Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Nimi/Hüüdnimi:

SEDA TEATE ISE.

Kuidas kommenteerid EMV 08 dopingutestide tulemusi?POSITIIVSED.))

Kas testide tulemused olid õiged?

ÜTLEN NIIPALJU, ET DOPINGUKÜTTIDE TÖÖ JÄTAB SOOVIDA, TULEMUSED ON 50% ÕIGED.

Kas on võimalik, et said keelatud aineid toidulisanditest või keegi tahtis nö ära teha?

DOPING ONGI KEHAEHITAJA ÜKS TOIDULISAND TEATUD HETKEST. PEAN SILMAS, ET KUI LOOMULIK ARENGUPOTENSIAAL ON 100-ga LAES SIIS OTSUSTAB IGA SPORTLANE ISE KAS RAHULDUB OLEMASOLEVAGA VÕI ÜRITAB ROHKEMAT.


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav jah et mitte keegi kuskil pole antud teemal pasundanud, v.a. Vend Vähk oma blogis, Kalmus siin intervjuus ja oma blogis. On siis jutt tõene või ei ole?

Kui see on isegi nali siis igatahes väga ebaõnnestunud !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Selgunud on EMV 2008 dopingutestide A-proovide tulemused" uudise autoriks on EKFL, mitte joker või kaval ants vms.

Kulturismi Liit viskab sellist nalja? Vaevalt küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis tõesti on kõigil nüüd üllatus nii suur?! :P Aeg roosad prillid eest ära võtta! ;)

Igastahes edu Kalmusele! B)

Täpselt olles siin aastaid kasutaja juba on paljugi kõrvade vahele jäänud. Ja see 100% 1 mehe puhas jutt :o mõned aastad tagasi siin ju "keegi" rääkis kuidas nad koos hotellitoas...+"soome maasikad"+ võistlustel poisid kes olid "kellegi"käest metakat ostnud+ Tokko ülestunnistus jne...njah. Lolli rahvast on ikka lihtne valitseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt olles siin aastaid kasutaja juba on paljugi kõrvade vahele jäänud. Ja see 100% 1 mehe puhas jutt B) mõned aastad tagasi siin ju "keegi" rääkis kuidas nad koos hotellitoas...+"soome maasikad"+ võistlustel poisid kes olid "kellegi"käest metakat ostnud+ Tokko ülestunnistus jne...njah. Lolli rahvast on ikka lihtne valitseda.

ja kelle puhas jutt see siis oleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lugesin... B)

Ma ei saa aru, miks Marek tahab selle pagana metaka kasutamist n2idata positiivsemana. Umbes nagu, et mehed ei nuta p6him6ttega.

...ja milleks seda artiklit vaja oli? Ainuke vajalik m6te oli, et steroidid ei tee imet. Arnold Schwarzenegger on Arnold Schwarzenegger ja Marek Kalmus on Marek Kalmus... ja see on v2ga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No lugesin... B)

Ma ei saa aru, miks Marek tahab selle pagana metaka kasutamist n2idata positiivsemana. Umbes nagu, et mehed ei nuta p6him6ttega.

...ja milleks seda artiklit vaja oli? Ainuke vajalik m6te oli, et steroidid ei tee imet. Arnold Schwarzenegger on Arnold Schwarzenegger ja Marek Kalmus on Marek Kalmus... ja see on v2ga hea.

Minu arust väga õige liigutus. Kuna kõiki see teema huvitab siis saavad kõik enda küsimustele ka vastuse. Mitte ei hakata oletama igasugu asju kokku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"AINULT LOLLI TÖÖGA TIPPU EI JÕUA, ARENDAGE ENDAS NEID POOLI, TEADMISI, MILLEST MA EESPOOL KIRJUTASIN. KINDLASTI EI JOOKSE MÖÖDA KÜLGI MAHA KEEMIA TEEMA. KAS SEDA AGA KUNAGI KASUTADA ,OTSUSTAB IGAÜKS ISE. NIIKAUA KUI VÄHEGI VÕIMALIK, HOIDKE SELLEST NÄPUD EEMALE JA USKUGE, ILMA SAAB VÄGA PALJUGI SAAVUTADA LIHASTE ARENDAMISEL. "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head vastused Mareku poolt, mina toetan sind alati!!!

Minu isiklik arvamus on ,et keemiat on alles siis mõtet kasutama hakata ,kui oled juba nii suur,et praktiliselt kõik arvavad ,et juba kasutad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://sport.err.ee/index.php?0585292

Ärge tulge nüüd osad teda kaitsma. Muidu küll enamusel siin täiesti nulltolerants dopingute suhtes, aga kui Kalmus oma saja protsendi juttu hakkab ajama, siis mõtlevad paljud ümber, et jah tal on õigus. Ei ole õigus. Samas ei tulnud see üllatusena, sest tema varasematest postitustest võib küll välja lugeda negatiivset tooni dopingute suhtes, aga siiski veidraid kahtlusi tekitavalt positiivne suhtumine dopingukulturistidesse..

Aga jah mis seal ikka, lisabki Eesti kulturismi natuke vürtsi kah. B) Ärge nüüd päris teda kah maha kandke, see ei olnud üllatus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head vastused Mareku poolt, mina toetan sind alati!!!

Minu isiklik arvamus on ,et keemiat on alles siis mõtet kasutama hakata ,kui oled juba nii suur,et praktiliselt kõik arvavad ,et juba kasutad B)

No ma ei tea sa oled üks väga veider inimene. Igal pool on sul ristivastupidine suhtumine enamike moraalste tõekspidamiste suhtes. Sa ei ole cool, kui sa alatai tahtlikult nö "pahade" poolele hoiad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas nüüd öelda. Mõtlesin, et esimene kord oli juhus ja rohkem seda ei juhtu, aga nüüd võib järeldada järgmist.

Marek kalmus = Idi**t

"On üsna lapsik arvata, loota, et kohupiima ja kartuliga su biitseps paisub 57cm-ks," lisas ta.

See lause ütleb kõik.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×