Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Spordi lahtised võistlused kulturismis - ja fitnessis, sellel laupäeval!

Recommended Posts

Selline plaan, et taaselustada Reval- Spordi sisene kulturismivõistlus. Mõeldud eelkõige neile, kes veel võistlenud ei ole, aga seda hirmsasti sooviksid ja ei pelga minna esimese hooga kohe kas Eesti karikavõistlustele või meistrivõistlustele.

Planeeritav aeg oleks märtsi lõpp 2009 lähiajal töötan välja võistlusjuhendi ja formaadi. Eriti hea meel oleks noorte ja juuniorite osavõtust, neile eelkõige ongi selle mõtte peamine osa suunatud. Loomulikult avaneks parimatel võimalus osaleda ka kevadistel karikavõistlustel.

Kui korjan kokku potensiaalsed võistlejad, aitan õpetada ja ettevalmistada nendeks võistlusteks, et oleks ka kindlam tunne laval olla.Võistlus näeks välja nagu üks kulturismi võistlus ikka. Valgus, grimm, vabakavad , auhinnad, kohtunikud jne.

Võimalus selleks avaneb kõigil, kes on Reval - Spordi liikmed või saavad selleks enne 31.01.2009. Selleks ajaks peaks olema selstkond koos kellele asi huvi pakub ja siis saab hakata tööga (ettevalmistusega pihta).

Mis asjast arvate. Kõik mõtted ja ettepanekud on teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline plaan, et taaselustada Reval- Spordi sisene kulturismivõistlus. Mõeldud eelkõige neile, kes veel võistlenud ei ole, aga seda hirmsasti sooviksid ja ei pelga minna esimese hooga kohe kas Eesti karikavõistlustele või meistrivõistlustele.

Planeeritav aeg oleks märtsi lõpp 2009 lähiajal töötan välja võistlusjuhendi ja formaadi. Eriti hea meel oleks noorte ja juuniorite osavõtust, neile eelkõige ongi selle mõtte peamine osa suunatud. Loomulikult avaneks parimatel võimalus osaleda ka kevadistel karikavõistlustel.

Kui korjan kokku potensiaalsed võistlejad, aitan õpetada ja ettevalmistada nendeks võistlusteks, et oleks ka kindlam tunne laval olla.Võistlus näeks välja nagu üks kulturismi võistlus ikka. Valgus, grimm, vabakavad , auhinnad, kohtunikud jne.

Võimalus selleks avaneb kõigil, kes on Reval - Spordi liikmed või saavad selleks enne 31.01.2009. Selleks ajaks peaks olema selstkond koos kellele asi huvi pakub ja siis saab hakata tööga (ettevalmistusega pihta).

Mis asjast arvate. Kõik mõtted ja ettepanekud on teretulnud.

Mina olen t2itsa Reval Spordis olemas.

On sul abi vaja? Kohtunikke?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on see igati tervitatav ettevõtmine, just neile noortele, kes on sellele mõelnud aga ei ole julgust et kohe suurele lavale minna. nn omade keskel ja toetusega on kindlasti parem asjale hoog sisse saada. Paralleele võiks tuua äsja toimunud Reval cup-iga lamadessurumises. Muidu ei kujutaks ettegi minemist Eesti meistrivõistlustele, sest ega need numbrid pole midagi mida tõeliste surujatega võrrelda aga omade seas ja omadega võisteldes oli täitsa mõnus mõõtu võtta. Innustust sai kohe nii väga, et sai surutud isegi uus isiklik rekord.

Jutu kokkuvõtteks võib öelda, et kõik sellised ettevõtmised, mis vähegi tõstavad motivatsiooni ja tahet treeningule veel hoogu juurde panna on ainult tervitatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas võistlusel võivad osaleda kõik kel kliendikaart või kas selleks peab olema kehtiv kuumakse? Ilmselt enamus spordisõpru Revalist kunagi läbi käinud ja rahakoti vahel paberist, uuematel ka plastikust kaart.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal võiks muidugi ühe välk-ja-pauk come back-i teha kõige tulisem vend kes kunagi Revalis käinud ,Härra Kirp.

:P Ma juba mõtlesin, et sa ei pakugi seda välja. Mul on aga sama küsimus mis Jokeril. Sest mulgi on olemas Reval-Spordi kliendikaart, mis kunagi kindlasti veel kasutust leiab.

Samas kui surumisvõistlusel oli ka vajalik kehtiv kuupilet nagu ma aru saan, siis tegelt võiks õigsuse huvides nendel võistlustelgi ainult reaalselt Revalis treenivad isikud võistelda saada.

Nagu ma aru saan, siis dopinguproovi võistlustel ei ole? Seda oleks vist palju loota.

Mind huvitab milline see võistlus lõpuks välja näeb. Kuivõrd meenutab see päris võistlust ja kuivõrd Pirogovi platsi kulturismivõistlust? :P

Edit:Veel mõned mõtted. Igatahes ma loodan, et neid noori kes lavale julgevad minna ikka jätkub. Sest kui sa julged ainult poseerimispükste väel rahva ette minna siis suudad sa juba kõike :D

Samas hakaksin ma siin mõtlema, et kui määrused võistlemist lubaksid, siis võtaks ma ette ja sööks mingi 5+ kilo juurde ja tuleks sinna -90 kg Otti asendama. :)

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P Ma juba mõtlesin, et sa ei pakugi seda välja. Mul on aga sama küsimus mis Jokeril. Sest mulgi on olemas Reval-Spordi kliendikaart, mis kunagi kindlasti veel kasutust leiab.

Samas kui surumisvõistlusel oli ka vajalik kehtiv kuupilet nagu ma aru saan, siis tegelt võiks õigsuse huvides nendel võistlustelgi ainult reaalselt Revalis treenivad isikud võistelda saada.

Nagu ma aru saan, siis dopinguproovi võistlustel ei ole? Seda oleks vist palju loota.

Mind huvitab milline see võistlus lõpuks välja näeb. Kuivõrd meenutab see päris võistlust ja kuivõrd Pirogovi platsi kulturismivõistlust? :P

Edit:Veel mõned mõtted. Igatahes ma loodan, et neid noori kes lavale julgevad minna ikka jätkub. Sest kui sa julged ainult poseerimispükste väel rahva ette minna siis suudad sa juba kõike :D

Samas hakaksin ma siin mõtlema, et kui määrused võistlemist lubaksid, siis võtaks ma ette ja sööks mingi 5+ kilo juurde ja tuleks sinna -90 kg Otti asendama. :)

Jutt on täitsa ilus Kirp, aga kas sa ka tead, et Revalis pidi käima pea sajakilone koll, kes on aastaringi võistlusvormis ja hea tahtmise juures võib vabalt langeda samasse kurikuulsasse -90 kg kategooriasse. Aga noh teine koht on ka ju täitsa okei, sina peaksid seda kõige paremini teadma ja loomulikult sellisele agregaadile pole ka ju absoluutselt mitte häbi kaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt on täitsa ilus Kirp, aga kas sa ka tead, et Revalis pidi käima pea sajakilone koll, kes on aastaringi võistlusvormis ja hea tahtmise juures võib vabalt langeda samasse kurikuulsasse -90 kg kategooriasse. Aga noh teine koht on ka ju täitsa okei, sina peaksid seda kõige paremini teadma ja loomulikult sellisele agregaadile pole ka ju absoluutselt mitte häbi kaotada.

Üks koll pidi seal jah käima. Selles on sul õigus. Pidi teine olema kole nagu öö, sellest ka nimetus koll. Mis aga võistlusvormi puutub, siis vats pidi mehel nii suur olema, et kõhulihaste nägemiseks ei piisa ka rõntgenist. Ja kuigi teise koha saamisega olen ma harjunud, siis kaotada võin ma sellele tüübile vist ainult lamades surumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen, et osaleda võiks ikka see klubi harrastaja, kes igapäevaselt klubis käib. Teisel juhul tuleks teha sama mudel nagu oli Reval - Sport open 1994a. sisuliselt oli tegemist juba EMV, sest osalejad olid samad. Esialgu võiks teha nn kinnisemale ringile (just, et algajatele, kes saaksid omavahel mõõtu võtta) ja kui huvi on suur siis tulevikus miks mitte avatud võistlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et registreerimise lõpuni on jäänud pool kuud. Järgmine nädal kohtun juba hetkel registreerinud võistlejatega, et hakata toitu ja trenniplaane kokku panema.Need kes nüüd lähinädalatel registreeruvad, nendega kohtume teine korda -selleks saada njuba mailidele info.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naistele ka mingi nö konsultatsioon toimub või me peame ise hakkama saama? :D Kui palju naisi üldse registreerus?

Ning kuidas naistel võistlusriietega lood on, kas peame spetsiaalsed bikiinid ja trikoo kuskilt muretsema?

Muudetud kasutaja Leneanoor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas naistele ka mingi nö konsultatsioon toimub või me peame ise hakkama saama? :D Kui palju naisi üldse registreerus?

Ning kuidas naistel võistlusriietega lood on, kas peame spetsiaalsed bikiinid ja trikoo kuskilt muretsema?

Konsultatsioon toimub, loodan täna saata laiali ringkirja järgmise nädala kohtumise osas kus saate täpsed juhtnöörid, mida enda poolt peate selleks kohtumiseks ette valmistama.

Osade võistlejatega o nolnud juba mitu kohtumist ja neil on juba käes nii toitumis kui treeningkavad, samuti oleme õppinud juba ka posserimist.

On ka loobujaid olnud peale seda kui olen lahti rääkinud, mida üldse bodyfitness endast kujutab ja kuidas võistlus üldse välja näeb. Kõigepealt teemegi ühe vestluse, et veenduda, et kõik on asjadest õieti aru saanud ja on valmis nö lõpuni minema. Sest tegemist ei ole "Õhtulehe" rahvajooksuga vaid tõsise ettevalmistusega, mis eeldab võistlejalt tugevat tahtejõudu ja sihikindlust.

Peatse kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tänaseks osalemisega hiljaks jäänud, ei olnud lihtsalt enne teadlik. Ei olnud dets-jaanuar aega ka siia foorumisse pilku visata.

Aga Ott, väga hea algatus ning ilmselt sellel korral vaatan saalist seda võistlust pealt. Aga on tõsi, et meistrivõistlused on liiga ambitsioonikas plaan eriti neile, kes kodus peegliees vaatavad, et potentsiaali justkui on, aga on ebakindlad, sest ei tea ju kuidas keha lavapeal välja näeb. Samuti ei ole vastavat tutvuskonda tekkinud ning seepärast enesekindlusest vajaka. Kui väiksemad sammud tehtud, siis võib juba suuremaid eesmärke seada. Endal näiteks usku on ja tahtmist, kuid ei ole võimalus väiksemaid eesmärke seada. Nüüd Reval Cupiga on selline eesmärk olemas.

Kas plaanis on seda 1 kord aastas korraldada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline teadaanne kõigile, kel plaanis sel kevadel võistleda.

Nimelt otsustasime võistluse teha avatuks, sellise klausliga, et osaleda saavad kõik, kes ei ole viimase kahe aasta jooksul osalenud EMV ja EKV.

Kuna ei ole palju registreerunuid (st. kokku registreerus 12 soovijat- mida ei olegi nii vähe), kuid nö töö käigus on sealt seltskonnast paljud alla andunud, siis et asi ära ei jääks otsustasime teha võistlused lahtiseks. Registreeruda saab kuni 20 märtsini, nii et kes veel soovib, see võistelda saab.

Link võistlusjuhendile on siin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et kõigile kes soovivad kaasa lüüa Reval - Spordi lahtisitel karikavõistlustel, mis toimuvad 28. märts. Viimane võimalus eelrigistreeruda on sellel nädalal kuni 20. märtsi õhtuni.

Olgu öeldud, et osa saavad võtta kõik need, kes ei ole viimasel kahel hooajal osalenud kas EMV või EKV.

Võistlusjuhendiga saad tutvuda siin

Kui tekkib lisaküsimusi kirjutage ott@kulturism.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iavesti tänuväärne üritus. Püüan ka Tartust ühe noore mehe sellele üritusele saata. Tulevikumehed tulevad peale:-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore Imre, iga mees on teretulnud ja kui keegi veel loeb, siis andku märku, ehk on veel mõni poiss või juunior miks mitte ka naine või mees, kes soovib hakata võistlusspordiga tegelema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×