Jump to content
scubamonkey

Uue aasta lubadus

Recommended Posts

Et siis panen oma lubadused siia paberile kirja kõigile vaatamiseks ja kui miskit ei õnnestu, siis on kadedatel materjali kaagutamiseks? Selles suhtes, et no way! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk suveks 120 kg kaaluda :P

Mina tahan kaaluda vähem kui Renku ;)

Aga tegelikult mul 2011 asjad paigas, kuid ma ei avalda neid :P Kui, siis vast ... Hiljem ... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju hetkel lahutab ?

Kaunist 2010 ja krooni lõppu :P

27. nov surumise eestikatel kaalusin 142,4 kg ja dieeti alustan jaanuari keskpaigast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hetkeks tuli eelmiste jaanuaride pilt jõusaalis silme ette.. ja siis veebruari... märtsiks oli aastalõpulaaadne olukord taastunud, aprilli lõpus-mais natukene uuesti sellist aega ja siis aasta lõpuni rahulik :P uue aasta lubadused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu "uueaastalubadused" on enamasti antud iseendale ja seda üldse mitte aasta lõpus või uue alguses, vaid aastaläbi ja just siis, kui mõni tore mõte tuleb või midagi põnevat teoksil;)

Kindlasti on palju neid, kes panevai iga aasta alguses korralikud plaanid paika ja eks see planeerimine ja eesmärkide seadmine on ka igati vajalik (eriti nt spordis), aga tegelikult on iga aasta ka selliseid mõttetuid lubadusi, mis nagunii ei saa teoks...

Nt on suht mõttetu iga aasta jaanuaris lubada, et no seekord nüüd võtan kindlasti kaalus alla. Kui on tahtmist ja pealehakkamist ja järjepidevust, siis tuleb selliseid lubadusi eelkõige iseendale anda just täna, mitte homme, esmaspäeval, järgmisel nädalal või iga aasta jaanuaris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätaks suitsetamise maha, aga juba jäetud :P

Ei julgegi midagi soovida siin teistel liiga suured soovid, ainuke vast oleks järmisesse aastasse 150kg rinnalt, praegu 100kg.

Aga head uut teile kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist! :P

Vana aasta lõppedes pidin tõdema, et olen alakaaluline ja jõudu napib, sellest tulenevalt tegin endale lubaduse võtta aastal 2011 kaalus juurde vähemalt 10 kg ja viia ennast vormi. Esitan järgneavalt enda olulised parameetrid:

vanus-24 a

kaal-72 kg

pikkus- 182cm

Olen üsna peenike, samas on tekkimas kerged õllekõhu alged. Pean tunnistama, et söön ebaregulaarselt, hommikuti reeglina ei söögi, kuna lihtsalt puudub söögiisu. Sooviksin kaalus juurde võtta ja saada hea figuur. Samas fitness väga ei huvita rõhku sooviksin panna jõu ja massi kasvatamisele. Minu unistuste tipp oleks suuta teha lõuatõmbeid vertikaalasendist (väga tugevad kõhulihased ilmselt vajalikud :P ) Rinnalt surun 75 kg, mis minu kaalu juures peaks olema OK, aasta lõpuks võiks see number tunduvalt suurem olla. Mul on kerge probleem õlaga, hantlit õla kõrguseni tõstes kõib õlast raksatus läbi (ilmselt liigesega mingi probleem). Olen aeg-ajalt ka jõusaali külastanud, kuid süstemaatilisus on puudunud. ;)

Palun teie abi. Millise kava järgi treenida ka mida süüa, kuidas saaksin oma eesmärgid kõige paremini realiseerida ja kas need on reaalsed? Loodan teie abile!

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei ole ju alakaaluline, aga mõne kilo võiksid ju juurde võtta küll.

Ja miks seal lõuatõmmete juures väga tugevad kõhulihased olulised on?

Millised näevad välja lõuatõmbed Vertikaalasendist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei ole ju alakaaluline, aga mõne kilo võiksid ju juurde võtta küll.

Ja miks seal lõuatõmmete juures väga tugevad kõhulihased olulised on?

Millised näevad välja lõuatõmbed Vertikaalasendist?

Lõuatõmbeid tehaksegi ju vertikaalasendis?

Või sa mõtled midagi taolist, et hoiad kangist kinni, jalad üleval, pea all ja teed siis kätekõverdusi?

Sain kuidagi nii aru :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust! :P Minu lollus.

Pidasin silmas lõuatõmbeid horisontaalasendist. Ehk siis kätega postist kinni, keha horisontaali ja lõuga tõmbama. Aga see on lihtsalt visioon ideaalist. Esialgu alustaks lihtsalt massi tõstmisest. Saab keegi äkki soovitada toitumiskavasid? Mida süüa ja kui palju, et kaalu tõsta? Samuti treeningukavad, mida kui palju teha? Tänud! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust! ;) Minu lollus.

Pidasin silmas lõuatõmbeid horisontaalasendist. Ehk siis kätega postist kinni, keha horisontaali ja lõuga tõmbama. Aga see on lihtsalt visioon ideaalist. Esialgu alustaks lihtsalt massi tõstmisest. Saab keegi äkki soovitada toitumiskavasid? Mida süüa ja kui palju, et kaalu tõsta? Samuti treeningukavad, mida kui palju teha? Tänud! :P

Keha horisontaali, ehk maaga paralleelselt? Postita mingi youtube'i link, et asjast paremini aru saaksime :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin horisontaalsete lõuatõmmete all silmas umbes seda-http://www.metacafe.com/watch/261044/d_lacasse_amazing_strength/

Mitte küll nii uhkelt aga siiski enam-vähem. :D Olen isegi näinud kuidas üks tüüp sedasi tegi ja tema ei olnud küll eriline jõusaali hunt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×