugevalt tunda, et head vormi pärast treeningpausi on järjest lihtsam ja lihtsam teha, ja tulles tagasi eelneva mõtte juurde, ütlekski, et treenituse aste tundub olema tugeva mõjuga tervise-teemade suhtes, kas kaalu langetus, või, lihase tagasi toonusesse viimine vms eesmärk. Et mida rohkem on isik trenni teinud, seda paremini tal organism suudab end õigele teele taas suunata. Niiet trenni minekut soovitaks mina küll, ja just toodud põhjusel- organism on tugevam nö.

Trenni soovitada kaalu langetajale nii, et öelda, et mida suurem lihas seda suurem potensiaal/ruumala rasva põletada, on minuarust vale soovitus. Ei anna see suurem lihas miskit paremat rasvapõletust minu sisetunde arvates. Selleks ma trenni nagu ei soovitaks.

Niiet ma soovitaks treeningut küll, olgugi, et ma pole kuigi paks olnud, ja ei saa kunagi kuigi paksuks, olgu siis kuitahes kehv söömis-kultuur. Ma suun, et nii paksule kui ka peenikesele treening tuleb kasuks, teeb organismi tugevaks.

Ma ju ei ei eita trenni kasulikkust, :lol:

Kõik mis sa kirjutasid,on kah õige,no enam-vähem õige.Aga kaalulangetamisel on ikkagi primaarne söömine.Ja jutt trennist,mida kuhu minna üldsekoheeijulge annab inimesele hea ettekäände mitte midagi teha.Erinevalt sinust (ja teema-algatajast),olen mina olnud vää-äääga-väga paks ja tean suurepäraselt,mismoodi ülekaaluliste mõte liigub, ;)

Ja sa ei kujuta ette,mis tunne on,kui lõpuks oled ülekaalust vabanenud - ntx 38aastaselt ,nagu mina- kui näed,et vaatamata geneetikale on see võimalik,et oli võimalik ka 10 ja 20 ja 25 aastat varem ...

et ei ülekaalu ei põhjustanud mitte Jumala Käsi ega Saatuse Kuri Silm ega Emake Loodus ega pahad-naervad-kommenteerivad tüdrukud-poisid vaid lihtsalt vale söömine ...

et kogu see aeg on lihtsalt ära raisatud ...

loodetavasti ei sinul ega teema-algatajal tule seda kunagi elada, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et ei ülekaalu ei põhjustanud mitte Jumala Käsi ega Saatuse Kuri Silm ega Emake Loodus ega pahad-naervad-kommenteerivad tüdrukud-poisid vaid lihtsalt vale söömine ...

Selle mõttega ma pole nõus. Ma olen siiani arvamusel, et söömine mõjutab vaid mingi tühise osa isiku vormist. See arvamus mul kindlasti pole populaarne, ja enamus kindlasti arvavad nagu sa ütlesid, et põhjuseks on vale söömine. Ma nii ei arvan, ma arvan, et enamvähem sarnaselt sööme me kõik kuni 20nda eluaastani, aga tänavapilt on erinev- mõni on paks ja mõni on peenike. Seega sama toitumise ja elu juures, miskit on inimestel erinev, see miski, mis muudab ühed paksuks ja teised peenikeseks. Sellisel iht-loogika peal mul see arvamus seisabki. Pole leida mingit erilist uuringut, ega teaduslikku teadmist, mis kinnitaks või ümber lükkaks selgelt seda mõtet, sellepärast, et teadus on üldse kehval tasemel hetkel ,ei teata geenidest mitte midagi jm organismi osadest, mis tegelikult kõik mõjutavad inimest. Minu kogemus on selline, et olen väga ekstremaalseid huvitavaid söömis-käitumisi viljelenud 10a jooksul, mis on nii ala- kui ka ülekaloraasiga olnud. Ja 10a jooksul on ikkagi olnud ligilähedane keskmine normaalne vorm, st kaal on olnud [kasv(cm)-100]kg enamvähem ja kõikunud siis ca +-10kg sellest suurusest, mitte rohkem. See kaal ei saagi rohkemaks kunagi minna minu kogemuse baasil. Seetõttu ma ütlekski veelkord mõtlemis-aineks, et minu seisukoht on, et "Emake Loodus" määrab 90% asja ära, söömine jm seal suurt ei muuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii päris üldistada ei tasuks... Sest eks inimesele ole psühholoogiliselt kergem rohkem trenni teha kui et vähem süüa.

(Vähemalt minu puhul kehtib see "seadus" ja võtsin omal ajal 16kg just karmi trenniga alla... toitumist teatud põhjustel väga ei piiranudki)

Julgen vaielda:D

Ma olen võimeline söömise terveks päevaks ära unustama, kui millessegi väga süvenen.

(Üritan siis seda mitte väga tihti teha :))

Minumeelest unustate te siin erinevad kehatüübid. Näiteks minul, ektomorfil (vms) on pigem kaalu tõstmisega raskusi, pean söögi sisse ajamisega ilmselt sama palju vaeva nägema kui teie selle mitte söömisega..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest eks inimesele ole psühholoogiliselt kergem rohkem trenni teha kui et vähem süüa.

Minu-arust on see nii, selles mõttes, et kaalulangetuse põhinõudeks on alakaloraash, ja treening annab võimaluse sumaarset kalorite hulka vähendada. Seega kui eesmärgiks on päevas süia 100 ühikut energiat, mis tagab optimaalselt hea kaalulanguse, ja oletame et treening kulutab 10 ühikut energiat, siis me võime süia 10 ühikut energiat rohkem kui dieet ette näeb, juhul kui me läheme trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle mõttega ma pole nõus. Ma olen siiani arvamusel, et söömine mõjutab vaid mingi tühise osa isiku vormist. See arvamus mul kindlasti pole populaarne, ja enamus kindlasti arvavad nagu sa ütlesid, et põhjuseks on vale söömine. Ma nii ei arvan, ma arvan, et enamvähem sarnaselt sööme me kõik kuni 20nda eluaastani, aga tänavapilt on erinev- mõni on paks ja mõni on peenike. Seega sama toitumise ja elu juures, miskit on inimestel erinev, see miski, mis muudab ühed paksuks ja teised peenikeseks. Sellisel iht-loogika peal mul see arvamus seisabki.

Me oleme erinevad.Ja sellepärast ei saagi me süüa sarnaselt!!!

Joomisega ju sama lugu - mõni toetab käpa maha peale 100g viina joomist,mõnele on vaja 2l ja enam ...

nii ka söömisega:mõni võib endale lubada pea kõike,teine peab kogu aeg jälgima,mida suhu pistab.

Pole midagi teha;seda peab lihtsalt arvestama ja tegema oma järeldused.Alternatiiv oleks ju nurgas vigisemine ja halisemine,mis midagi paremaks ei muuda.

Tõenäoliselt on sinu ja minu jaoks õigesti söömine täiesti erinevad asjad, :)

Sina võid endale rohkem lubada ,mis teeb mind muidugi kadedaks ..., ;)

aga näitab veelkord seda,et nimelt söömine on kõige alus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nii ei arvan, ma arvan, et enamvähem sarnaselt sööme me kõik kuni 20nda eluaastani, aga tänavapilt on erinev- mõni on paks ja mõni on peenike.

:) Juba kooli söögilauas oli ühe ja sama toidu pealt näha, et ega ikka ei söö küll sarnaselt. Estiteks portsjonite suurus, teiseks, mis mulle eriti silma jäi, kes sõid toidu kõrvale salatit ja kes mitte. Kes eelistasid pigem kaht magustoitu kui suppi ja magustoitu. Ühtlasi suhtlesin klassikaaslastega ka koolivälisel ajal ja nägin, et on ikka küll menüü ja välimuse vahel otsene seos.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me oleme erinevad.Ja sellepärast ei saagi me süüa sarnaselt!!!

Joomisega ju sama lugu - mõni toetab käpa maha peale 100g viina joomist,mõnele on vaja 2l ja enam ...

nii ka söömisega:mõni võib endale lubada pea kõike,teine peab kogu aeg jälgima,mida suhu pistab.

Pole midagi teha;seda peab lihtsalt arvestama ja tegema oma järeldused.Alternatiiv oleks ju nurgas vigisemine ja halisemine,mis midagi paremaks ei muuda.

Tõenäoliselt on sinu ja minu jaoks õigesti söömine täiesti erinevad asjad, :)

Sina võid endale rohkem lubada ,mis teeb mind muidugi kadedaks ..., ;)

aga näitab veelkord seda,et nimelt söömine on kõige alus!

Nojah, nagu ma nimetaks seda siiski sõnadega "nagu Emake Loodus määrab", nii peab isik ka leppima määratuga, ja sellele vastavalt toimima, selles suhtes minu arust kah nii asjalood.

Ja selles mõttes jah söömine on kõige alus, kuna see ongi see vähene mida üldse inimene saab kasutada, et midagi muuta, selels mõttes ta on jah alus ehk ainuke.

Minu sisetunne ütleb, et kui paksusele kalduv isik sööb ühe pitsa ära, ja mina söön selel pitsa ära, siis minul pannakse rasvarakkudesse sellest võib-olla 10 grammi, aga paksusele kalduval isikul pannakse sellest rasvarakkudesse 50 grammi, selles suhtes jah on nagu mõista annad, et kes ikka paksusele on kalduv, see peabki ikka väga hoolikal reshiimil olema ilmselt.

Viriseda muidugi pole mõtet, kui nüüd tulla tagasi põhiteema juurde.

:lol: Juba kooli söögilauas oli ühe ja sama toidu pealt näha, et ega ikka ei söö küll sarnaselt. Estiteks portsjonite suurus, teiseks, mis mulle eriti silma jäi, kes sõid toidu kõrvale salatit ja kes mitte. Kes eelistasid pigem kaht magustoitu kui suppi ja magustoitu. Ühtlasi suhtlesin klassikaaslastega ka koolivälisel ajal ja nägin, et on ikka küll menüü ja välimuse vahel otsene seos.

No mina pole täheldanud seda seaduspära. Kui märkan, eks siis võtan mõtte tagasi.

Muudetud kasutaja asdfghjkl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×