Jump to content
RassXenon

Magus

Recommended Posts

Tere jälle!

Nimelt, kuidas tuleks suhtuda magusasse? Päevas võtta umbes mingi väike shokolaadi batoon ei tee paha?

Räägitakse ju et väikses koguses magusat on pigem kasulik kui kahjulik. Ise käin koolis, ning sööklast ikka ostan vahepeal väikse shokolaadi, eelnevalt söön muidugi praadi, sest päevläbi 1 shokolaadi peal olla pole just parim :). Vahepeal on selline magusa isu ju peal

Mis arvate teie?

Muudetud kasutaja RassXenon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt, kuidas tuleks suhtuda magusasse? ...

Suhtuda tuleb lähtuvalt sellest, mida oluliseks pead ja millised eesmärgid Sul elus on. Erinevatel inimestel on erinevad eesmärgid ja seetõttu ka erinevad suhtumised erinevatesse asjadesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul käivad igapäev magusahood peale... pean kohe midagi saama, suhkur see on kõigeparem asi.. kui hommikul või päeval kohvi ei saa siis on jama ja tass kohvi sisse panen üks 4-5 lusikatäit suhkurt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul käisid ka vanasti kogu aeg magusahood peale. Nüüd kus kõht on kogu aeg korraliku toitu täis , pole ka magusaisu. Väga harva kui midagi tuleb ja siis naudin jäätise kokteili :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle!

Nimelt, kuidas tuleks suhtuda magusasse? Päevas võtta umbes mingi väike shokolaadi batoon ei tee paha?

Räägitakse ju et väikses koguses magusat on pigem kasulik kui kahjulik. Ise käin koolis, ning sööklast ikka ostan vahepeal väikse shokolaadi, eelnevalt söön muidugi praadi, sest päevläbi 1 shokolaadi peal olla pole just parim :). Vahepeal on selline magusa isu ju peal

Mis arvate teie?

Magusat võid ja peadki sööma peale trenni. Kui tekib muul ajal magusa isu siis tegemist on vale toitumisega (valel ajal valed toiduained) või toidukordade vahe on veninud liiga pikaks (veresuhkur on liialt madal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on igapäev jõhker šokolaadi isu. Lihtsalt päeva ei saa läbi veetud kui vähekenegi šokolaadi pole saanud.

Toitumisega on enamvähem korras, 3x päevas sooja toitu, ainult hommikuti pole isu midagi süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on igapäev jõhker šokolaadi isu. Lihtsalt päeva ei saa läbi veetud kui vähekenegi šokolaadi pole saanud.

Toitumisega on enamvähem korras, 3x päevas sooja toitu, ainult hommikuti pole isu midagi süüa.

No ei ole ju siis korras, kui hommikul isu pole jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna koolis söömas ei käi ning hommikuse söögikorra ning lõunase koduse ( 15.00+ ) vahe on väga suur siis koolis päris tihti magusa isu , eriti veel kui sheiki ka ei joo , siis tuleb lihtsalt 1 jäätis või mingi 5 mandariini puhvetist osta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna koolis söömas ei käi ning hommikuse söögikorra ning lõunase koduse ( 15.00+ ) vahe on väga suur siis koolis päris tihti magusa isu , eriti veel kui sheiki ka ei joo , siis tuleb lihtsalt 1 jäätis või mingi 5 mandariini puhvetist osta :)

Miks sa koolis ei söö ? Ma arvan, et koolitoit on igat pidi etem kui süüa üks jäätis või viis mandariini .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jap koolis tuleks just süüa, meie trenni poistega oleme juba tuttavad näod koolikokkade juures, me võtame ikka mitu portsu, parimatel päevadel kuni kolm portsu.

Täpselt nii, alati suur ports, aga kui rahakott kerge siis peab väiksemaga leppima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa koolis ei söö ? Ma arvan, et koolitoit on igat pidi etem kui süüa üks jäätis või viis mandariini .

No meil on koolitoit täiesti mõttetu , näiteks 2 lusika täit kartuli putru , makarone või kartuli supp :) , juurde midagi küsida ei saa ning talongi süsteem on ka alla igasugust arvestust . Mul tekib sellise narrimise peale pigem suurem toidu isu :P . Eks ma üritan ise hommikuti midagi kaasa võtta , aga tihti ei tule ka sellest midagi välja

Muudetud kasutaja noPAINnoGAIN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No meil on koolitoit täiesti mõttetu , näiteks 2 lusika täit kartuli putru , makarone või kartuli supp :) , juurde midagi küsida ei saa ning talongi süsteem on ka alla igasugust arvestust . Mul tekib sellise narrimise peale pigem suurem toidu isu :P . Eks ma üritan ise hommikuti midagi kaasa võtta , aga tihti ei tule ka sellest midagi välja

No väike ports makarone on igatahes parem kui mitte midagi.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No meil on koolitoit täiesti mõttetu , näiteks 2 lusika täit kartuli putru , makarone või kartuli supp :) , juurde midagi küsida ei saa ning talongi süsteem on ka alla igasugust arvestust . Mul tekib sellise narrimise peale pigem suurem toidu isu :P . Eks ma üritan ise hommikuti midagi kaasa võtta , aga tihti ei tule ka sellest midagi välja

Meenutab minu kooli juba veits, mis koolist juttu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei tunne samamoodi vajadust magusa järele. Arvan, et kui toitumine on vähegi korras siis ei tohikski tekkida magusaisu. Ei tohiks tulla isegi mõte magusa peale.

(Endal seisavad mitu suurt tahvlit šoksi, mis hiljuti on mulle üle antud, ei ole sellist asja et suu irvakil selle suunas vaataks :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No meil on koolitoit täiesti mõttetu , näiteks 2 lusika täit kartuli putru , makarone või kartuli supp :) , juurde midagi küsida ei saa ning talongi süsteem on ka alla igasugust arvestust . Mul tekib sellise narrimise peale pigem suurem toidu isu :P . Eks ma üritan ise hommikuti midagi kaasa võtta , aga tihti ei tule ka sellest midagi välja

Ja sa arvad, et sinu jäätis või 5 mandariini on paremad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ei tunne samamoodi vajadust magusa järele. Arvan, et kui toitumine on vähegi korras siis ei tohikski tekkida magusaisu. Ei tohiks tulla isegi mõte magusa peale.

(Endal seisavad mitu suurt tahvlit šoksi, mis hiljuti on mulle üle antud, ei ole sellist asja et suu irvakil selle suunas vaataks :))

N6us.

Laias laastus v6ib ytelda, et asi, mis ei idane ega ka m2dane, ei k6lba syya. Erandiks on sool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa arvad, et sinu jäätis või 5 mandariini on paremad?

Ei seda mitte , aga ei näe koolitoidu pärast järjekorras passimisel ning selle eest maksmisel erilist mõtet.Jäätise ja mandarini mainimine käis magusa isu rahuldamise kohta. Eks ma ise ürita ka kohupiim,sheik või midagi hommikusest söömast kaasa võtta aga alati pole see lihtsalt võimalik.

Kelle süü see küll on?

Oleneb mis hommikuks süüa on.. ?

Ei viitsi sel teemal rohkem vaielda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole üldse raske ju kooli toitu kaasa võtta.

Kodujuust (ntx alma 200grammine), Banaan/Mandariin/Pirn, misiganes puu või juurvili, mingi tervavilja küpsis (Maxi grain ntx)

Mul tavaliselt ongi 200g kodujuustu, 2 mandariini, 1 pakk Maxigraini ja 1 pudel vett.

Teine võimalus on blender ja ruumi läheb veel vähem.

Näiteks kohupiim/jogurt ja banaan ka sisse veel, blenderis ära segada ja valada näiteks kahte tühja FIT topsi (200ml mõlemad) Proovi, äkki leiad mingi teise koosluse, ma ei kujuta ette mida kodujuust blenderis peaks tegema, isiklikult ei taha proovida :P

Vanasti (ehk siis kokku umbes 10 aastat) sõin koolis ainult juustusaiakesi, nüüd on hoopis teine asi kohe. Vahel harva võtan koolitoitu ka, kuid see on ka meil suht jama, portsioni hinna/suuruse vahe on naeruväärne.

Meil üks tüüp ostab koolis mingi 8 tuplat päeva peale, naeruväärselt kallis ja ei saa ju kõhtu täis.

Head toitumist :P:)

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis magusa söömist puudutab on vist see , et hommikul võid süüa magusat julgelt , sest keha kulutab päevaga selle ära . Muidugi kui sa kilo komme sööd siis läheb raskeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis magusa söömist puudutab on vist see , et hommikul võid süüa magusat julgelt , sest keha kulutab päevaga selle ära . Muidugi kui sa kilo komme sööd siis läheb raskeks :P

Vaat, kui julge poiss :P

Ok...kui te ilma ei saa. Tume shokolaad on yks asi, millele v6iks l2bi s6rmede vaadata:

Kleebin juttu:

..."šokolaad ületab südamele soodsalt mõjuvate antioksüdantide sisalduse poolest seni teadaolevaid parimaid allikaid: teed, viinamarjamahla ning puuvilju. Kõige kasulikum on tahvel (44g) tumedat šokolaadi, kus on antioksüdantide sisaldus kahekordne võrreldes sama koguse piimašokolaadi või klaasi viinamarjamahlaga. Kui rääkida soojadest jookidest, siis tassitäis kuuma šokolaadi on turgutavama mõjuga kui klaas musta või rohelist teed.

Lisaks vähendab šokolaad südamehaiguste ning vähi riski ning on peale rasket traumat või nakkushaiguse põdemist lausa soovitatav, kuna selles leidub rikkalikult rauda, mineraale, kaltsiumit, fosforit, magneesiumit, naatriumit ja vitamiine, mis on hädavajalikud närvisüsteemi taastumiseks ja normaalseks tööks. Muuseas, teadlased on lagedale tulnud suisa nii spetsiifilise teadmisega, et mõõdukas šokolaadisöömine (mõned tükid kuni kolm korda nädalas) pikendab inimese eluiga ühe aasta võrra võrreldes nendega, kes tarvitavad šokolaadi liiga palju või ei tarbi seda üldse. "

Ma m6tlen siin v2hemalt 70 % m6ru shokolaadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×