Jump to content
sweals

A-Rühma uus video "Loterii ja"

Recommended Posts

Eestlased on eluaeg osanud teha väheste vahenidtega suurepäraseid asju. Siin käib asi räpparite kohta peamiselt. Video ise meenutas kohati N.W.A loo Appetite for destructioni videot. MMA kate osa oli ka suurepärane, mulle meeldis ! Aga tekitaks küsimuse parem, kui pikalt MMA katel läks seal video salvestamisel aega, päev, kaks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tekitaks küsimuse parem, kui pikalt MMA katel läks seal video salvestamisel aega, päev, kaks ?

Kogu video filmimine võttis aega 24 tundi - alustati hommikul ca kell 8 ning võtted kestsid järgmise päeva hommikul kella 8ni. Osa Tallinna klubi rahvast oli kohal algusest saati, Tartu omad liitusid õhtul kell 7. 3 inimest, kes bandiliikmetega võitlesid - neil oli tegevust jupiti kogu selle aja jooksul. Mina ja Jorgen alustasime võtetega lõpupoole - hommikul kell 6:30 ning lõpetasime ca kell 7:30. Inimesed keda näed kaasa elamas ringi juures olid seal jalul õhtul 9st kuni hommikul 8ni.

Tegevust kui palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et lisaks kulturistidele on MMA mehed ka tõsiselt meelelahutusse siirdunud, tubli :P Video on üks paremaid muusikavideosid mis minu arvates Eestis tehtud on, humoorikas ja actionit täis, jätkake samas vaimus.Respect :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru mis kellaaegadest sa räägid?

Vabandust, minu mõtlematus:) kasutajanimi "sweals" taga peitub Ott Tõnissaar - vastus oli adresseeritud talle.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, me alustasime kell 4 ja lõpetasime kell 7... ehk siis KOLM tundi mitte tund.

see, et sa unise peaga oma pükse ja meiki hakkasid sel kellaajal taga otsima ei tähenda, et võtted oleks juba käinud :lol:

3 tundi me kohe kindlasti ei teinud seda. kohe päris kindlasti mitte. max 1,5 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×