Jump to content
Kask

Pingutus .

Recommended Posts

Kas see on normaalne kui kõva pingutust tehes hakkad värisema ülekeha ja silmad lähevad punaseks ja neist hakkab vett jooksma?

Mul on nii , isegi kätekõverdustega , kunagi varem pole sellist asja olnud , et on see normaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, mida kirjeldasid, pole normaalne kindlasti, kuskil on midagi valesti.

Kui ma alustasin jõutreeningutega, umbes samal ajal kui siin saidil endale konto tegin, siis oli sarnane asi mul, et kui istudes reie esiosale sääre painutusi tegin (on vist õige öelda painutus või peaks sisutus ütlema?), siis seeria keskelt kuni lõpuni soorituse ajal ka jalad värisesid:), sel ajal kui lihas töötas, kontraktsiooni ajal, ja see häiris väga. Küsisin tegija Koovitilt siis, et miks nii on, millest see tuleb, too vastas, et "Treenimatusest", siis treenisin edasi ja ca kuu aja pärast enam seda ebameeldivat värinat ei tekkinud, ju siis oli nõuandjal õigus.

Kui praegu treenin minu jaoks suure raskusega, siis samuti võtab kerge värina mõne harjutuse puhul esile, näiteks kui rööbaspuudel on suur raskus keha küljes, siis õlavars tudiseb küll, see on normaalne, aga alati seda värinat küll pole, aga jah, tuleb ette.

Kas sul on nii, et too kahtlane värisemine on nagu ka peale pingutust/seeriat, et nagu puhke hetkel isegi või?

Kas külm pole muidu või?

Missugune treeningstaash on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, sa digimuundud :lol:

Ise täheldasin, et peale jalatrenni on võimatu teha harjutust plokitõmbedvastukõhtuistudes.

Jalad värisesid nagu nagu vanal koeral. Sellest ajast peale teengi rindaselga ja õlgajalga erinevatel päevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul on nii, et too kahtlane värisemine on nagu ka peale pingutust/seeriat, et nagu puhke hetkel isegi või? - See on puhke hetkel pigem ja pingutuse ajal .

Kas külm pole muidu või? - Ei saa öelda , et on .

Missugune treeningstaash on? - Üle kahe aasta .

Muidu kas asi võib ka olla selles , et näiteks on trennid vahele jäänud mõnda aega ja sellepärast ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No värisemist näiteks on mul endal ka ette tulnud, seda selliste raskemate harjutuste puhul.Vahest isegi kätekõveduste ajal ja see on küll normaalne, silmade punaseks minemise koha pealt ei oska sõna võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on normaalne kui kõva pingutust tehes hakkad värisema ülekeha ja silmad lähevad punaseks ja neist hakkab vett jooksma?

Mul on nii , isegi kätekõverdustega , kunagi varem pole sellist asja olnud , et on see normaalne?

Mul oli ükskord vastupidi...Silmad läksid punaseks ja silmadest vett üldse ei tulnud, nii kuivad olid, et pidin veega juba märjaks tegema...värinat muidu polnud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui väga raske on, siis mul lähevad tavaliselt kõrvad lukku. Värisemist ja silmade punaseks minemist pole küll täheldanud.

See on siis, kui vererõhk tõuseb tunduvalt.See on tavaline näiteks raske jõutõmbe või küki puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×