Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

praegune olukord meenutab, kuidas pisijõmmid esimest korda teada saavad, et jõuluvana ei olemas... hea, et Kalmus isemõtlemist rõhutas vähemalt, osadele on seda suures koguses vaja.

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
praegune olukord meenutab, kuidas pisijõmmid esimest korda teada saavad, et jõuluvana ei olemas... hea, et Kalmus isemõtlemist rõhutas vähemalt, osadele on seda suures koguses vaja.

Väga õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea sa oled üks väga veider inimene. Igal pool on sul ristivastupidine suhtumine enamike moraalste tõekspidamiste suhtes. Sa ei ole cool, kui sa alatai tahtlikult nö "pahade" poolele hoiad.

Pean sind kahjuks kurvastama, ma ei hoia tahtlikult "pahade" poolele :o , lihtsalt tihti sattub see nii,mida enam edasi,seda tihedamini :P

Aga ma sooviks siiski teada,mille alusel liigitad sa inimesed-asjad "headeks" ja "pahadeks" ?

Mina ennast nii targaks küll ei pea,et teaksin alati kes-mis hea või paha ;)

Meil on tegelikult suhteliselt mõtetu selle üle vaielda, hingepõhjas usub inimene lõppude lõpuks siiski seda,mida ta uskuda tahab.

Häid jõule QWE8 !!! B)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes et need kes siin teda nüüd mõnitavad ja halvustavad - Teie ei ole nüüd küll talle mingid kohtumõistjad. Isiklikult eeldan, et ta teadis, millega riskib ja mis teda oodata võib. Küll tuleb ka karistus, aga ma olen kindel et teie sõnavõtt siin maailma paremaks kohaks ei muuda. Igaühe oma asi mis teeb, kuidas teeb ja kelle jaoks teeb. Tema teeb seda endale, järelikult on ka ainult temal endal õigus oma teguviise kritiseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See sõna on "debiilik" mitte "debiil". Kui sa arvad et Kalmus, kes on nii kaugele jõudnud on debiilik, siis oled sa ise vähemalt imbetsill, kui mitte suurema vaimuvaegusega. B)

Ahh ole nüüd. Kui muidu on Kalmus rääkinud keelatud ainetest negatiivses valguses, nagu ühel võistlusel, kuhu Ott läks võistlema ja ka võitma ning selgus, et seal tuleb võistelda dopingukollidega. Kalmus ütles selle peale sellise lause: " Minu jaoks oli laval ainult üks kulturist," vihjates sellele, et teised mängivad räpast mängu. Veel on ta rääkinud endast, kui keegi on midagi tema kohta halvasti öelnud: " Ahh muidugi Kalmus on loll, dopingu tarvitaja, kellel pole haridust ning kes ei tea treeningust midagi, jne"(Seda muidugi iroonilses võtmes)

Ja mis nüüd selgus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean sind kahjuks kurvastama, ma ei hoia tahtlikult "pahade" poolele :o , lihtsalt tihti sattub see nii,mida enam edasi,seda tihedamini :P

Aga ma sooviks siiski teada,mille alusel liigitad sa inimesed-asjad "headeks" ja "pahadeks" ?

Mina ennast nii targaks küll ei pea,et teaksin alati kes-mis hea või paha ;)

Meil on tegelikult suhteliselt mõtetu selle üle vaielda, hingepõhjas usub inimene lõppude lõpuks siiski seda,mida ta uskuda tahab.

Häid jõule QWE8 !!! B)

Sulle ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes et need kes siin teda nüüd mõnitavad ja halvustavad - Teie ei ole nüüd küll talle mingid kohtumõistjad. Isiklikult eeldan, et ta teadis, millega riskib ja mis teda oodata võib. Küll tuleb ka karistus, aga ma olen kindel et teie sõnavõtt siin maailma paremaks kohaks ei muuda. Igaühe oma asi mis teeb, kuidas teeb ja kelle jaoks teeb. Tema teeb seda endale, järelikult on ka ainult temal endal õigus oma teguviise kritiseerida.

seda küll, et igaüks teeb seda mida soovib. Aga halb on teada, et eesti üks esikulturiste ja fitness.ee väga populaarseid tegelasi on juiced. Jätab halva maigu külge.

Võin eksida, kuid eestlaste seas on siiski suht nulltolerants dopingu suhtes.

Ja kas marek kalmus polnud mitte see, kes mingi võistluse kohta ütles, et seal vaid dopingut kasutavad mehed koos ja mõttetu teema?. Ja ise sealsamas nüüd.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke naljakas on muidugi see , et Marek ise tegi ju venelastest dopingu kolle maha ning kogu filmi : "Bonsuna H&K" algmõte oli samuti dopingu kasutamisega seoses ning nüüd niimoodi ise vahele jääda B) . Aga sooviks ikkagi teada mis Maarekist siis edasi saab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seltsimehed sportlased, meid pandi paika:

kus on uudis?

24.12.2008 19:17

Miks peaks üks normaalne inimene hakkma kulturistiks?

Ega ei hakkagi. Edasi mõelge ise.

Igaüks võib ennast jõusaalis jämedaks pumbata. See ei nõua mingit erilisust ega andekust. Õnneks enamik meist seda ei tee.

On üks kontingent kes ei suuda ajudega midagi saavutada, aga tähelepanuvajadus ja edevus on oi oi oi kui suur. Nii tulevadki sellised ajuvabad "sportlased" - kulturistid.

(väljavõte Postimehe kasutajakommentaaridest)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seltsimehed sportlased, meid pandi paika:

kus on uudis?

24.12.2008 19:17

Miks peaks üks normaalne inimene hakkma kulturistiks?

Ega ei hakkagi. Edasi mõelge ise.

Igaüks võib ennast jõusaalis jämedaks pumbata. See ei nõua mingit erilisust ega andekust. Õnneks enamik meist seda ei tee.

On üks kontingent kes ei suuda ajudega midagi saavutada, aga tähelepanuvajadus ja edevus on oi oi oi kui suur. Nii tulevadki sellised ajuvabad "sportlased" - kulturistid.

(väljavõte Postimehe kasutajakommentaaridest)

Ega tänane uudis inimeste arvamust kulturismist paremaks ei muutnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et inimesi liigutab kulturism, ja nagu näha- igasugune jõusaaliga seotud tegevus, peamiselt ainult siis, kui keegi vahele jääb... kui jääb näiteks mõni tippsuusataja, siis ei kiru keegi, et loll debiilik sportlane.... Tippsport paratamatult on seotud teatud ainetega, ja seda praktiliselt iga ala puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et inimesi liigutab kulturism, ja nagu näha- igasugune jõusaaliga seotud tegevus, peamiselt ainult siis, kui keegi vahele jääb... kui jääb näiteks mõni tippsuusataja, siis ei kiru keegi, et loll debiilik sportlane.... Tippsport paratamatult on seotud teatud ainetega, ja seda praktiliselt iga ala puhul.

Tegelikult ajavad neid aineid sisse nii suusatajad kui kergejõustiklased,eriti kohe kergeraksu vennad;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ajavad neid aineid sisse nii suusatajad kui kergejõustiklased,eriti kohe kergeraksu vennad;)

Tunned sa siis nii paljusid suusatajaid ja kergejõustiklasi, et sa just need kaks spordiala eraldi välja tõid?B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh, kohe ülde ei taha tegelikult seda teemat kommenteerida, aga siiski.

Mina pean seda väga silmakirjalikuks käitumiseks MKALMUSE (nagu ta ise end artiklis nimetab) poolt, olles ise end siin viimasel ajal näidanud väga entusiastliku dopinguvastasuse levitajana. Kõige lollimad vabandused, võib olla isegi mitte vabandused, vaid põhjendused, on need, kui öeldakse, "ah, et ma testisin seda"; "a, ma panin teid proovile" vms. See on kohe nii loll kui üldse olla saab. Ega no loomulikult, mina pole mingi Marek Kalmuse kritiseerija, kuid selle arvamuse väljaütlemist ma endale küll luban. Võib olla tahtiski Marek lõpetada oma karjääri hea "pauguga" nagu seda tegi näiteks Zinedine Zidane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju muidugi mingis mõttes, arvasin natuke enamat. Samas avas ka silmad mõne asja suhtes, või on õigem öelda, et sain kinnitust. On kuidas on, see ei peaks nüüd kedagi drastiliselt muutma, me ju kõik teame, et doping on ja jääb liikvele ja mitte ainult sellel alal. Loodan ainult, et mõni siit indu ei saanud keelatud ainete kasutamiseks ning samuti see ei viiks inimesi jõusaalist eemale, kartes, et ilma on mõttetu.

Jah, igaüks ise otustab mis teeb, keegi ei saa kinni hoida ega vägisi "krõbistama" panna. Küll inimene ise leiab elu jooksul, mis on tema jaoks õige ja vale, Kalmusel peaks juba elukogemust olema küll ja veel, et teha oma valikuid ja vastutada. Mees teab, mis mees teeb. Paljude arvamust see võis küll mõjutada Kalmuse suhtes, kuid tõeline fänn siiski jääb.

Mina ei mõista Kalmust hukka samas ka ei ei poolda tegu, olen puhta spordi pooldaja. Minu elu see ei muutnud ju kuidagi, enda otsused teen ise.

Kõigile rahu ja kena jõuluaega!

Erapooletu ja mitte kedagi hukkamõistev kodanik!

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed seda enda jaoks ja tõesti, et rannas saaks oma 57 biitsaga uhkeldada, siis aga palun. Miks aga ronida siis võistlustele, teades, et sa pole enda ega teiste vastu aus. Võimalik et Kalmus halastamatu ja kannatamatu, hakkas kartma, et noored poisid tulevad ruttu järgi ja vajaski seda ekstra pushi, ei jõudnud paari aastat ära oodata, või lihtsalt ei huvitunud asjast piisavalt, et hakkata lugema ja praktiseerima "õiget" toitumist ja trenni. Ärge saage valesti aru, Marek teeb loomamoodi trenni ja näeb vaeva kuid kui teda huvitab pigem enda arendamine ja väsimus. Vaadaku ennast ise peeglist, mõõtku raskusi ja lugegu sekundeid kui kaua magama jääb õhtul et arengut näha, mitte ärgu võistelgu ebaausalt.

Kas oleksite minu fänn edasi, kui võistleksin 100m jooksus naistega. Teeme kõik ju 5 päeva nädalas kõvasti trenni, ometigi on võistlustel meie jaoks eraldi kategooriad. Variant oleks teha vaba klass (nagu kiirendusautodel, kus igasugune ümberehitamine on lubatud).

Andke andeks, mulle vaesele täisöönud spordihuvilisele! Häid jõule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postimehe kodukal kommentaarides taovad kulturismi ikka täiega maapõhja... Kahju, et ei osata omale teadvustada seda, et iga inimene otsustab ise milline tahab välja näha,millega talle tegeleda meeldib ja teised ei saa samal ajal seda soovi hukka mõista. Vaba maa! Iga inimest, kes erineb nende inimeste silmis tänapäeva normist, on kohe ja kindlalt ebanormaalne. Mul on kahju nendest inimestest kes nii tunnevad. Kus sellistel nagu austus on? Kipun arvama et kulturismi tulised kritiseerija ise on ebasportlikud häidised inimesed, kes ise ei suuda ka kõige lühemaajalist füüsilist töödki teha, ei jõua, ei viitsigi, liiga laisk.Ja seetõttu ei kujuta nad seda vaeva ette mida sportlased näevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, Kalmuse jutus midagi põhimõtteliselt uut ei ole. Kes vähegi eluga kursis on, need teadsid isegi, et olukord just selline ongi. Ja ka seda, kes mida manustab ja manustanud on, on tihti teada.

Kurb on ainult see, et selliseid ülestunnistusi tuleb ainult siis, kui inimene millegagi vahele jääb. Keegi võiks kunagi niisama ülestunnistuse kirjutada ilma, et see niigi pinnale kerkiks. Kirjutaks keegi, et tere, mina olen Eesti kulturist see ja see ja kasutan selliseid ja selliseid aineid. See oleks aus.

Üldiselt, väga kurb oli lugeda selle aasta kommentaare puhtast spordist, puhta spordi edendamisest, välismaa keemikutest ja Eesti puhastest poistest, kes nõuavad dopingkontrolle jne. Pärast iga võistlust tuli muudkui hala, et kõik välismaalased on keemikud ja mõttetu on nendega võistelda, kuna me ise puhtad oleme. Ma juba siis küsisin, et kas te, puhta spordi eest võitlejad, paneksite käe Piiblile ja vannuksite, et te ise puhtad olete? Siis sain ainult sõimata selle kommentaari eest. Kas veel silmakirjalikumaks saab minna? Võitleme puhta spordi eest, filmime filme, aga ise oleme keemikud. See on väga kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, Kalmuse jutus midagi põhimõtteliselt uut ei ole. Kes vähegi eluga kursis on, need teadsid isegi, et olukord just selline ongi. Ja ka seda, kes mida manustab ja manustanud on, on tihti teada.

Kurb on ainult see, et selliseid ülestunnistusi tuleb ainult siis, kui inimene millegagi vahele jääb. Keegi võiks kunagi niisama ülestunnistuse kirjutada ilma, et see niigi pinnale kerkiks. Kirjutaks keegi, et tere, mina olen Eesti kulturist see ja see ja kasutan selliseid ja selliseid aineid. See oleks aus.

Üldiselt, väga kurb oli lugeda selle aasta kommentaare puhtast spordist, puhta spordi edendamisest, välismaa keemikutest ja Eesti puhastest poistest, kes nõuavad dopingkontrolle jne. Pärast iga võistlust tuli muudkui hala, et kõik välismaalased on keemikud ja mõttetu on nendega võistelda, kuna me ise puhtad oleme. Ma juba siis küsisin, et kas te, puhta spordi eest võitlejad, paneksite käe Piiblile ja vannuksite, et te ise puhtad olete? Siis sain ainult sõimata selle kommentaari eest. Kas veel silmakirjalikumaks saab minna? Võitleme puhta spordi eest, filmime filme, aga ise oleme keemikud. See on väga kurb.

Mäletan jah, et sa selgelt oled sellele vihjanud. Ühe sinu posti peale tekkski mul ka kahtlus Kalmuse suhtes+ siis veel tema kommid, et neid dopingukolle tuleb austada ja vaadake, kui kaugele on nad jõudnud, jne, jne süvendasid kahtlust veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo Ader tegi suure töö kulturismi maine tõstmiseks Eestis ära ning Ottki on teleesinemistega aidanud kulturismi propageerimisele kaasa. Aga nüüd sai see ala suure paugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×