Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Väga hea, ootame siis veel mõned päevad, et teada saada EKF liidu vastus !

Kodutööna leian sellise info:

EKF Liidu liikmed :

AmFitness OÜ

Arctic Sport (Tallinn) - OÜ Free Will

Kadrioru Spordiklubi - OÜ Powerstar

Kaitsejõudude Spordiklubi

Maardu Atleetvõimlemisklubi

Reval Sport SK

SPA Viimsi Tervis

TÜ Akadeemiline SK

Virumaa Heategevuskeskus

Juhatus: Tokko, Kukk, Otsus, Sikk, Jässi

Et siis need mehed panevad otuse ja nime alla või ?

Hr. Joker, see ei takista Sinul seisukohta välja öelda, või hoiab keegi sul midagi peos ..!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt on MK nüüd Eestimaal kurjategija nr1, seegi saavutus.

Siin teemas on kaks kolm moraalijüngrit kes nüüd üksteise võidu Kalmust maapõhja taovad.

Muidugi on mees süüdi jne, aga kas: Nüüd peaks fitness.ee ta webtreenerite hulgast maha võtma (nagu keegi pakkus)? Sel juhul võtame maha ka võimaluse tellida 6x lt Mr Olümpialt omale treening ja toitumiskava, ja ärme reklaami tema tooteid mida ta müüa üritab. Ebaeetiline ju, mees kes ise keemik /samuti ühes oma intervjuus, seda erinevalt paljudest teistest pro tippudest tunnistanud, siin lehelgi see kusagil olemas/ ei saa teistele head nõu anda ja karistuseks eirame tema toidulisandite soovitamist naturaalselt treenivatele sportlastele.

Halb eeskuju, ei ole ilus valida keemikut endale eeskujuks.

Kalmus pole eriti midagi saavutanud (nagu keegi mainis) Olgu, kellel on siinolijate hulgas on rohkem ette näidata. Pole nagu midagi, peale anonüümse sarjamise ja moraalilugemise julguse.

Lapsik, väga lapsik.

Lugedes neid kommentaare siis (nagu enamus teemade puhul siin foorumis) Siis on suurem osa postitajaid kulturismist nii kaugel kui olla saab. Nad ise ei saa sellest aru aga aga lolli lähenemise, naiiivsete vaadete poolest lihtsalt , ütleme, reedavad ennast.

Olgu, on ka jah selliseid kes päris juhuslikult siia sattunud ja nüüd oma kirjaoskust katsetavad, veres suur viha ja oksepisik väiksemagi muskli vastu.

Armas rahvas. MK on ise oma tegemitste eest vastutav. Ta teadis mis ta teeb ja millega riskib. Pole vaja siin lasteaia kasvatajatädisid mängida ja pahandada, et oi kui paha poiss, korralikud poisid nii ei tee.

Järjekordne demagoogia. Vastame siis punktidena, nii on lihtsam:

1. Webtreener - Jah, kindlasti pole Dorian oma tulemusi profileeris puhtalt teinud. Samas on mehel ette näidata 6x Mr O. Mida Kalmusel vastu panna on? Isegi keelatud aineid manustades pole ühtegi laiemas plaanis märkimist väärivat tulemust. I. Otsus on tabavalt öelnud, et Eestis tippu jõudmiseks pole vaja geneetikat, on vaja ainult töötahet. Seda sellepärast, et konkurents siin on pehmelt öeldes väga hõre. Samas peab endale aru andma, et kui Eestis oled tegija, siis mujal maailmas on samasuguseid tegijaid sadu, kui mitte tuhandeid. See on see koht, kus tuleb endale ausalt otsa vaadata ja küsida, kas on eeldusi mujal läbi löömiseks või mitte. Kalmusel, kes on juba tugevalt üle 30 aasta vana, puudub selleks šanss. Selles mõttes on nende kahe mehe võrdlus kohatu. Mis puutub aga webtreenerit, siis minu meelest võib Kalmus seal vabalt figureerida, kuna mina ei kahtle, et mees on väga tugev praktik ja meeletu töötahtega.

2. Tõsi, et paljudel (enamusel) siin foorumis kirjutajatel pole ka Eesti tasemel midagi ette näidata. Siin on suur hulk noori ning lihtsalt harrastajaid, kelle eesmärgiks polegi lavalaudadele astuda, kuid kes sellegipoolest alale südamest kaasa elavad. Nende suhtes on selline käitumine ja topeltmoraali kultiveerimine vastutustundetu. Eestis on kulturism kui sport alles lapsekingades ning selle levikut on tohutult lihtne torpedeerida. Eriti, kui seda teeb mees, kes on paljudele eeskujuks just seetõttu, et on viimastel aastatel tegutsenud puhta spordi egiidi all, teinud koguni selleteemalise filmigi. Süstinud inimestesse usku, et ka ausalt on võimalik ehitada endale selline keha. Praegu saavad alaga alles alustavad noored selge impulsi, et kui metakat ei pane, siis ei saa isegi Kalmuseks, veel vähem kellekski tegijamaks. Tegevsportlase ja ala propageerijana tuleks näha palju suuremat pilti. Tuleb aru anda, et oled paljudele eeskujuks. Kui see juhtub, ei saa mõelda ainult endale. Kunst on rahva oma, nagu ka avaliku elu tegelased ja nende teod on rahva oma.

3. Kaugel kulturismist? Naiivsed vaated? Loll lähenemine? Siinkohal tuleb lihtsalt sügavalt ohata. Äkki oled ise kinni sarnases ideoloogias nagu Kalmus. Kui nii, siis pole siinkohal mõtet seda punkti lahkama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Swarts kasutas nka steoide.Mingeid naishormoone,et rind olex suurem B)

Kuidas sa saad sellist pa*ka üldse suust välja ajada?

Kui sa midagi hormoonide mõjust kehale ei tea, siis hoia enda suu kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siin lugeda Kalmuse intervjuud ning mõningaid postitusi, siis hakka või vägisi uskuma, et pooled kulturismiga tegelevad isikud on poolearulised.

Nt: 1)Mõni kiidab, et mis te kalmust maha teete-vaadake kui kaugele ta jõudnud on...????!!!???

2) Mõni ütleb, et kalmus on surmani tema iidol, sest tal on niiii hea keha...

3)Mõni ütleb POLE HULLU, et see normaalne....???!!?!!!??

4)Mõni imestab, et nii lahjat dopingut kasutas, oleks võinud rohkem ja "kõvemaid" steroide kasutada???!!?!???

5)Mõni arvab, et VAHET POLE, et nii peabki...??!!???

Ja eriti see näitab ükskõiksust noorte algajate vastu, kes saavad pigem innustust sealt intervjuust ja foorumist.

See on umbes sama võrdlus,kõrge ametnik Aavo Viiol pani riigikassast 8 milli pihta:

1) Miks te teda maha teete, vaadake kui kõrgele ametipostile ta tõusnud on

2) Mõnele jääb surmani iidoliks, sest tal on 8 milli mida raisata

3) Kahju, et vahele jäi aga muidu normaalne mees

4) Oleks võinud ikka siis täispangale minna ja 80 milli tasku panna...amatöör ma teeks paremini

5) Saaks ise pukki teeks sama...

WTF???? MIS TOIMUB???

TRA, sinu asi pole teiste üle kohut mõista. Inimesed on erinevad, igal ühel on oma arvamus, ei ole sinu asi öelda, kes on kes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ebaaus käitumine võib meeldida, võib mitte meeldida, kuid see on inimloomusega paratamatult kaasas käiv asi, sellest ei saa üle ega ümber.Tahtmine olla parim, olla tugevaim on inimesel juba emapiimaga sisse imetud, sama mis loomadel ellujäämisinstinkt, liiga tugev,et mingi paarisaja-aastane selgitustöö suudaks seda muuta olulisel määral.

Vaatame tõele näkku- kõik kes on millegi suurega hakkama saanud(teadlased, poliitikud, ärimehed jne.),on teinud seda reegeleid rikkudes. Reeglid üritavad ühiskonda stabiilsena hoida, võib öelda,et töötavad arengule vastu. Seega kui tahad teha midagi teistmoodi ja paremini,pead sa tahes-tahtmata reegleid rikkuma.

Ma vaatan, et sa oled selline võimas "ürgloomuse propageerija" ja mitte ainult siin teemas. Kahjuks on aga nii, et kui me kõik lähtuksime mingist "sisemisest karjest", siis me istuksime taguotsapidi koobastes. Tsivilisatsioon, kogu tänapäeva maailm ning enamus hüvesi, mida me naudime, põhinevadki regulatsioonidel ja piirangutel. Ja reeglid ei ole kohe kindlasti ainult progressi pärssivad ja niisamuti ei saa öelda, et kõik edukad inimesed on valitsevaid ühiskonnanorme rikkunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt on MK nüüd Eestimaal kurjategija nr1, seegi saavutus.

Siin teemas on kaks kolm moraalijüngrit kes nüüd üksteise võidu Kalmust maapõhja taovad.

Muidugi on mees süüdi jne, aga kas: Nüüd peaks fitness.ee ta webtreenerite hulgast maha võtma (nagu keegi pakkus)? Sel juhul võtame maha ka võimaluse tellida 6x lt Mr Olümpialt omale treening ja toitumiskava, ja ärme reklaami tema tooteid mida ta müüa üritab. Ebaeetiline ju, mees kes ise keemik /samuti ühes oma intervjuus, seda erinevalt paljudest teistest pro tippudest tunnistanud, siin lehelgi see kusagil olemas/ ei saa teistele head nõu anda ja karistuseks eirame tema toidulisandite soovitamist naturaalselt treenivatele sportlastele.

Halb eeskuju, ei ole ilus valida keemikut endale eeskujuks.

Kalmus pole eriti midagi saavutanud (nagu keegi mainis) Olgu, kellel on siinolijate hulgas on rohkem ette näidata. Pole nagu midagi, peale anonüümse sarjamise ja moraalilugemise julguse.

Lapsik, väga lapsik.

Lugedes neid kommentaare siis (nagu enamus teemade puhul siin foorumis) Siis on suurem osa postitajaid kulturismist nii kaugel kui olla saab. Nad ise ei saa sellest aru aga aga lolli lähenemise, naiiivsete vaadete poolest lihtsalt , ütleme, reedavad ennast.

Olgu, on ka jah selliseid kes päris juhuslikult siia sattunud ja nüüd oma kirjaoskust katsetavad, veres suur viha ja oksepisik väiksemagi muskli vastu.

Armas rahvas. MK on ise oma tegemitste eest vastutav. Ta teadis mis ta teeb ja millega riskib. Pole vaja siin lasteaia kasvatajatädisid mängida ja pahandada, et oi kui paha poiss, korralikud poisid nii ei tee.

Oo suur kulturismiasjatundja, valgusta meid pimedaid sel künarlikul rajal...

Lapsik on hoopis see, kui tegutsetakse oma sõnadele ja avalikult propageeritud "tõekspidamistele" vastupidiselt. Täiskasvanud inimesed peaksid ikka natuke suutma oma mõtteid ja väljaütlemisi tasakaalus hoida ning neid oma käitumisega ühendama.

Julm kriitika kogu IFBB suunas, et miks küll ometi ei tehta midagi nende dopingukollide ohjeldamiseks ja, miks küll ometi need venelased nii suured laksu-vennad on jms jutt oli suhteliselt igapäevane pärast suurvõistlusi, aga nagu näha, siis ei ole nagu õigust ise kritiseerida. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr. Joker, see ei takista Sinul seisukohta välja öelda, või hoiab keegi sul midagi peos ..!?

Milleks minu seisukoht :P ? Mina ei kuulu kuhugi liitu ega fitness.ee osanike ringi. Tavaline jooksupoiss ja fotograaf. Vaevalt minu arvamus midagi tähendab või muudab ja kedagi huvitab jne. Ja peos ka ei hoia keegi midagi, kes peaks, miks ja mida jne? Või arvad, et nt Tokko või Ott või Bonsuna või KAPO käib mul varjuna sabas ja kontrollib kõike, mida teha tohin ja öelda ning teha või arvata?

Minu seisukoht on samuti igas asjas ja eluvaldkonnas selline: igaüks teeb, mis tahab, sinna kätt ette panna ju ei saa. Ja veel vähem olen ma targutaja, kes läheb kedagi õigele või valele teele juhatama.

Kui vaadata asja võistlejana, siis on nagunii selge, et maailma mastaabis ja tipus on see pall nii suureks veerenud, et keegi seda ei pidurda. Kui tahad võita ja tipus läbi lüüa, pead ohverdama ükskõik, kas siis tervise, raha, hea nime või mida iganes. Võid võtta ju 2-3 a võistlustelt vabalt, end stuffi täis pumbata ja siis lavale minna aasta hiljem "puhtana", aga tegelikult pole ju vahet, ehitad keha ikkagi suureks abiainetega. Kui test on kokkuvõttes negatiivne, kas siis ei olegi keemik ja ebaaus sportlane? Oleneb kelle suhtes. Võistlustulemuse kohapealt ei ole ebaaus. Kaasvõistleja kohapealt , kes ka kasutab steroide ei ole ebaaus. Enda vastu - oleneb mõttemaailmast. Ainuke kelle vastu ebaaus oled on nn 100% naturaalne võistleja - kes pole MITTE KUNAGI midagi tarvitanud.

Nii, et igaühe oma valik. Tahad päris tippu jõuda (euroopa või mm), siis lähima 15-20a jooksul küll midagi seal ei muutu. Juba sel lihtsal põhjusel, et alaliitude jutsid, kellest midagi sõltuks on munepidi steroidide müüjatel ja hangeldajatel pihus. Kes ikka oma tervise või majandusliku olukorraga riskiks. Lisaks ei jõuaks siis oma maa esindajad naturaalsetena enam orbiidile (nagu eestlased praegu) jne jne.

Jutt rohkem siis kulturismist, mitte klassikalisest kulturismist.

Ise usun, et näiteks mõni klassik kõige säravama medali toob. Imrel näiteks selles suhtes täiesti kõik eeldused olemas. Kui massist jääbki vajaka, siis selle kompenseerib mitmekordselt raam ja lihasekuju. Vormi tegemisega pole tal ammu probleeme enam olnud. Miks mitte ka Indrek Viska jne.

Nõme on muidugi vassimine ja salgamine, et ma midagi ei pane .. aga kas samas jälle on aus tark olla? Oled aus, ütled, et ka paned, siis kindel, et järgmine võistlus saadetakse sind kontrolli. Saad oma keelud peale ja unistada võib ainult mingist karjäärist.

Mujal maailmas seda varjamist võistlejate endi hulgas pole. Sellist salgamist kaasvõistlejate hulgas pole.

Ehk päris kokkuvõttes saan aru, et ilma pole tipus praegu paraku võimalik läbi lüüa (rääkimata pro sarjadest), aga kaasvõistlejate ees tuleks siiski aus olla. Mulle näiteks piisaks kui võistleja Ants ütleb mulle, et ta kasutab - siis tean, kellega võistlen. Aga kui võistlen "andekatega", kes väidavad, et nad puhtad - see ajab sita keema küll. B)

A.Tokko muidugi vihastab jälle, et tema nüüd kõiges süüdi ... aga tegelt pole ju. Mees ajab õiget asja. Kus see kuradi tõde on. Vot ei tea.

Patustajatele niipalju teadmiseks, et hakake panema ja valmistuma nii et väha pole, sest 2010 Eesti MV-d pidid olema 100% kontrollivaba. Ja see pole mingi nali või väljamõeldis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa. Selline väike mõte veel :o Kas viimaste aastate absloluudi esikuuiku omad on puhtad või mitte? Kindlasti loevad enamus praegu seda teemat, mis tundub päris populaarne olevat.

Nii, et kui mõni võistleja, kes on olnud absoluudis, saab vastata käsi südamel, et on olnud 100% TÄIESTI puhas ja pole MITTE KUNAGI midagi keelatut tarvitanud?

Olgem ausad :P Kunagi ei tea kust tõde päevavalgele tuleb ja siis oh häbi häbi ... B)

Aeg läks käima nüüd ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii on nagu elu käib, eestlane sööb teist eestlast. Sõbrad oleme vaid kord nelja aasta jooksul, kui saame laulukaare all kokku ja üksteist vabaks laulame. Siis võtame üksteise käest kinni ja mõtleme sini-must-valgelt. Seniks head isu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need, kes siin teisi maha teevad, siis neilt endilt tuleks küsida, mida tarvitate, et nii kuumad "Eesti poisid" olete!?

Enamuselt kommenteerijailt tuleks küsida üldse vanust ja teadmiste kohta kulturismist ja raskejõustikust üldse enne kui kommenteerima lubada.

Kuna ise Tartu mees, siis alati Mareki poolt olnud, ka alustasin isegi kunagi endises Atlexis Tähe tn-l.

Mareki kohta tuleks öelda, et täiesti norm mees, kes räägib asjadest nagu nad on, ka paljud välismaailmas räägivad mida ja kuna nad võtnud on ... ja mis siis, vahele pole jäänud, seega pole ka süüdi.

Ja Eesti kulturism on üldse nagu ta on ... vahel tekib üldse küsimus kuidas keegi miski koha sai, eriti naiste seas.

Ja endal on iga kell meeldivam vaadata lihaselist treenitud keha kui mingit lõdva puusakotiga tegelast või hunnikut konte poolküürus olekus. Ja ausalt, siis sügavalt üks kõik kuidas see keha nii lihaseliseks saab - vaadata on ikka kena.

Tubli Marek, ehk oled esimene ja julge ja ehk leidub veelgi keegi järgmine kes siin Eesti- taolises konnatiigis julgeb suu lahti teha.

Edu, jõudu ja jaksu sulle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KINDLASI EI OLE NÕUS, eriti viimaste ridadega !

Mina olen just nende viimaste ridadega kohe eriti nõus. Suured head asjad on reeglina saanud alguse väikestest pettustustest. Chelsea omanik Abramovitš varastas paar vagunit ja vaadake mis summa tal nüüd. Paljud on alguses väikese pettuse najal saanud areneda suureks ja heaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa saad sellist pa*ka üldse suust välja ajada?

Kui sa midagi hormoonide mõjust kehale ei tea, siis hoia enda suu kinni.

Kus juures kasutas küll, see info fitnessi lehekyljel ka olemas kui hästi otsida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühes hiljutises tõehetke saates küsiti ühelt täiesti tavaliselt lihtsurelikult- kas rööviksid panka kui teaksid, st oleks kindel, et vahele ei jääks? Ta vastas JAH, enamik inimestest vastaksid JAH. Samas teab vastaja ,et kõik teised panga kliendid jäävad oma rahast ilma võib-olal seejärel, ta röövib sisuliselt meie kõigi raha. Et siis inimloomus ongi selline omakasupüüdlik. Ka need, kes siin väidavad end eriti kõrge moraaliga olevat, nemadki vastanuks pangaröövi-laadsetele küsimustele jaatavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:P OH...ma pean mainima, et kogu see jama on minu jaoks ikka veel uskumatu. Arvan, et pole mõtet arutada kes kui palju mida sisse sööb jne, tähtis on see, et kõik kes siin Eestis tahavad seda spordiala puhtana hoida, ka seda teevad.

Mina käin trennis enda, mitte teiste jaoks. Ja ma arvan, et palju parem tunne on lavalt minema astuda medalita kui sa tead, et oled andnud endast 100% , mitte kasutanud mingeid "võluaineid".

Ilusat jõuluaega kõigile B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli Marek, ehk oled esimene ja julge ja ehk leidub veelgi keegi järgmine kes siin Eesti- taolises konnatiigis julgeb suu lahti teha.

Edu, jõudu ja jaksu sulle!

Jajah, jube julge küll. Millega tal enam siis riskida oli kui vahele oli jäänud huvitav ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusaid lauseid ja sõnu võib ikka ritta panna. Aga ütle, mis tahad, sülitasid täiega näkku endale, kulturismile ja oma fännidele. Pead ilmselt edaspidi oma show tegema ja fännid sinna kutsuma. Siis ei ole mõtet puhtuse juttu ajada.

Ma tahaks siiski sinisilm olla ja uskuda, et kulturism saab olla puhaste võitlus, mitte kavalamate ja petiste ala.

Väga, väga halb eeskuju ja jutt noortele, kes kulturismiga tegelevad. Öelda, et metakas ei ole tervisele ohtlik on ikka täielik lamba jutt. Ei tea kas steroidid on oma töö teinud või usud ise ka seda jama. Pisut vastutustunnet kuluks ära.

Jõudu võitluses uhkuse ja valega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühes hiljutises tõehetke saates küsiti ühelt täiesti tavaliselt lihtsurelikult- kas rööviksid panka kui teaksid, st oleks kindel, et vahele ei jääks? Ta vastas JAH, enamik inimestest vastaksid JAH. Samas teab vastaja ,et kõik teised panga kliendid jäävad oma rahast ilma võib-olal seejärel, ta röövib sisuliselt meie kõigi raha. Et siis inimloomus ongi selline omakasupüüdlik. Ka need, kes siin väidavad end eriti kõrge moraaliga olevat, nemadki vastanuks pangaröövi-laadsetele küsimustele jaatavalt.

Te olete juurteta olendid... B)

Minu vanavanaema 6petas kogu aeg: "V66ras kopik s88b oma rubla!" ...vaat nii mal4iki i devot4ki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete juurteta olendid... B)

Minu vanavanaema 6petas kogu aeg: "V66ras kopik s88b oma rubla!" ...vaat nii mal4iki i devot4ki.

"Tomiga minu sõnade, mitte tegude, järgi!"

Sinu vanaema kindlasti tegi nende sõnade vastaseid vigureid kindlasti. Ütleksid kohe, et kust sa selles kindel oled, ma küsiks vastu kust sa ei ole selles kindel. Ja pigem oleks kindel, vt kui pikk on elu, vallatusi jm vigureid väga suure tõenäosusega sinna vahele ikka värvi andmiseks tõenäoliselt tehakse. Kui just 0.00001% elanikonna hulka ei kuuluta, olles buda-munga poeg/tütar.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete juurteta olendid... :P

Minu vanavanaema 6petas kogu aeg: "V66ras kopik s88b oma rubla!" ...vaat nii mal4iki i devot4ki.

Mine räägi seda mõnele riigikogulasele B)

Jah teoorias võib su vanaema õpetus ehk isegi õige olla,aga praktikas aga vaevalt, elu näitab muud :o

edit:Mulle vist kirjutati liiga suur annus välja,peab korrigeerima, liiga vihaseks muutund

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjaa. Selline väike mõte veel ;) Kas viimaste aastate absloluudi esikuuiku omad on puhtad või mitte? Kindlasti loevad enamus praegu seda teemat, mis tundub päris populaarne olevat.

Nii, et kui mõni võistleja, kes on olnud absoluudis, saab vastata käsi südamel, et on olnud 100% TÄIESTI puhas ja pole MITTE KUNAGI midagi keelatut tarvitanud?

Olgem ausad :o Kunagi ei tea kust tõde päevavalgele tuleb ja siis oh häbi häbi ... :P

Aeg läks käima nüüd ....

Kui juba nii kaugele on mindud, et nö iga hinna eest oma (tihti mõttetuid) eesmärke saavutada üritatakse, siis vaevalt et on probleem ka käsi südamel hoides jama suust välja ajada. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas Kalmus ei ole midagi saavutanud? Minu mäletamistmööda WFF maailmameister "Extreme body" kategoorias 2002 ja 2005 aastal. Viimasel aastal veel kahes vanuseklassis.

Mis kategooria see extr. body muidu on? Mis seal nagu hindamiskriteeriumiteks on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×