Jump to content
toonus

Kamajahu

Recommended Posts

Kui panna siin saidil otsingusse kamajahu, siis ei leia selle kohta suurt midagi. Ometi on tegemist sportlasele väga olulise toiduainega, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, mineraale ja vitamiine. Kama võib asendada paljusid müüdavaid massilisajaid või siis täiendada neid. Kilo hind on veidi üle kolmekümne krooni.

Sisaldab süsivesikuid 63,6g, valke 15,6g ja rasvu 2,7g.

Olen vahelduva eduga seda terve elu söönud. Viimasel ajal olen suurendanud päevast kogust 80 grammini, segades seda teiste taastusjookidega.

Kuidas on teil kama tarbimisega või olen mina väheseid "veidrikke" kes seda toitu hindab ja jumaldab?

Lisalugemist: http://etv.err.ee/index.php?0539936

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on kamast kujunenud millegipärast eelkõige suvine toit. Muidugi on ta hea ja tervislik, vajalikke mineraalaineid ja B vitamiine, endale meeldib jogurtiga süüa. Samas, kamamaterjal on suhteliselt töötlemata kraam, toores.Tea kas teda väga palju kühveldada on hea..? B) On ju kama sama mis nisu-,odra- ja hernejahu piimatootega segada ja alla neelata. Et siis võiks ka kaerahelbeid ju toorelt süüa :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on kamast kujunenud millegipärast eelkõige suvine toit. Muidugi on ta hea ja tervislik, vajalikke mineraalaineid ja B vitamiine, endale meeldib jogurtiga süüa. Samas, kamamaterjal on suhteliselt töötlemata kraam, toores.Tea kas teda väga palju kühveldada on hea..? B) On ju kama sama mis nisu-,odra- ja hernejahu piimatootega segada ja alla neelata. Et siis võiks ka kaerahelbeid ju toorelt süüa :P

Toores on alati hea (m6nede eranditega). Kaerahelbed on toorena v2ga maitsvad, v6id ka leotada tunnike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlen kas kamajahu on täiuslik valguallikas, see sisaldab ainult taimseid valke ju, peamiselt gluteeni B) No vitamiinid-mineraalaineid küll, aga puu- ja juurviljadest saab neid ikkagi rohkem ning ei tule lisaks suurt kogust tärklist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on kamast kujunenud millegipärast eelkõige suvine toit. Muidugi on ta hea ja tervislik, vajalikke mineraalaineid ja B vitamiine, endale meeldib jogurtiga süüa. Samas, kamamaterjal on suhteliselt töötlemata kraam, toores.Tea kas teda väga palju kühveldada on hea..? B) On ju kama sama mis nisu-,odra- ja hernejahu piimatootega segada ja alla neelata. Et siis võiks ka kaerahelbeid ju toorelt süüa :o

Mis töötlemisse puutub, siis terad, millest kamajahu valmistatakse, kõigepealt keedetakse, siis kuivatatakse, röstitakse ja siis jahvatatakse.

Nii et toores pole kama ammugi mitte! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kahtlen kas kamajahu on täiuslik valguallikas, see sisaldab ainult taimseid valke ju, peamiselt gluteeni B) No vitamiinid-mineraalaineid küll, aga puu- ja juurviljadest saab neid ikkagi rohkem ning ei tule lisaks suurt kogust tärklist.

Keegi polegi ju väitnud, et kama on täiuslik valguallikas. Peamine on siiski vitamiinid, mineraalained, kiudained ja vajalikud süsivesikud.

Et saada "täiusliku" valku, võib segada kama vadakupulbriga. Peale trenni joomiseks näiteks glükoosi ka lisaks ja super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui panna siin saidil otsingusse kamajahu, siis ei leia selle kohta suurt midagi. Ometi on tegemist sportlasele väga olulise toiduainega, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, mineraale ja vitamiine. Kama võib asendada paljusid müüdavaid massilisajaid või siis täiendada neid. Kilo hind on veidi üle kolmekümne krooni.

Sisaldab süsivesikuid 63,6g, valke 15,6g ja rasvu 2,7g.

Olen vahelduva eduga seda terve elu söönud. Viimasel ajal olen suurendanud päevast kogust 80 grammini, segades seda teiste taastusjookidega.

Kuidas on teil kama tarbimisega või olen mina väheseid "veidrikke" kes seda toitu hindab ja jumaldab?

Lisalugemist: http://etv.err.ee/index.php?0539936

Kuidas ka kasvuga on kui terve elu kama peal olnud B) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui panna siin saidil otsingusse kamajahu, siis ei leia selle kohta suurt midagi. Ometi on tegemist sportlasele väga olulise toiduainega, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, mineraale ja vitamiine. Kama võib asendada paljusid müüdavaid massilisajaid või siis täiendada neid. Kilo hind on veidi üle kolmekümne krooni.

Sisaldab süsivesikuid 63,6g, valke 15,6g ja rasvu 2,7g.

Olen vahelduva eduga seda terve elu söönud. Viimasel ajal olen suurendanud päevast kogust 80 grammini, segades seda teiste taastusjookidega.

Kuidas on teil kama tarbimisega või olen mina väheseid "veidrikke" kes seda toitu hindab ja jumaldab?

Lisalugemist: http://etv.err.ee/index.php?0539936

Suur t2nu! Hea postitus. Olen kyll tarvitanud, mitte kyll tihti. Valmistamise tehnoloogia vastu ei ole senini huvi tundnud. Nyyd siis olen informeeritud B)

80 g p2evas on ikka yyratu kogus :P Mida sa veel sysivesikutest s88d?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas ka kasvuga on kui terve elu kama peal olnud B) ?

No ikka terve elu vaikselt kasvanud! Kuna mul on kiire ainevahetus ja kaldun pigem kõhnusele, siis siiski olen praegu 100kg(pikkus 181cm).

Eks nats on pekki ikka ka aga kuivus polegi kunagi suureks eesmärgiks olnud. Ma vaatan jõusallitreeningut rohkem praktilisuse poole pealt.

Tähtsaim minu jaoks jõud, et jõuaks rasket tööd teha, kui vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur t2nu! Hea postitus. Olen kyll tarvitanud, mitte kyll tihti. Valmistamise tehnoloogia vastu ei ole senini huvi tundnud. Nyyd siis olen informeeritud B)

80 g p2evas on ikka yyratu kogus :D Mida sa veel sysivesikutest s88d?

Kuna mul on praegu nn massiperiood, siis hommikul teen 1,25l pudelisse valmis joogi: 80g kamajahu, 70g maltotekstriini, 40g glükoosi, 30g vadakuvalku,

30g sojavalku, 7g kakaod, 10g linajahu, 7g õietolmu. Enne magamaminekut 30g kaseiini ja tavaliselt lisan sinna veel 25g kama ka, pluss supilusikatäis rapsi- oliiviõli segu. Vahepeal ostan mõne uue toidulisandi ka veebipoest prooviks, et olla kursis mis häid aineid jälle avastatud! :P

Eesmärk on saada siiski u 110 kiloseks loomaks :o Mitte mingisuguseks pekimaoks aga mõõtmed võiks järgmised olla: rind 132cm, biitseps 46cm, kõht 98cm, reis 68cm, säär 45cm. Sellega oleks täitsa rahul, siis oleks selles vallas eesmärk nagu täidetud! ;)

Ma usun endasse ja kui tervis vastu peab, siis ka saavutan selle.

Jõudu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna mul on praegu nn massiperiood, siis hommikul teen 1,25l pudelisse valmis joogi: 80g kamajahu, 70g maltotekstriini, 40g glükoosi, 30g vadakuvalku,

30g sojavalku, 7g kakaod, 10g linajahu, 7g õietolmu. Enne magamaminekut 30g kaseiini ja tavaliselt lisan sinna veel 25g kama ka, pluss supilusikatäis rapsi- oliiviõli segu. Vahepeal ostan mõne uue toidulisandi ka veebipoest prooviks, et olla kursis mis häid aineid jälle avastatud! :P

Eesmärk on saada siiski u 110 kiloseks loomaks :lol: Mitte mingisuguseks pekimaoks aga mõõtmed võiks järgmised olla: rind 132cm, biitseps 46cm, kõht 98cm, reis 68cm, säär 45cm. Sellega oleks täitsa rahul, siis oleks selles vallas eesmärk nagu täidetud! :lol:

Ma usun endasse ja kui tervis vastu peab, siis ka saavutan selle.

Jõudu kõigile!

Nonii, ma proovin ka su retsepti. Jook siis järgmine: 40g kamajahu, 30g vadakuvalku, 30g dextrot ja 30 maltot, pluss 5g kreatiini. Ja see kõik 700ml sheikrisse. Loodan, et kamast kasu ka on ;). Eesmärgiks on massi ja jõudu kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, ma proovin ka su retsepti. Jook siis järgmine: 40g kamajahu, 30g vadakuvalku, 30g dextrot ja 30 maltot, pluss 5g kreatiini. Ja see kõik 700ml sheikrisse. Loodan, et kamast kasu ka on :P. Eesmärgiks on massi ja jõudu kasvatada.

Usu mind, kama on tegija!

Tegijad kulturistid/jõutõstjad sellest eriti ei räägi, sest kõik nad on ju äriga seotud. Igasuguste massilisalate müük langeks tohutult, kui kõik hakkaksid oma jõujookide hulka kamajahu segama! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu mind, kama on tegija!

Tegijad kulturistid/jõutõstjad sellest eriti ei räägi, sest kõik nad on ju äriga seotud. Igasuguste massilisalate müük langeks tohutult, kui kõik hakkaksid oma jõujookide hulka kamajahu segama! :lol:

Täitsa võimalik :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×