Jump to content
toonus

Surm pärast Methoxy kasutamist?!?!

Recommended Posts

Lugesin siin vanu foorumi teemasid ja hakkas silma kurb kahtlus...

Foorumikaaslane kasutajanimega "aise" tellis endale pudeli 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone`i ja kirjutas 26 märts 2007a: "Kui ma ellu jään, siis annan ka tulemustest teada!"

Viimati on ta siin käinud 2 aprill 2007a. Kas tõesti viis see pudelike venna manalateele? Keegi oskab midagi öelda?

Siit ka laiem küsimus.

Kas tõesti kõik siin veebipoes müüdavad toidulisandid on nii süütud nagu purgipeal kirjas, st ilma kõrvalmõjudeta.

Kirjutage omast kogemusest, milliseid kõrvalnähte olete te tundnud kasutades erinevaid toidulisandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen tarbinud 3 purki ning jõunäitajad on väga hästi suurenenud ja ei ühtki kõrvalmõju...

Kui igat toidulisandit õieti tarbida, mis Eestis vabamüügis on, siis nad ei kujuta endast ohtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin siin vanu foorumi teemasid ja hakkas silma kurb kahtlus...

Foorumikaaslane kasutajanimega "aise" tellis endale pudeli 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone`i ja kirjutas 26 märts 2007a: "Kui ma ellu jään, siis annan ka tulemustest teada!"

Viimati on ta siin käinud 2 aprill 2007a. Kas tõesti viis see pudelike venna manalateele? Keegi oskab midagi öelda?

Siit ka laiem küsimus.

Kas tõesti kõik siin veebipoes müüdavad toidulisandid on nii süütud nagu purgipeal kirjas, st ilma kõrvalmõjudeta.

Kirjutage omast kogemusest, milliseid kõrvalnähte olete te tundnud kasutades erinevaid toidulisandeid.

No ma ei saa aru, mida mõned mehed siin veel siluda üritavad? Jajah teie kasutasite ja kasvate. Oma pimedale vanaemale võite sellist juttu rääkida. Tema vb usub. Siin on ju selgelt asi kirjas: inimene kasutas antud toodet ning pidi selle mõjust teada andma kui ära ei sure. Ja kas andis? Ei. Igaüks teab, et 1+1 = 2 ja minu arust on antud teema ennast seega ammendanud.

Kuidas aga fitness.ee pood sellist toodet müüja sai ja kui palju tervisekaitsele va krõisevat tasku pisteti, et nood asjale läbi sõrmede vaataksid...need küsimused jätaksin ma hetkel õhku. :P

Mulle aga tundub, et teema on vales foorumis.

Kui tootel mingid kõrvalmõjud on, siis ma pakun, et need on purgi peal kirjas. Isegi allergikute info on tavaliselt kirjas. Samas näiteks liiga palju suhkrut võib ka imelikud kõrvalnähud tekitada. Nii hulle kõrvalnähte vaevalt ühelgi tootel on. Muidu neid ju ei lastaks müütada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini puhul oli mul kõrvalmõjuks mõttetu raha tuulde loopimine.St. ma ei märganud mingeid muutusi, ainult platseeboefekt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiini puhul oli mul kõrvalmõjuks mõttetu raha tuulde loopimine.St. ma ei märganud mingeid muutusi, ainult platseeboefekt.
Aga kas siis platseeboeffekt polegi effekt? B) Järelikult ikka midagi tast kasu on ju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks dorian yatesi nox pumpi B) väga mõnusa surina andis trenni ajaks ja jõudu oli ka hullult. Kahju et enam müüa ei tohi :P ostaks kohe ! Ei tea kas teised NO tooted ka nii mõjuvad aga eks peab proovima, arvangi et järgmine aasta proovin, kuid üle ei tahaks ka pingutada. Ei tea kas päris doping on, aga tahaks veel ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×