Jump to content
Thomas21

USA vs Euroopa

Recommended Posts

difference_european_vs_american_girlssized.jpg

Euroopas õpetatakse toituma järgmiselt:

Määra eesmärk.

Määra päevane kalorite arv.

Määra päevane liikumine/aktiivsus jne.

Määra süsivesikute, valkude, rasvade suhe.

Söö mitu korda päevas ja õiged asju.

JNE... kõik targad võivad siit jätkata.....

Olen lugenud USA lehti ja kõik dieedid algavad järmiste lausetega:D:D:D

Vähenda burgerite arvu päevas:D

Vali XXL burgeri asemel L burger:D

Söö tervislikumat rämpstoitu:D

Joo dieetkoolat:D

Kas tõesti on usas asi niiiiiii hull, et alustama peab nii rumalate vihjetega:D?

Muudetud kasutaja Thomas21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
difference_european_vs_american_girlssized.jpg

Euroopas õpetatakse toituma järgmiselt:

Määra eesmärk.

Määra päevane kalorite arv.

Määra päevane liikumine/aktiivsus jne.

Määra süsivesikute, valkude, rasvade suhe.

Söö mitu korda päevas ja õiged asju.

JNE... kõik targad võivad siit jätkata.....

Olen lugenud USA lehti ja kõik dieedid algavad järmiste lausetega:D:D:D

Vähenda burgerite arvu päevas:D

Vali XXL burgeri asemel L burger:D

Söö tervislikumat rämpstoitu:D

Joo dieetkoolat:D

Kas tõesti on usas asi niiiiiii hull, et alustama peab nii rumalate vihjetega:D?

Kontrastide maa...Ameerika.

Trenni tegevad inimesed on veendunud, et no pain no gain... st tehaksegi seda sellise olekuga, et see on "pain", nagu mingi ebameeldiv kohustus v6i nii... Militaarne l2henemine spordile on v2ga popp.

Sellega siis asi tavaliselt piirdubki. Nad on yllatavalt mugavad, armastavad r22kida spetsialiseerumise vajadusest ,st et teadma peab ainult oma eriala, kuid v2ga h2sti. Samas on nad v2ga m6jutatavad igatsugu mainstreemide poolt. Kui ikka arst ytles, et muna ei tohi syya...st ei tohi syya.

Nad on veendunud, et prantsuse k88k teeb paksuks!!!

Nemad kutsuvad seda tsivilisatsiooniks. Olge mureta, kyll meie ka j6uame sinna :D M2rgid sellest on ysna h2sti tajutavad. Raha r22gib siiski ainult yhte keelt ja ei olegi nii lihtne vastu hakata.

Kaaluj2lgijad on ysna populaarsed. Punktide systeem sobib neile...

Ma ytleks, et rohkem f***** Up...kui kuskil mujal...ys h2st tsiviliseeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole sõnu. :)

Võiks küsida nüüd:

Kumma naise valiksid sina, kas vasakpoolse või parempoolse? :D

Ei tahaks kummagi sarnane olla... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

typicalamericans.jpg

Sportlikust huvist googeldasin average american ja voilaa perekond leitud.

Soovitan neil XXL burgeri asemel süüa XL burgereid:D

Vabandan tähtsa spordifoorumi risustamise eest, asja eesmärk on teavitada tärkavat heaolu riiki tuleviku ohtude eest:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vasakpoolsel viga on siis ?:)

Tagumik v6iks pyksi sisse paremini 2ra mahtuda... aga eks see ole maitseasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
typicalamericans.jpg

Sportlikust huvist googeldasin average american ja voilaa perekond leitud.

Soovitan neil XXL burgeri asemel süüa XL burgereid:D

Vabandan tähtsa spordifoorumi risustamise eest, asja eesmärk on teavitada tärkavat heaolu riiki tuleviku ohtude eest:D

Ega me v2ga kaugel enam sellest ole jah.

V6ite kolm korda arvata, milline toitlustamisettev6te on edukas. Noh...ja kes maksab see tellib ka muusika. Nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eurooplased o küll paremad kui Ameeriklased. Nii välimuse kui ka teadmiste poolest. Eurooplased teavad enamus maakaarti peast ja umbes teavad kus miski asub, aga Ameeriklased ei tea isegi et peale nende eksisteerib veel rahvaid sellel planeedil. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eurooplased o küll paremad kui Ameeriklased. Nii välimuse kui ka teadmiste poolest. Eurooplased teavad enamus maakaarti peast ja umbes teavad kus miski asub, aga Ameeriklased ei tea isegi et peale nende eksisteerib veel rahvaid sellel planeedil. :)

S6nadega on yks selline kole lugu, et vahest peab neid s88ma hakkama...ja siis ei pruugi nad just h2sti maitsta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eurooplased o küll paremad kui Ameeriklased. Nii välimuse kui ka teadmiste poolest. Eurooplased teavad enamus maakaarti peast ja umbes teavad kus miski asub, aga Ameeriklased ei tea isegi et peale nende eksisteerib veel rahvaid sellel planeedil. :)

Ära ole nii kindel. Juhtusin ükskord vaatama brittide Big Brother reality showd ja näiteks üks tegelane Jade ei teadnud sedagi, millises maailmajaos asub Portugal:D Juuresolevalt pildilt paistab, et ta ei teadnud veel paari asja.. :P Kusjuures seltskond tema ümber ei teinud tol hetkel sellest mingit numbrit ja üks kutt ütles suht targa näoga, et see on "next to Spain" nagu oleks mingi hull geenius geograafias:D

... ma pole muidugi kindel, kas britte saabki üldse eurooplasteks nimetada. nad tahavad kuidagi omaette kontinendiks vist seal ennast pidada

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eurooplased o küll paremad kui Ameeriklased. Nii välimuse kui ka teadmiste poolest. Eurooplased teavad enamus maakaarti peast ja umbes teavad kus miski asub, aga Ameeriklased ei tea isegi et peale nende eksisteerib veel rahvaid sellel planeedil. :)

Kunagi, kui USA-s Iraaki läks sõdima siis oli küsitlus, et kus asub Iraak ja mingi 10-nest 1 enam-vähem teadis, parim vastus oli, et mis vahet sellel on varsti teda enam pole. :P

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa,kui see on areng,siis ma ei tahagi arenenud olla :)

Aga samas, seoses tööga kohtusin mõni aeg tagasi ühe ameeriklasega, USA saatkonna töötajaga, tema jättis küll mulle vägagi intelligentse inimese mulje :P

Aga jah, välisriigi saatkonda tööle üldjuhul ei valitagi keskmise võimekusega inimesi, mitte üheski riigis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu vasakpoolselt pildil näha, käib alkohol eurooplastega käsikäes, nagu rusikas silmaauku :)

Peab tunnistama kahjuks jah, et suurem probleem on siin (ma m6tlen Eestit..)nii suitsetamine kui ka alkoholi tarbimine, kui Ameerika yhendriikides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab tunnistama kahjuks jah, et suurem probleem on siin (ma m6tlen Eestit..)nii suitsetamine kui ka alkoholi tarbimine, kui Ameerika yhendriikides.

kunagi kuulnud sellist müütigi et viis õlut = 1 keskmine hamburger

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×