Jump to content
H.

Fight Night 4

Recommended Posts

PS Peale Fight Nighti on afterparty klubis Club Von Yberblingen. Tasuta sissepääs Fight Night pileti ettenäitamisel.

Veel seda ka, et Arigatos FN keskel loosime pealtvaatajale auhinna, nii, et hoidke pilet loosimiseni alles)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kurb on kahevõitlusaladega seoses selliseid uudiseid lugeda. Seetõttu ka alade maine halb.

Kui aga loete positiivset miks siis siin keegi ei reageeri))) Ma kyll ei arva, et sel alal oleks sellepärast halb maine! Väga palju on kirjutatud ka positiivset! Kas siis sellepärast, et Rahnul nii läks, on kõik kergejõustiklased naiste ja narko ärikad?? Mina kyll nii ei arva! Inimesed, miks te alati just kõike negatiivset esile toote))))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sina ei arva, siis see ei tähenda, et suurem osa inimesi ei arva. Mismõttes ei reageeri? Mina ei toonud ka antud hetkel midagi esile ja mina ei ole ka keskmine inimene, kes kahevõitlusalasid kusagilt eemalt jälgib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sina ei arva, siis see ei tähenda, et suurem osa inimesi ei arva. Mismõttes ei reageeri? Mina ei toonud ka antud hetkel midagi esile ja mina ei ole ka keskmine inimene, kes kahevõitlusalasid kusagilt eemalt jälgib.

Ma m]tlesin, et see on selline foorum kus v]ib oma arvamust oelda ja ma tean et suurem osa on inimesi, kes on skeptilised ja negatiivsed)

Muudetud kasutaja H. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga superluks üritus oli, mina jäin rahule, ainu snegatiivne asi oli see poole tunnine hilinemine. Naljakaid asju oli ka nt. see jummala kinni olnud treener, kes kukerpalle tegi jne, aga jah lahe oli. Aitäh korraldajatele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandused yrituse hilinemise p'rast... Oli miljon pisiasja, miks venis, nt lätlased olid linnapeale kadunud, teip varastatud, jne, jne) Loodame, et järgmisel korral saab väiksema hilinemisega) Filmiti kogu yritus algusest lõpuni, kogu materjal. Kel on huvi siis lasen teha plaadi. Hinnaks tuleks 110 eeku. Andke teada kas on soovi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×