Jump to content
0ttt

Paistetus

Recommended Posts

Tere,

Eile juhtus korvalli mängides väike õnnetus. Suutsin kuidagi kukkuda peale hüppamist jala väikse varba poolsele küljele ja täna on see jala osa paistes. Millega paistetust alandada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Eile juhtus korvalli mängides väike õnnetus. Suutsin kuidagi kukkuda peale hüppamist jala väikse varba poolsele küljele ja täna on see jala osa paistes. Millega paistetust alandada?

Kas jala väikese varba poolse külje all pead silmas lihtsalt väliskülge ja hüppeliigest? Või siis lihtsalt, et sealt väikese varba juurest on paistes?

Igatahes hüppeliiges korral kehtib KKK reegel : Külm, Kõrgem asend, Kompressioonside esimese 72 tunni jooksul.

Külm : 15-20 minutit külma iga 3 tunni jooksul.

Kõrgem asend: Hoia jalga 15 minutit südamejoonest kõrgemal iga 3-4 tunni järel.

Kompressioon: Kasuta vigastuse korral esimesel võimalusel elastiksidet.

Traumapunktist soovitatakse määrida ka Fastum Geliga ja Lioton 1000-ga.

Minu arust oli Lioton 1000 paistetuse vastu.

Kui sain valesti aru ja sul pole hüppeliigese vigastus, siis külma ja Liotonit võid vast ikka ju kasutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan asjaliku vastuse eest. Hüppeliigese juurest valus ei ole ainult väikse varba juurest ja selle ümbrusest jala pealt ja jala alt. Aga ma panen külma peale ja panen seda imerohtu hobusesalvi peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks soovitan traumapunktis ära käia ja teha rönken pilt.

Mul oli randmega nii, et kukkusin ja läks paiste, niisama nagu valus ei olnudki aga liigutada seda ei saanud. Läksin traumapunkti tehti rönken pilt ja selgus et mõra oli sees ja käsi pandi kipsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks soovitan traumapunktis ära käia ja teha rönken pilt.

Mul oli randmega nii, et kukkusin ja läks paiste, niisama nagu valus ei olnudki aga liigutada seda ei saanud. Läksin traumapunkti tehti rönken pilt ja selgus et mõra oli sees ja käsi pandi kipsi.

Ma soovitan ka käia traumapunktis.

Mul omal põrutuse tagajärjel lõi väikese sõrme nuki juurde päris tugev valu ja isaga läksime linna järgmine päev. Mõtlesime, et vaataks traumapunktis käe üle ja tuli välja, et mõra oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×