Jump to content
Saaresass

Kõhulihaste treeninug mõjud

Recommended Posts

Ma pole leidnud kuskilt kinnitust sellele, et kui ma treenin kõhulihaseid, kas siis lisaks kõhule tuleks teha ka regulaarselt alaselga, kuna ainult kõhulihaste treening võib põhjusatada alaselja piirkonnas valusid.

Kas keegi oskaks nüüd mulle öelda, et kas see väide on tõene või väär, sest ma olen kuulnud väga erinevaid arvamusi sellel teemal, äkki keegi tark oskab siin mulle seletust anda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole leidnud kuskilt kinnitust sellele, et kui ma treenin kõhulihaseid, kas siis lisaks kõhule tuleks teha ka regulaarselt alaselga, kuna ainult kõhulihaste treening võib põhjusatada alaselja piirkonnas valusid.

Kas keegi oskaks nüüd mulle öelda, et kas see väide on tõene või väär, sest ma olen kuulnud väga erinevaid arvamusi sellel teemal, äkki keegi tark oskab siin mulle seletust anda. :D

See väide on tõene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See väide on tõene.

Olgu tänud :P

Oskad sa äkki rääkida ka veel, et kas sama asi põhineb rinna treenimisel? Kui treenida ainult rinda võib hakkata treening koormama selja ülaosa ja tekitab selja ülaosa piirkonnas lihasvaluseid ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult rinda treenides kipuvad õlad ettepoole längu vajuma, selliseid tegelasi on igas jõusaalis näha.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii on jah kahjuks, kunagi (s.o. umbes 5-6a tagasi) ei teinud eriti alaselga spetsiaalselt ja tegi muret küll, peale seda kui hakkasin tegema, umbes 3-4 kuuga valu ja väsimustaluvus muutus oluliselt paremuse poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×