Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Rainisk ja Kaupmees teile siis nii palju teadmiseks, et kui selline onu nagu David Beckham annaks iga aasta näiteks oma aastaplgast 6% (3000000$) võiks sellest rahast luua liiga, mille auhinnafond ületab kodades Mr Olympia oma.

David beckhami aastapalk Los Angeles Galaxys on 5,5 miljonid dollarit

Muudetud kasutaja mota poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://euro.postimees.ee/110107/esileht/sport/238642.php

http://sport.err.ee/index.php?0547437

Ta teenib viie aasta jooksul 250 miljonit ehk iga aasta 50 miljonit.

http://www.postimees.ee/?id=20168

Kuigi vahet pole tegelikult sest see pole siin teema. Tõenäoliselt ei ole David Beckham huvitatud oma raha sellelaadsest kulutamisest.

Muudetud kasutaja mota poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa mota ainult palku vaatad? Beckhamil on sissetulekuid ju hoopis enam, reklaamitulud, mingit parüfüümid, ilmselt on kuskil ka beckhami näoga meesnukke müügil. Jalgpalluri palk on tal ainutl üks osa sissetulekutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa mota ainult palku vaatad? Beckhamil on sissetulekuid ju hoopis enam, reklaamitulud, mingit parüfüümid, ilmselt on kuskil ka beckhami näoga meesnukke müügil. Jalgpalluri palk on tal ainutl üks osa sissetulekutest.

[/quote

Jah see on väga tõenäoline. Võimalik isegi et kogu selle kraami peale tuleb tal tunduvalt suurem summa kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:P ma tegelikult tahtsin seda veel öelda et kõik su artiklite viited on pärit 2007 aasta algusest. Minu poolt on kõik.

Räägime Marek Kalmusest või dopingust parem. Näiteks kõik kes te olete kunagi kreatiini kasutanud- Prantsusmaal suhtutakse teisse kõigisse kui keemikutesse.

Muudetud kasutaja mota poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
B) ma tegelikult tahtsin seda veel öelda et kõik su artiklite viited on pärit 2007 aasta algusest. Minu poolt on kõik.

Räägime Marek Kalmusest või dopingust parem. Näiteks kõik kes te olete kunagi kreatiini kasutanud- Prantsusmaal suhtutakse teisse kõigisse kui keemikutesse.

Sest siis oli see teema aktuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et tavaline intelligentne inimene vaataks pigem Frank Zane kui Ronnie Colemani. Seega nõus QWE8'ga.

Ja intelligentsi osa Eesti ja USA ühiskonnas on .... ? Julgen pakkuda, et mitte just eriti suur. Ja sellest väiksest osast oleks siis huvilisi veel väga väike osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainisk ja Kaupmees teile siis nii palju teadmiseks, et kui selline onu nagu David Beckham annaks iga aasta näiteks oma aastaplgast 6% (3000000$) võiks sellest rahast luua liiga, mille auhinnafond ületab kodades Mr Olympia oma.

Ja miks sa arvad, et keegi lihtsalt sellise asja peaks ette võtma ? Lisaks auhinnafondile lisanduks siia korraldustasud, reklaam, dopingukontrollid jne. Ja milleks seda teha B) ? Aatelisusest? Vaevalt küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hull sõda sellest kui olümpiat mainisin :P

ühesönaga kui ala juba olümpial,et kas arvate möni tootja ei hakkaks olümpialasi sponsoreerima? mina kui toote arendajana oleks väga huvitatud,kui teatud toote esindaja (kulturist)ka meedias (televisioon) rohkem esile kerkiks. ja ütleme nii mina ei tea kas usas kuskil mingi tasuline kanal neid vöistlusi näitab ,aga mina vist kuskil 90.ndate algul ainult euroopa siseseid mingeid etappe nägin kas eurospordi pealt aga minuarust ei näidata seda vabalt kuskilt? et kui juba pilt takka tuleb ,usun rahval ala vastu palju suurem huvi ja miks mitte ,et ka toote ,mida "sportlase" soojendusdressil reklaamin? et nägemus ,ei tea kas ulmeline aga mina olen väga viletsa kvaliteediga videosi youtube.t kasutades rahuldanud. tavainimene selle peale ei tule ja ei huvitagi kui muidugist talle eraldi ette ei söödeta. olümpia on haarav,eriti teleri vahendusel ja ekslikult kulturismivöistlusele eksinud tugitoolisportlane,kes ajas eetriaja sassi sõudevöistlusega ,oleks minu jaoks hää saak. noh kui see oleks motiveeriv inimest vaatamaks oma "kehailu "peeglisse.............noh edasi juba voib midagi ilusat veel juhtuda B)

et noh kas see tõestus on aga meie KANAL 2 Tantsud tähtedega tõi minuarust tantsuhuvilisi treeningutele küll ja küll? voi jälle meedias keegi valetas? ma ei saa aru ,miks see ei voiks kulturismi puhul hästi möjuda. ja ala heast küljest ka näidata ja mitte kogu aeg seda mustata,sest niigi palju on inimesi on eelarvamusel et ala palju kahjulikum tervisele kui suitsetamine.................ei ole lihtsalt inimesi kes selle ilusa asja ette vötaksid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et tavaline intelligentne inimene vaataks pigem Frank Zane kui Ronnie Colemani. Seega nõus QWE8'ga.

Sest tavaline intelligentne inimene on aaria rassist??:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et tavaline intelligentne inimene vaataks pigem Frank Zane kui Ronnie Colemani. Seega nõus QWE8'ga.

Miks?!?

PS: Endale meeldib ka Frank Zane rohkem - ju olen siis intelligentne! :D

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks kõik kes te olete kunagi kreatiini kasutanud- Prantsusmaal suhtutakse teisse kõigisse kui keemikutesse.

Miks prantsusmaalt näiteid tuua ;) Enamus "spetsialiste" teab, et peale trenni juuakse jõusaalides steroidi-kokteile.

Dopinguvaba liiga ideaalis peakski nagu olema ju IFBB ja amatöörkulturism kus ka mingigi kontroll käib. Teistes liigade seda väga vist pole, aga nad pole ka eriti prestiisikad ja huvi nende vastu veel väiksem. Mõelda uus liiga kus isegi midagi eriti vaadata pole, sest IFBB-ga nagunii populaarsuega võistelda ei saa ... Tundub lausa tragikoomiline mõte.

Ja pealegi luues uue liiga, hakkavad sinna ka "patused" sisse ronima, kuna sealt lihtne tiitleid noppida - eeldades, et vahele ei jää. Puhtad mehed jälle vaatavad, et krt ilma ikka ei saa ja hakkavad ka panema :D Ehk nokk kinni saba lahti.

Nüüd vist klassikalise kulturismi tulekuga üritatakse ehk rohkem see ala puhtana hoida ja päris-kulturism las minna. Õpetaja Lauri õpetussõnade järgi: Kui kõike ei jõua, teeme poole. Kuidas see õnnestub saab näha.

Aga fakt on see, et klassika jääb klassikaks ja kulturism kulturismiks. Populaarsuse vahe ja huvi nende vahel on neil 100 miljonit valgusaastat. Miks? Paratamatult jätab klassika mulje, et lavale on läinud "mehed-tänavalt" kel biits paar cm suurem kui tavakodanikul ja vo rasva% ka suti madalam - keda see kotib? Särk selga ja polegi mingit vahet. Isegi riistvõimlejad on rohkem kulturistid kui klassikud, kes surutud rangetesse raamidesse.

Vähi tuleks MM kullaga tagasi. Samamoodi peab Kiivikas spordireporteritele jalaga ###### taguma, et klge vaadake selline asi juhtus, et saime kulla jne. Äkki oleks viisakas asja kajastada. Kulturismi vastu huvi niigi väike - seda arusaamatum on tavainimeste ja sponsorite jaoks klassikaline kulturism. Ilma roidideta aga naljalt suuremaid mõõte ei saavuta kui ollagi klassikaline kulturist. Huvi pakubki see ilmselt ainult neile, kes ise seal võistlevad. Aga see huvi olgem ausad pole piisav ja kui inimene nii tark olnud, et teeninud palju raha, siis ei saa ju samas nii loll olla, et raha uuesti tuulde loopida.

Kas oma alaga tegelemiseks on vaja seda populaarsust ja tähelepanu? Kuulge tegemist on epudrillade showga kus üheks käimapanevaks mootioriks on just tähelepanu. Ja kas tõelist sportlast rahuldaks mingi suva tiitlel - umbes, et võitisn kulla ja siis pead naabrimehele 3h monoloogi, et kus ja mis alal sa üldse võistlesid :D , mille peale naabrimees sügab kukalt ja ühmab: JaaJahh

Puhas liiga on olemas kus pidev kontroll käib. Eesti MV ja Eesti KV-d. Sügisel oli isegi rahvusvaheline võistlus klassikas Eesti MV-te raames. Oh seda meeletut meedia huvi, oh seda tähelepanu. Kohal olid Flex ja kõik Mr.O-d, Oprah tuli saatemeeskonnaga kohale üritust kajastama. D.Beckham loopis raha vasakule paremale, et seda imeasja toetada jne.

Frank Zane jah parema kehaga ja visuaalselt ilusam jne aga ma tõesti kahtlen, et ta ilma roidideta midagi saavutanuks oleks. Pigem selline andetu vend lihaskasvu seisukohalt, kes tänu oma raamile midagi saavutas.

Võrdleksin siinkohal Mr Kossenkoga, kes küll tegi häid vorme jne saavutas ka kohti ja tiitleid, aga massiga pole ta kunagi eriliselt hiilanud.

Ehk poleks abiaineid taga olnud, siis oleks asi eriti hale olnud :D

Kui IFBB saaks täiesti dopinguvabaks mingi ime läbi ... siis ilmselt oleks jah varsti muu liiga 10x populaarsem. Laseks IFBB endaga nii teha?

Või vaadata üle keelatud ainete nimekiri ja osad ained legaalseks teha nagu nt kofeiin ja muu mõtetu sodi? ;)

Aga kõik see on lihtsalt filosofeerimine ja arutlus, mille vastuseid enne keegi ei tea kui asi tehtud. Seega võibki vaidlema ja ennustama jääda, sest õigeid-valesid vastuseid naguii pole. Aga oletada pole patt B) Ja pealegi .. oletamiseks pole metaani vaja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steroide võib võrrelda neerude ,südame või muu elutähtsa organiga- peale selle väljarebimist-eemaldamist hukkub organism,antud juhul siis kulturism ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker ,mina eelistan seda ,et ROK rahastaks mitte korumpeerunud IFBB-d (rumal selles suhtes,kas ROK-i alla ei kuulu IFBB?) et ühesönaga koik seltskond tuleks olümpiakomitee alla,mis muidugi ei keelaks kahes liigas mängimist..........Koik läheks ROK.i kontrolli alla. IFBB las ajab oma rida ja asi tahe. NBA tähed ka ennemgi USA lipu all oma kudumaad esindanud olümpial. asi mutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ee nüüd süüdistas EKFL president nüüd mind veel selles, et propageerin steroidide kasutamist. Ilmselt postitusest selline mulje jäänud.

Õige mõte ja sõnum siis ikka selline, et steroide kasutada on paha ja võistlusreeglitega vastuolus ja see teeb igaühest valemänguri kes võistleb!

Aga teine mõte on ka selline, et kui alaliidud on liiga äpud, et oma kuradi ala ja liigat puhastada, (pugedes igasugu ilusate vabanduste taha) nii, et valemängureid poleks, siis shit happends. Iga võistleja teeb oma valikud ise ja mina pole mingi ütleja, mida tohib või ei tohi. Kui antud juhul pole maailmas võimalik ilma dopinguta võita - kuna kogu kupatus logiseb, on täiesti kontrollimatu ja kigiseb nagu hoorahäll, siis jäägu see iga võistleja enda südametunnistusele ja teha selles juras omad valikud ja mõelda enda sees selgeks, mis õige ja mis vale.

Jutt siis rohkem maailmamastaabist. Kuigi siin konnatiigis oleks see ilmselt 100x lihtsam. Kõik tunnevad kõiki ja ega jõusaalihundid krt võtaks magamistoas steroidi-puukesi kasvata ja teadupärast R-kioskis kama müüda jne jne. Ok võtame ühe venna maha... Aga kes ütleb, et alles 4-5da koha omanik pole see esimene naturaalne alles ??? ... või et toogi pole end üles pushinud 10a tagasi kommidega?

Niipalju siis lõpetuseks, et kui kedagi kotib ja see ilmselt välimusestki ja laiskusest näha, mina isiklikult võin küll 100% puhta südametunnistusega öelda, et pole kunagi mingeid steroide kasutanud, isegi nuusutanud mitte. Va siis tõesti kofeiin ja efedriin (millega Morozz teadupärast oma tiitli kaotas kasutades Universali Ripped Fast2-te). Paljud seda veel väita suudaksid? Ilmselt saekaatrimehe näppudest piisaks. ;) Ei mõtle siis iga foorumi külastajat ... aga miks mitte :D Andku oma hääl.

Head Vana Aasta Lõppu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroide võib võrrelda neerude ,südame või muu elutähtsa organiga- peale selle väljarebimist-eemaldamist hukkub organism,antud juhul siis kulturism ;):D

Jah, ja seda tänu väärastunud maailmavaatega inimestele ! ;)

Nõustun täielikult Jokeri esimese postitusega. Nii need asjad paraku praegu on.

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×