Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Vaat, mis mina leidsin B)

Kurki hammustasid peale

veidi jäätist ka seale

põkid läksid järgmisele peole

pandi alus vägiteole

Joogiks õlu

on vast mõnu

mõnel vein

kurgus justkui hein

Avati ka siider

mille ära jõi üks piider

vasja üksi jõi 3 liiter

arvast et on russ gängster

Põkid lahkusid

bemarisse mahtusid

õlled neil lahtunud

vinna laualt lakkusid

Järsku akent läbis nukk

sisse sadas üks põkk

ouudu oli jäänud viinast

nüüd maaski lamab viimaks

Kleepisin teile...v6tke h22ks :P

Lulla v2he longab jalka... kuid vahepalaks k6lbab heaste

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõenäoliselt siis läheks jah asi puhtamaks, sest olümpiasportlasi võidakse testida igal ajal. Ma arvan, et kulturism oleks siis eriti suure luubi all, sest seal ju steroidiest eriti kasu. Aga minu arust oleks lahendus väga lihtne luua paralleelselt uus liiga, kus võistlevaid sportlasi koguaeg testitakse, see nõuaks jällegi suuremat auhinna fondi, kui praegustel liigadel on. Aaa arvestades, et kulturismis liiguvad niigi väga väikesed rahad ei oleks see ju väga raske, mingil rikkal onul teoks teha. See järel sureks dopingukollide liigad välja ja olekski asi ants. Aja pikku kujuneks sportlastel ka dopingu vastane filosoofia välja ja kulturistid ise hakkaksid siis ka huvi tundma, et nende vastased ikka puhtad oleksid. Mitte nagu preagu, et kõik teavad, et kõik panevad dopingut. Vaid asi muutuks selliseks, et kui keegi vahele jääks oleks ta teiste seas väga taunitud, eluaegne keeld plus avalikkuse põlu alla sattumine.

Saage aru, et sellist asja ei juhtu. Seal olümpial käiksid sel juhul maailma mõistes kolmanda ešeloni sportlased, proffid paneksid dopingut rõõmsalt edasi. Ei laseks nemad ennast sellest häirida, et poole väiksemad kolleegid mingit konnatiiki omavahel jagavad. Toidulisandite firmade patroonideks jääks endiselt keemikud ja tegelikult ei muutuks midagi ! Testitavate liigas poleks publikut ega sponsoreid ega ka mitte avalikku huvi. Pro liiga jätkuks samas vaimus ja puhas liiga sureks hoopis välja, selline on tegelikus.

Kui tahate puhast sporti- aga palun, hakake maletajateks !

See jutt on täpselt nii naiivne nagu rääkida, et kõik profikulturistid on saanud nii surteks puhtalt või et kingitused kuuse alla tuuaksegi jõuluvana ja päkapikkude poolt B) . Või uskuda midagi sellist, et Estonia läks põhja tormise mere tõttu :P . Puhas sinisilmsus, ei muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage aru, et sellist asja ei juhtu. Seal olümpial käiksid sel juhul maailma mõistes kolmanda ešeloni sportlased, proffid paneksid dopingut rõõmsalt edasi. Ei laseks nemad ennast sellest häirida, et poole väiksemad kolleegid mingit konnatiiki omavahel jagavad. Toidulisandite firmade patroonideks jääks endiselt keemikud ja tegelikult ei muutuks midagi ! Testitavate liigas poleks publikut ega sponsoreid ega ka mitte avalikku huvi. Pro liiga jätkuks samas vaimus ja puhas liiga sureks hoopis välja, selline on tegelikus.

Kui tahate puhast sporti- aga palun, hakake maletajateks !

See jutt on täpselt nii naiivne nagu rääkida, et kõik profikulturistid on saanud nii surteks puhtalt või et kingitused kuuse alla tuuaksegi jõuluvana ja päkapikkude poolt B) . Või uskuda midagi sellist, et Estonia läks põhja tormise mere tõttu :P . Puhas sinisilmsus, ei muud.

natuke ennatlik möttekäik. selge see,et praegune profileer ei kao kuskile . seda küll,et poks ka ei ole olümpiaalana nii väga nauditav. aga ikka asi plekitakse kinni,et ala ära ei kaoks. asi on põhimõttes . samas ,ei tea et mõnd ala välja kohe suretatakse sihilikult. ja kui öeldakse mehele maailmameister voi olümpiakangelane,siis praeguses majanduskriisis voib viimane variant rohkem kaalukam olla,kuna ROK selge see midagi suretama ei hakka,aga lisatiitleid maailmale esimese variandi puhul ? jah aga Kanter voibolla uhkusega läheks sinna kopka eest,vaevalt naiste teivashüppe kuninganna.Et ühesönaga see va praegust profileeri ma arvan juba praegu teatud isikuid on möjutanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage aru, et sellist asja ei juhtu. Seal olümpial käiksid sel juhul maailma mõistes kolmanda ešeloni sportlased, proffid paneksid dopingut rõõmsalt edasi. Ei laseks nemad ennast sellest häirida, et poole väiksemad kolleegid mingit konnatiiki omavahel jagavad. Toidulisandite firmade patroonideks jääks endiselt keemikud ja tegelikult ei muutuks midagi ! Testitavate liigas poleks publikut ega sponsoreid ega ka mitte avalikku huvi. Pro liiga jätkuks samas vaimus ja puhas liiga sureks hoopis välja, selline on tegelikus.

Kui tahate puhast sporti- aga palun, hakake maletajateks !

See jutt on täpselt nii naiivne nagu rääkida, et kõik profikulturistid on saanud nii surteks puhtalt või et kingitused kuuse alla tuuaksegi jõuluvana ja päkapikkude poolt B) . Või uskuda midagi sellist, et Estonia läks põhja tormise mere tõttu :P . Puhas sinisilmsus, ei muud.

Palun loe mu postitus veel 3 korda läbi!!!

Kui auhinnafond seal puhaste liigas oleks suurem, kaoks ka keemiud! Saad aru? Jah kindlast küritatkse luua siis kohe uusi avastamatuid dopinguid, aga see oleks juba teine teema.

Raha paneb ju siin maailmas kõik liikuma! Kulturismis liiguvad ju väikesed rahad.

Palju saab Mr Olympia tiitli võitja selle eest raha? Uurisin, et võidavad mingid lepingud, aga palju rahaliselt need kõik kokku väärt on, teab keegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun loe mu postitus veel 3 korda läbi!!!

Kui auhinnafond seal puhaste liigas oleks suurem, kaoks ka keemiud! Saad aru? Jah kindlast küritatkse luua siis kohe uusi avastamatuid dopinguid, aga see oleks juba teine teema.

Raha paneb ju siin maailmas kõik liikuma! Kulturismis liiguvad ju väikesed rahad.

Palju saab Mr Olympia tiitli võitja selle eest raha? Uurisin, et võidavad mingid lepingud, aga palju rahaliselt need kõik kokku väärt on, teab keegi?

Mis sa arvad ,et maailmas on tõesti mõni sponsor kes oleks nõus maksma sellise asja eest? Kuna inimeste huvi pisikeste kulturistide vastu on väike (mida kollim, seda uhkem ikka!) siis ka kasumid väiksemad + dopingutestide peale läheb meeletut raha + toidulisandite tootjad jäävad ikka suurimaid poisse sponsoreerima. Neid põhjuseid on hulgi ,miks selline liiga läbi ei lööks. Ebareaalne on hakata nüüd sellist asja teoorias arutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun loe mu postitus veel 3 korda läbi!!!

Kui auhinnafond seal puhaste liigas oleks suurem, kaoks ka keemiud! Saad aru? Jah kindlast küritatkse luua siis kohe uusi avastamatuid dopinguid, aga see oleks juba teine teema.

Raha paneb ju siin maailmas kõik liikuma! Kulturismis liiguvad ju väikesed rahad.

Palju saab Mr Olympia tiitli võitja selle eest raha? Uurisin, et võidavad mingid lepingud, aga palju rahaliselt need kõik kokku väärt on, teab keegi?

Muidu püüad siin õudsalt tarka panna aga selle postiga näitad, et oled kulturismi suhtes oma tedmistelt ikka täitsa kivi all , pealegi see kivi asub keset Sahaara kõrbe ja 3km sügavusel.

Nii lammas oled siis mine songi maad kusagil tibide foorumites.

Palju saab Mr Olümpia? Palju toovad sisse lepingud? Naturaalid olümpiamängudele! Oh jummel, no kes kõhiks pappi välja, et auhinnafondid ja sponsorid oleks tasemel? Kui näiteks neil omängudel testitakse kuute esimest siis oleks tase ümbes nagu Valga maakonna MV-l. Kes tahaks sellist imelikku ala toetada? Mis oleks huvi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule kasutaja Kaupmees .

Oled sa viimasel ajal Marekit e. B. näinud ?

Ehk peeglistki või … ?

Miks selline arvamus, no vaadake korra selle kasutaja postitusi saate ka mõelda:

Väga tubli ”fännina” käib selline B. uppimine-pushimine, pildid-värgid-särgid.

Sealjuures Swartzi teema on üsnagi haakuv B. seisukohtadega !

Ja ega viimaste postituste stiil ka palju ei erine, kahjuks !

P.S. kui ma tõesti eksin, siis vabandused ette ja peaasi, et Sul seep otsa ei saaks. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun loe mu postitus veel 3 korda läbi!!!

Kui auhinnafond seal puhaste liigas oleks suurem, kaoks ka keemiud! Saad aru? Jah kindlast küritatkse luua siis kohe uusi avastamatuid dopinguid, aga see oleks juba teine teema.

Raha paneb ju siin maailmas kõik liikuma! Kulturismis liiguvad ju väikesed rahad.

Palju saab Mr Olympia tiitli võitja selle eest raha? Uurisin, et võidavad mingid lepingud, aga palju rahaliselt need kõik kokku väärt on, teab keegi?

Palun loe minu oma ükski kord läbi ! Ma just kirjutasin seal, et selline liiga ei tooks sponsoreid ega ka mitte pealtvaatajaid ! Seega, kust sa need miljardid välja võlud siis B) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu püüad siin õudsalt tarka panna aga selle postiga näitad, et oled kulturismi suhtes oma tedmistelt ikka täitsa kivi all , pealegi see kivi asub keset Sahaara kõrbe ja 3km sügavusel.

Nii lammas oled siis mine songi maad kusagil tibide foorumites.

Palju saab Mr Olümpia? Palju toovad sisse lepingud? Naturaalid olümpiamängudele! Oh jummel, no kes kõhiks pappi välja, et auhinnafondid ja sponsorid oleks tasemel? Kui näiteks neil omängudel testitakse kuute esimest siis oleks tase ümbes nagu Valga maakonna MV-l. Kes tahaks sellist imelikku ala toetada? Mis oleks huvi?

Palju saab Mr Olümpia? Palun vasta sellele küsimusele, mitte ära häma siin. Palju toovad sisse lepingud? Samuti sellele.

Oh jummel, no kes kõhiks pappi välja, et auhinnafondid ja sponsorid oleks tasemel? On see siis praegu TASEMEL?

Kui näiteks neil omängudel testitakse kuute esimest siis oleks tase ümbes nagu Valga maakonna MV-l. Kes tahaks sellist imelikku ala toetada?

OK, puhas on imelik. Kulturismi ebapopulaarsus, on suuresti tingitud tänu sellel, et inimestel on suhtumine, et mida ma neist alaarenenud dopingut täissöönud juhmarditest ikka vaatan, kas pole nii?

Ja sa tahad väita, et kui tipud steroide ei paneks näeks nad välja nagu Valga maakonna meistrivõistluslased? Kindlasti oleks nad tublisti väiksemad, aga siiski võimsad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun loe minu oma ükski kord läbi ! Ma just kirjutasin seal, et selline liiga ei tooks sponsoreid ega ka mitte pealtvaatajaid ! Seega, kust sa need miljardid välja võlud siis B) ?

Kui reklaami teha, küll tooks. Sa arvad, et tavainimesed tahavad ainult dopingukolle vaadata?

Suurim probleem on ikka sellese, et kogu see kulturismi süsteem on nii korrupeerunud ning nii ei saagi midagi ette võtta.

Muudetud kasutaja QWE8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nimetada midagi, mis annab meile nii vajaliku kindlustunde ja seel2bi ka v6imaluse arenguks,

siis need oleksid reeglid ja rituaalid. :P

...kuid las ta elab oma elu ise ja teie elage oma elu B) 6ppige teiste vigadest, kui oskate.

Hetkel on kommentaarid seinast seina, kas parastavad v6i ylistavad.

Yks asi...uskuge mind. Avaldatud artikkel on ylimalt "lilleline"... ei ole see "ratta" peal olek sugugi nii meelakkumine. Parem on mitte s6ltuvusse sattuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas maks elab Bonsuna?

Maks elab ideaalselt, kas tal peaks midagi häda olema? Saame näiteks vana-aasta õhtul kokku ja võtame võidu viina, näeme ära kelle maks paremini oma ülesannet täidab. Pakun, et sul läheb pilt eest enne kui mina poolele teele jõuan. Reeglina ma viina ei joo aga, et sa oma küsimusele vastuse saaks siis tavai, teeme ära. B)

Süda on tugevam ja vastupidavam kui teil kõigil kokku. Neerud teevad ka oma tööd ideaalselt, sital käin ka nagu vaja. Pühin säästupaberiga kui kedagi huvitab.

Mr. Olümpia saab tiitli eest 150.000.- dollarit pluss mingi lisa, oli äkki 20.000 kui mäletan õieti. Teine, enam-vähem samaväärne võistlus rahaliselt on Arnold CLASSIC. Seal on ka esmiene koht 100 000.- ja natuke peale, lisaks on saanud esimene mitmeid aastaid järjest HUMMERI. /viimesed korrad vist mitte, pole kindel/ Lepingute summasid vaevalt keegi kusagil avaldanud on palju mehed reklaamide pealt teenivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainisk ja Kaupmees teile siis nii palju teadmiseks, et kui selline onu nagu David Beckham annaks iga aasta näiteks oma aastaplgast 6% (3000000$) võiks sellest rahast luua liiga, mille auhinnafond ületab kodades Mr Olympia oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×