Jump to content
Arnold

Mitu Kanterit või riigikogulast suudaks alistada kabetaja rinnalt surumises?

Recommended Posts

Mind paneb imestama, et Eino Puri, kes on 64 kilone jalgpallur surub 95kg. Muidugi see pole mingi imetulemus, aga siiski mingi nolk, kes jõusaalile pole spetsialiseerunud, siis tema kohta igati tubli tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Emm, mis te räägite tõsiselt, et täiskasvanud mees, kes trenni pole teinud, surub healjuhul 60-65kg ära? See on naiselik. Ja pealegi vähe usutav minu poolt. Mina nii madalat tulemust veel pole mehe poolt näinudki, aga noh muidugi on. Või on see tõesti laias maailmas nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Emm, mis te räägite tõsiselt, et täiskasvanud mees, kes trenni pole teinud, surub healjuhul 60-65kg ära? See on naiselik. Ja pealegi vähe usutav minu poolt. Mina nii madalat tulemust veel pole mehe poolt näinudki, aga noh muidugi on. Või on see tõesti laias maailmas nii?

See on laias Eestis nii.

Laias maailmas on asi veel hullem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Emm, mis te räägite tõsiselt, et täiskasvanud mees, kes trenni pole teinud, surub healjuhul 60-65kg ära? See on naiselik. Ja pealegi vähe usutav minu poolt. Mina nii madalat tulemust veel pole mehe poolt näinudki, aga noh muidugi on. Või on see tõesti laias maailmas nii?

See ON nii, :P

Sõprade-tuttavate peal proovitud.70kg on nii 120-kilostele onudele tõsine probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt surumine on üsna ebaloomulik liigutus inimese jaoks, kes trenni ei tee või isegi teiste spordialade harrastajatele, kes pole rinnalt surumist harrastanud. Isegi päris tugev mees võib 70 kg'ga hätta jääda. Esiteks: seetõttu ei ole see sugugi imelik ja teiseks: miks inimene peaks suruma rinnalt rohkem kui 70 kg? See üks harjutus ei ole mingi näitaja ega ütle midagi inimese treenituse kohta. Mõelge natuke laiemalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest see Tarmo Kingi 115 kg on ka äärmiselt kahtlane tema 76 kg kehakaalu juures.

Miks ta kahtlane peaks olema? SIin foorumites liigub meil ka igasuguseid vendi, kes 60-70 kg kehakaalu juures suruvad 120-140 ja kükivad 200ga ning omavad 50 cm-st biitsepsit :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nooremategi isaste puhul täheldatud, et paljude jaoks 40 on korralik trenn. Mis minu arust pole ka mingi häbiasi.

Suurem osa neist tulemustest on täiesti reaalsed, omal käest võtta veidi alla 80 kg-ne ülimalt harva trennis käiv noormees surus ka 80 kg ilma erilise surmamaitseta ära. Ei maksa nii skeptilised olla. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta kahtlane peaks olema? SIin foorumites liigub meil ka igasuguseid vendi, kes 60-70 kg kehakaalu juures suruvad 120-140 ja kükivad 200ga ning omavad 50 cm-st biitsepsit :P

No selliseid liigubki ainult foorumites, päriselus ei kohta neid ikka naljalt:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta kahtlane peaks olema? SIin foorumites liigub meil ka igasuguseid vendi, kes 60-70 kg kehakaalu juures suruvad 120-140 ja kükivad 200ga ning omavad 50 cm-st biitsepsit :P

Sa ei ole vist Tarmo Kinki näinud :D, talle peale vaadates ei ütleks küll, et 115 kilo ära surub :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei ole vist Tarmo Kinki näinud :P, talle peale vaadates ei ütleks küll, et 115 kilo ära surub :P

Igal juhul seda ma tean küll kindlalt, etjõusaalis ta palju käib, et ma siiski usuks seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen näinud nii Kinki kui muid pallureid, kaasa arvatud korv - ja võrkpallurid. Seni, kuni pole nö valetamisega vahele jäänud, ei ole minul küll alust uskuda et ta seda surumist just sellise raskusega teinud pole. Ja ma ei saa aru, mis see kellegi p ... t torgib, kuipalju keegi väidab end olevat suruvat?? Las teevad mis tahavad või väidavad end tegevat, vahet ju ei ole ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×