Jump to content
Source

Jõukangi kaal?

Recommended Posts

Käin jõusaalis ja siin lugedes räägitakse palju rinnalt surutakse. Kas selle raskuses on kangi enda raskus ka sees? Palju kaalub yldse kang 10kg, 20kg? Eks kindlasti on eri kange, kodu ja jõusaali omad aga ma pean siin silmas just nimelt jõusaali omasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin jõusaalis ja siin lugedes räägitakse palju rinnalt surutakse. Kas selle raskuses on kangi enda raskus ka sees? Palju kaalub yldse kang 10kg, 20kg? Eks kindlasti on eri kange, kodu ja jõusaali omad aga ma pean siin silmas just nimelt jõusaali omasid.

Tavaliselt 20 kg.. aga näiteks TTÜ jõusaalis on 18.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin jõusaalis ja siin lugedes räägitakse palju rinnalt surutakse. Kas selle raskuses on kangi enda raskus ka sees? Palju kaalub yldse kang 10kg, 20kg? Eks kindlasti on eri kange, kodu ja jõusaali omad aga ma pean siin silmas just nimelt jõusaali omasid.

On ka selliseid kange mis kaaluvad 18,5 kg ning millel on kaasas 0.75 kg stopperid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20 on kang, igast kollaste maade sodi kus kangid on ka paksemad juba 32mm need on alla ja peale 20-et, olenevalt kuidas on otsad(otsa puksi/võlli paksused) ja millisest sulamist kang ise.

Lukud on ikka 2,5 jah tk(mitte vedru lukud)

Ja kindlasti mitte pole nn ketta kohad soonelised, need on vene(ka praegu toodavad) kangidel, tänapäeval on kõik kangid siledad, nikeldatud või kroomitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×