Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Miks nii arvad või küsid seda?

Leidsin vaenuliku seose vendV suhtes siit ja siit:

1. "Dr Balancer 2008-12-24 01:38:22

@ vend vähk - mitte kedagi ei koti, kas sind saadeti kontrolli või ei. Sind vaadates on kohe näha, et sa keelatud asju ei tarbi. Sellepärast tuli ka viimane koht sulle klassika absoluudis. "

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4965

2. "Sa imbetsill mine pane ennast põlema, ausalt. Ma või tikke laenata."

http://forums.fitness.ee/index.php?automod...y=2922#comments

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin vaenuliku seose vendV suhtes siit ja siit:

1. "Dr Balancer 2008-12-24 01:38:22

@ vend vähk - mitte kedagi ei koti, kas sind saadeti kontrolli või ei. Sind vaadates on kohe näha, et sa keelatud asju ei tarbi. Sellepärast tuli ka viimane koht sulle klassika absoluudis. "

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4965

2. "Sa imbetsill mine pane ennast põlema, ausalt. Ma või tikke laenata."

http://forums.fitness.ee/index.php?automod...y=2922#comments

Ma sain aru, et see teine kommentaar on mulle suunatud. Aga mine sa tea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las poisid krõbistavad. Põhiline, et paisuks ja oleks mida vaadata. Kas te tõesti arvate, et tavainimene viitsib minna vaatama keskmist mõõtu kulturiste, kes loevad kellel on rohkem triipe väljas. Jeeeeeeeeeeeeeee Right Nendel pole nendest triiupudest sooja ega külma. Kas te tõesti usute, et paar tantsu ja paar kommi, et kui puhtad kõik on, muudab tavainimese arvamust. Minu sõpradest usu keegi siiani, et need poisid kõik selle puhtalt on saavutanud. Tantsigu või käigu kõrvade peal, vahet pole. Ainult on küsinud, et kas oled Kalmust näinud ja kas on ka jurakas. Niiet siit järeldus, et neid kui võhikuid, huvitab ainult sellel alal suurus. Huvi ja vaatajaskond sellel ala suurene enne, kuni tule suuri poisse juurde.Igaüks võib teha siit oma järelduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootan huviga Fitness Tegijate seltskonna seisukoha sel teemal !

Et miks ? no kui mees jääb siin endiselt nõustajate - toitumiskavade loojate sekka, näitab see üsnagi üheselt “tegijate” hoiakut-suhtumist, või kuidas … ?

Pisike selgitus selle arvamuse juurde:

Kui mind maanteel kontrollib-nõustab ja pehmelt öeldes “suunab õigele teele” politseinik, kes on ise korduvalt joobes autot juhtinud ja endiselt ametis veel, viskaks ikka “kopa ette” küll ja mitte vähe !

Jah ta on endiselt kogemustega mees olla, aga no kuulge … !!!

Pange siis treenerite juurde info: andnud positiivseid proove, andnud negatiivseid proove(tänaseni), ega iga algaja meie suurkujusid siiski alati ei tunne ja võimalus valida neist eeskuju-iidol-treener.

Mareki kui isiku vastu pole vähimatki, asi on põhimõttes sellistel juhtudel ikkagi.

Usun Marek ise maanteel olles ja sellise politseinikuga kohtudes minuga samal meelel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju jah, et selline asi nüüd...aga Kalmus jääb alatiseks minu iidoliks!!!!

Kuidas saab olla inimene, kes foorumis lapsikult sõimab teisi inimesi ning kaks korda dopinguga vahele jääb, veel olla kellegi iidol. Uskumatu. Selline käitumine näitab lihtsalt, et Kalmuse kahe kõrva vahel on täielik tühjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Las poisid krõbistavad. Põhiline, et paisuks ja oleks mida vaadata. Kas te tõesti arvate, et tavainimene viitsib minna vaatama keskmist mõõtu kulturiste, kes loevad kellel on rohkem triipe väljas. Jeeeeeeeeeeeeeee Right Nendel pole nendest triiupudest sooja ega külma. Kas te tõesti usute, et paar tantsu ja paar kommi, et kui puhtad kõik on, muudab tavainimese arvamust. Minu sõpradest usu keegi siiani, et need poisid kõik selle puhtalt on saavutanud. Tantsigu või käigu kõrvade peal, vahet pole. Ainult on küsinud, et kas oled Kalmust näinud ja kas on ka jurakas. Niiet siit järeldus, et neid kui võhikuid, huvitab ainult sellel alal suurus. Huvi ja vaatajaskond sellel ala suurene enne, kuni tule suuri poisse juurde.Igaüks võib teha siit oma järelduse.

Nõus, las krõbistavad, aga siis saavutagu ka midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ootan huviga Fitness Tegijate seltskonna seisukoha sel teemal !

Et miks ? no kui mees jääb siin endiselt nõustajate - toitumiskavade loojate sekka, näitab see üsnagi üheselt “tegijate” hoiakut-suhtumist, või kuidas … ?

Pisike selgitus selle arvamuse juurde:

Kui mind maanteel kontrollib-nõustab ja pehmelt öeldes “suunab õigele teele” politseinik, kes on ise korduvalt joobes autot juhtinud ja endiselt ametis veel, viskaks ikka “kopa ette” küll ja mitte vähe !

Jah ta on endiselt kogemustega mees olla, aga no kuulge … !!!

Pange siis treenerite juurde info: andnud positiivseid proove, andnud negatiivseid proove(tänaseni), ega iga algaja meie suurkujusid siiski alati ei tunne ja võimalus valida neist eeskuju-iidol-treener.

Mareki kui isiku vastu pole vähimatki, asi on põhimõttes sellistel juhtudel ikkagi.

Usun Marek ise maanteel olles ja sellise politseinikuga kohtudes minuga samal meelel on.

B):P:o;):D Äkki keelame siis kõikidel maailma tippudel treeneriks olemise ära. Eesti on ikka oma väikeses mullis kinni. Tõstke vahel oma roosasi prille natuke silmadest kõrgemale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P:o;):D :D Äkki keelame siis kõikidel maailma tippudel treeneriks olemise ära. Eesti on ikka oma väikeses mullis kinni. Tõstke vahel oma roosasi prille natuke silmadest kõrgemale :D

Tõesti Sul on õigus, roosasid prille tuleks tõsta ja lasta tõelistel värvidel välja paista rohkem.

Kui veel politsei võrdlusest rääkida, siis tartu lugupeetud inspektor K..k (kes oma ametivenna täis peaga alla ajas ja minema pani) on endiselt ametis tänu “tubli” juhi toetusele, kes “kahjuks” sel aastal prefektide preemiast ilma jäi.

Jõudu ringkaitse loojatele.

Et siis roosasid prille Tegijatele või ...?!

:DB):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti Sul on õigus, roosasid prille tuleks tõsta ja lasta tõelistel värvidel välja paista rohkem.

Kui veel politsei võrdlusest rääkida, siis tartu lugupeetud inspektor K..k (kes oma ametivenna täis peaga alla ajas ja minema pani) on endiselt ametis tänu “tubli” juhi toetusele, kes “kahjuks” sel aastal prefektide preemiast ilma jäi.

Jõudu ringkaitse loojatele.

Et siis roosasid prille Tegijatele või ...?!

:PB):o

Su võrdlus on natuke naljakas, kuid las ta siis olla. 99 % siinsetest olijatest ei jõuaks isegi steroidide abiga sellise tulemuseni, kuhu on jõudnus Kalmus. Ja iga mats, kes on tegelenud kulturismiga vähemalt 5 a, saab lõpuks aru, et kui ta tahab selle alal jõuda tippu kaugemal, kui 45,227 km2, siis kartuli ja soustiga ta seda ei saavuta Never Ever. Side lõpp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

B: H & K – 5 seeria, alapealkirjaga”Undisputed” e. “Kahtluse alla seadmatu”.

Elukogenud ja L- eesti mägedes vanaduspõlve pidav B. võtab peale pikka pealekäimist endale õpilase, kellest vormida see nr.1 !!!

Trennisaaliks on metsad ja mäed, kus siis metsa teha, palke tassida ja viimaks ka puid lõhkuda. Kasvab see nr.1 ainult maamunade, maapiima, maasinkide, kartuli ja sousti peal.

Keegi ei sea kahtluse alla meeste tahet, mis saabki nende “dopinguks”.

No hard feelings B.

To: Undisp.

Millise maailma tasemega siin võrrelda on ? naljakas võrdlus B):P

Et näiteks Maradona, see suurkuju ja pisike “ narkonina” on end käsile võtnud ja annab uusi lubadusi jalka edendamiseks, no elame näeme ?

:o;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ta on endiselt kogemustega mees olla, aga no kuulge … !!!

Pange siis treenerite juurde info: andnud positiivseid proove, andnud negatiivseid proove(tänaseni), ega iga algaja meie suurkujusid siiski alati ei tunne ja võimalus valida neist eeskuju-iidol-treener.

No kui sulle öeldakse, et oled saanud suureks ainult kreatiini, proteiini vm kasutades kas sa ei saa kurjaks st et trenn on väheoluline? Kasvad mühinal korra nädalas trenni tehes - no ilmselge laim. Ise olen näinud sellist reaktsiooni korduvalt! Ahah sööd toidulisanedid, oled suur, järelikult trenni ei tee.

MKalmus teeb trenni piisavalt, et tasemel, tipus püsida, pigem lisaained aitavad rohkem trenni teha, kasvada ja aitab vaadata mööda mõnest ehk trennis või toitumisest tehtud veast. Teatavasti suusatajad või sprinterid kasutavad dopinguks aineid, mis aitavad kiiremini taastutuda trennist või võistlusest, et just rohkem trenni saaks teha ja ei oleks taastumisel mingeid kõrvalnähtusid, väsimu vm.

Tihti inimesed teavad kuidas käituda, kuid kas nad ka õigesti käituvad on omaette teema. See ei tähenda, et ta alast midagi ei tea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar aastat tagasi söandasin vihjata, et kurjad keeled kuulutavad, et M.K. kasutab midagi. Oh seda Mareku reaktsiooni- mees tegi puust ja punaseks, et ta ei ole kunagi selliseid asju tarbinud...Ainuüksi vihje oli säherdune solvang, et...

Oh ajad, oh kombed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen ja loen seda teemat ning ikka imestab inimeste suhtumine asjasse...

Esiteks ei tohiks selline asi kellegile üllatusena tulla. Teiseks öelda nüüd Kalmuse kohta, et ta on väärtusetu mees ja imbetsill on lihtsalt puhtlollus.

Minu silmis on Kalmus realist. Kalmus on kulturismi tõeline austaja ning praktiseerija. Ma ei tea millal ta selle avastas, kuid üks hetk taipas ta, et puhtsalt tippu ei jõua. Olles võtnud iidoliks pm. kõige eduka kulturisti meie ajaloos ei ole kahtlustki, et Marek ei kavatsenud lihtsalt tavaliseks nurgataguseks jõusaali kolliks jääda.

Ma ei tea palju Marek veel dopingut kasutanud on, kuid nagu Arnoldi puhulgi ei saa olla kahtlustki tema suurepärastes teadmistes õige toitumise ning treeningu vallas. Nagu öeldud, doping ei tee veel sinust tipptegijat.

Öelge nüüd, kas puhta kulturismi propageerimine on halb? Hüpokraatia see võib olla, kuid Marek'i jutus on tõepõhi all. Niikaua kui võimalik tuleks juurutada puhast sporti. Tipptasemele jõudmiseks aga avastavad enamik, et puhtalt ei ole võimalik. Kui igale noorele öelda, et ta never-ever ei jõua ilma massilise dopingu kasutamiseta kuskile, siis mida me näeme on see, et kõik hakkavad "panema" ning jätavad tõelised oskused nagu, toitumise ja treeningu täppisteadmised, teisejärguliseks.

Las igaüks pigistab endast välja niipalju, kui jumal võimalust on andnud. Ning kui ka siis soovitud tulemus käes ei ole siis on juba inimese enda otsustada, kas lepib sellega kaugele on jõudnud või riskib edasise eesmärgi nimel, nagu niipaljud teised enne teda. Vähemalt võib ta puhta südamega siis öelda, et andis endast kõik mis võimalik, kuid inimlik piir tuli ette...

Keegi enne juba mainis, et äkki tahtis Kalmus pauguga karjääi lõpetada. Kaldun sama arvamuse poole...

Marek polnud enam noor mees. Arnold oli selleks ajaks juba kulturismi kaugele seljataha jätnud. Võimalused Marekil sellises vanuses enam suurt edasi areneda ja leida tee tippu on kaheldav.

Realistina leidis ta, et miks mitte riskida. Edu korral on tal lootust kuhugile jõuda ja kui mitte siis vähemalt on karjäärile punkt pandud. Inimestel endal on väga raske oma elus mingit kindlat tegevust või perioodi lõpetada. Vahele jäädes teda sunnitakse lõpetama. Ning ta on sunnitud otsima oma elule mingi muu väljundi... Mitte, et kulturism tema ellu igaveseks ei jääks. Aga lõpetades võistelmise võib lugeda väga suurt osa oma elu, sellest perioodist, lõppenuks ning saab pühenduda millegile muule.

Hiljutisest filmist võin aga öelda niipalju, et ega sõnum tühja ei ole... Dopingukontrolli tuleb tõhustada. Kohati on siuke tunne, et Marek lõpetas lihtsalt karjääri meelega dopingu pauguga. Et näidata, et isegi temasugune mees, kes maailma tasemel isegi oma parimas vormis, isegi dopingu abiga ei suuda medalite osas suurt kaasa rääkida. Mis lootust puhastel meestel veel on. Vaja ridu kärpida ning kuigi puhtaks see sport vaevalt kunagi saab, siis vähemalt kasvõi piirata massikeemikuid oleks hea saavutus.

Pikk jutt. Igastähes võin lugeda üles kümme asja, mida Marek õigesti ja kümme asja mida ta valesti on teinud. Liigitada tema tegusid täielikult õigete või täielikult valede alla on ülim märk idiootsusest.

Ma loodan, et see teema on nii mõnelegi andnud veidi mõtlemisainet. Ning loodetavasti mitte ainult negatiivset. Nii paljudki kulturistid on leidnud tee teie südametesse, paljudki, kes on tegelenud dopinguga. See, et Marek on üks neist, kes sellega vahele on jäänud ei tee temast veel inimest, keda te nüüd kohe põlgama peate.

Mind häirib see, et inimesed on vägagi tundlikud välise surve osas ning kui keegi ütleb, et on Kalmuse fänn siis pannakse kohe paika, et dopingu fänn... selge.

Isiklikult häirib rohkem pime kummardamine, sinisilmne usk "puhastesse" meestesse.

Mina olen samuti Kalmuse "fänn". Sest usun, et dopingust sõltumata on tegemist väga pühendunud mehega, kes saavutas vägagi palju. Tema keha on võimas ning innustab mind rohkem treenima. Tema treeningmeetodid ning toitumisalased soovitused on alati kasuks tulnud. Miks ei peaks ma teda selle eest austama.

Jäägem kõik ikka sõpradeks ning lepime faktiga, et sport on niivõrd jõhker eluviis, et inimesed on ja igavesti ka jäävad tegema uskumatuid asju, et olla parimad. Miski, ei tohiks tulla enam üllatusena...

EDIT: keegi eelmine postitaja mainis, et kui Marekit süüdistati dopingu panemises siis mees eitas seda täiega. Well, no shit. Mis ta oleks pidanud kohe ütlema, et jah tõesti panen kogu aeg. Ega muidu ju kuhugi ei jõuagi. Niiet pange te kõik ka...

Eitamine on ainuke vastus sellisele küsimusele. Mitte keegi ei tule sulle ütlema, et ta on keemik. Propageeri puhast sporti, isegi kui sa seda ise ei tee. See, et ma ise võtan vahest õlle ei tähenda veel, et ma teistele soovitaks kogu aeg koomas olla. Või, et kui ise purjus peaga sõidan, ega ma teistele ikka ei soovita...

Ahh.... keeruline teema. Juhe jookseb kokku ja jutt valgub jube laiali... saite vast aru küll kuhu tüürin. Kui ei siis, I don't really give a flying fuck... Peace!

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastutustundetu käitumine, mis muud. Kurb, kui võidusoov on nii suur, et paneb unustama ausa spordi põhimõtteid. See, et mujal maailmas tarvitatakse, pole vabandus. See näitab, et inimesel pole autunnet ega põhimõtteid. Olen veendumusel, et mees peab olema Mees suure algustähega - ta peab enda ja oma ligimeste vastu ausaks jääma. Ei tohi kunagi langeda nii madalale, et petta.

Kalmus on paar korda varemgi vahele jäänud, kuid nüüd lootsin südamest, et mees on ausa spordi põhimõtted endale selgeks teinud ning elasin südamest talle kaasa. Paraku tundub, et jesuiitide doktriin "eesmärk pühendab abinõu" pole siiani talle võõras. Aga see on käitumismall, millega minu poolehoid talle on igaveseks kadunud. Ja loodan südamest, et ka teiste oma.

Pettur ei vääri kaastunnet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastutustundetu käitumine, mis muud. Kurb, kui võidusoov on nii suur, et paneb unustama ausa spordi põhimõtteid. See, et mujal maailmas tarvitatakse, pole vabandus. See näitab, et inimesel pole autunnet ega põhimõtteid. Olen veendumusel, et mees peab olema Mees suure algustähega - ta peab enda ja oma ligimeste vastu ausaks jääma. Ei tohi kunagi langeda nii madalale, et petta.

Kalmus on paar korda varemgi vahele jäänud, kuid nüüd lootsin südamest, et mees on ausa spordi põhimõtted endale selgeks teinud ning elasin südamest talle kaasa. Paraku tundub, et jesuiitide doktriin "eesmärk pühendab abinõu" pole siiani talle võõras. Aga see on käitumismall, millega minu poolehoid talle on igaveseks kadunud. Ja loodan südamest, et ka teiste oma.

Pettur ei vääri kaastunnet.

Minu meelest on tegemist lihtsalt niivõrd suure spordisooviga, et ollakse nõus isegi "petma".

Kalmuse variandid olid lihtsad. Olla puhas poiss, pingutada metsikult ning arvatavasti leppida kohtadega väljaspool medalikolmikuid, võibolla napsata kord üle mitme aasta mõni üksik pisem medal, kus suuremad kollid puudu... või astuda pahade poiste sekka ning öelda oma sõna tippude valimises.

Olen ise põhimõtetega mees, kuid samas on ego suur nagu mägi ning ei suudaks küll tipptasemel sporti teha, teades, et ei suuda kõige tipus konkureerida. Kalmus oleks võinud leppida madalamate kohtadega ning pühenduda hoopis täielikult kulturismi puhastamisele. Loobudes isiklikest saavutustest ning proovida kõigest väest edendada sporti ennast ning loota, et kunagi tulevikus on kõik roosilisem ning tulevad generatsioonid meenutavad tema nime hea sõnaga.

Kõik kena ja tore. Kuid kahtlustan, et nagu mina ei suudaks midagi sellist kunagi teha, ei suutnud seda ka Kalmus. Loovutada kõik mida kunagi saavutada võimalik selle pärast, et ülejäänud maailm on rikutud. Veeta terve elu seda parandades ning unustada mistahes võimalus ennast sportlasena kunagi realiseerida?

Ei imesta üldse Mareki valiku üle. Ei tea, kas isiklikult oleksin nii käitunud, kuna sport ei ole minu elus nr.1. Kuid sellegipoolest jagan matsu lahti.

Elu ei ole päris nii lihtne, et kui ei suuda 100% puhtalt teha siis ära tee üldse... ehk siis variant nr.4. Tegeleda millegi muu, kui spordiga. Veeta elu tehes midagi, mis sind ei rahulda ning õnnelikuks ei tee. Karm lahendus.

Öelge nüüd teie, mis oleks kõige õigem variant?

Elada puhtalt ning spordivabalt ning olla õnnetu, olla spordimaailmas sees, näha vaeva, et teised saaksid paremini sportida, kuid ise hoida kõrvale ning samuti õnn õuele ei jõua, olla puhas poiss ning leppida nõrkade kohtadega või olla paha poiss, riski ning pressida end jõuga parimate hulka...

Õige vastus puudub. On ainult valikud. Valikud millel igalühel oma negatiivne külg. Elu on julm ja karm. Igaühele oma....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on tegemist lihtsalt niivõrd suure spordisooviga, et ollakse nõus isegi "petma".

Kalmuse variandid olid lihtsad. Olla puhas poiss, pingutada metsikult ning arvatavasti leppida kohtadega väljaspool medalikolmikuid, võibolla napsata kord üle mitme aasta mõni üksik pisem medal, kus suuremad kollid puudu... või astuda pahade poiste sekka ning öelda oma sõna tippude valimises.

Olen ise põhimõtetega mees, kuid samas on ego suur nagu mägi ning ei suudaks küll tipptasemel sporti teha, teades, et ei suuda kõige tipus konkureerida. Kalmus oleks võinud leppida madalamate kohtadega ning pühenduda hoopis täielikult kulturismi puhastamisele. Loobudes isiklikest saavutustest ning proovida kõigest väest edendada sporti ennast ning loota, et kunagi tulevikus on kõik roosilisem ning tulevad generatsioonid meenutavad tema nime hea sõnaga.

Kõik kena ja tore. Kuid kahtlustan, et nagu mina ei suudaks midagi sellist kunagi teha, ei suutnud seda ka Kalmus. Loovutada kõik mida kunagi saavutada võimalik selle pärast, et ülejäänud maailm on rikutud. Veeta terve elu seda parandades ning unustada mistahes võimalus ennast sportlasena kunagi realiseerida?

Ei imesta üldse Mareki valiku üle. Ei tea, kas isiklikult oleksin nii käitunud, kuna sport ei ole minu elus nr.1. Kuid sellegipoolest jagan matsu lahti.

Elu ei ole päris nii lihtne, et kui ei suuda 100% puhtalt teha siis ära tee üldse... ehk siis variant nr.4. Tegeleda millegi muu, kui spordiga. Veeta elu tehes midagi, mis sind ei rahulda ning õnnelikuks ei tee. Karm lahendus.

Öelge nüüd teie, mis oleks kõige õigem variant?

Elada puhtalt ning spordivabalt ning olla õnnetu, olla spordimaailmas sees, näha vaeva, et teised saaksid paremini sportida, kuid ise hoida kõrvale ning samuti õnn õuele ei jõua, olla puhas poiss ning leppida nõrkade kohtadega või olla paha poiss, riski ning pressida end jõuga parimate hulka...

Õige vastus puudub. On ainult valikud. Valikud millel igalühel oma negatiivne külg. Elu on julm ja karm. Igaühele oma....

Eesmärk pühitseb abinõu? Lähen vargile, sest ma ei saa olla kehvem kui mu naaber, kellel on suur maja (57cm biitseps), luksusauto (tagumikul triibud) ja villa mere ääres (8 kuubikut paistab) ?

Archangel: on ka teisi variante tegelikult. Võistelda teises liigas, kus metaani eest vastu näppe ei anta. Milleks on vaja parukat pähe panna ja joosta 100m naiste klassis, kui sa mees oled? Söö veel rohkem metaani ja võistle meestega. Nii lihtne see ongi. Vähemalt ei pea kedagi petma.

Ja veel. Ma saaks aru, kui meie keemikud vaikselt sööks oma metaani või ka pühapäeviti midagi süstiks ja seejuures vait oleksid. Aga ei. Nad söövad metaani, kuid kui võistlustel jälle halvasti läheb, siis halavad, kui jubedad keemikud kõik teised on ja kui toredad poisid meie kõik oleme. Ikka tuleb juttu, et maailm on nii ebaõiglane, kõik süstivad jne. Mis sest, et ka meie mehed seda teevad. Milleks seda hala vaja on, seda ma ei mõista.

Mina arvan, et kui te ise patustate, siis hoidke madalat profiili, mitte ärge üritage teisi patustajaid halvustada ja alandada ja ennast heana näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk pühitseb abinõu? Lähen vargile, sest ma ei saa olla kehvem kui mu naaber, kellel on suur maja (57cm biitseps), luksusauto (tagumikul triibud) ja villa mere ääres (8 kuubikut paistab) ?

Archangel: on ka teisi variante tegelikult. Võistelda teises liigas, kus metaani eest vastu näppe ei anta. Milleks on vaja parukat pähe panna ja joosta 100m naiste klassis, kui sa mees oled? Söö veel rohkem metaani ja võistle meestega. Nii lihtne see ongi. Vähemalt ei pea kedagi petma.

Ja veel. Ma saaks aru, kui meie keemikud vaikselt sööks oma metaani või ka pühapäeviti midagi süstiks ja seejuures vait oleksid. Aga ei. Nad söövad metaani, kuid kui võistlustel jälle halvasti läheb, siis halavad, kui jubedad keemikud kõik teised on ja kui toredad poisid meie kõik oleme. Ikka tuleb juttu, et maailm on nii ebaõiglane, kõik süstivad jne. Mis sest, et ka meie mehed seda teevad. Milleks seda hala vaja on, seda ma ei mõista.

Mina arvan, et kui te ise patustate, siis hoidke madalat profiili, mitte ärge üritage teisi patustajaid halvustada ja alandada ja ennast heana näidata.

V2ga hea postitus, alessandro!

Ma ei ole selle poolt, et keemikud "vaikselt s88ks" oma metaani. St, et nad varjavad ja valetavad...jne. Ei ole olemas olukorda, et ma varjan ja valetan ainult seda...ja elan "muud elu" ausalt. Selline pidev vassimine ja varjamine on paratamatult isiksuse arengule halb.

Tegemist on s6ltuvusega. Toome n2ite AA klubist, kus esmaseks tingimuseks, et n8 "rattalt" maha saada, on endale tunnistada, et tegemist on alkoholismiga.

Samas...ka sellelt rattalt saab maha tulla ja ma v6tan mytsi maha inimeste ees, kes on suutnud j2tkata siiski n8 naturaalina. V2ga oluline on siin l2hedaste toetus.

K6ige hullem on loomulikult olukord, kui sa oled "tipus" ja sellega seoses sunnitud pidevalt mingit k2gu ajama, et ei kunagi ei ole tarbinud jne. Minu kaastunne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×