Jump to content
sixback

Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

Recommended Posts

Tahaks abi saada kuidas ma saaks omale korraliku kuuspakki .

Tahaks korralike kõhulihaseid .

Mis harjutusi ma peaks tegema antke nõu ?

Tahan kuuspakki :D

Nii et kribage siia mis harjutusi ma peaks tegema ja kui palju või kui kaua peaks ma tegema ?

Aitähh abi eest . :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
anna mulle mõni link mis sa otsingust leidnud oled .

selle kohta on 1000 teemat. kas tõesti nii raske otsingut kasutada??? ega siinsetel inimestel polegi tglt muud teha, kui kõigile algajatele kõiki teemasid ainult välja otsida....

Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle kohta on 1000 teemat. kas tõesti nii raske otsingut kasutada??? ega siinsetel inimestel polegi tglt muud teha, kui kõigile algajatele kõiki teemasid ainult välja otsida....

Mis ma otsingusse kirjutan ?

kuuspakk ?

Kõhulihased ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad "korralikku kuuspakki", siis pead eelkõige eriti kompetentselt toitumist korraldama. Sööma täpsetel kella-aegadel, täpses koguses toitainetega toitu.

Kui eriti kompetentselt toitumist ei jälgi, aga jälgid kompetentselt, mis on lihtsam ülesanne kui eelmine siis, siis saad hea muskulatuurse vormi, kergema 4pakiga.

Kui toitumist veel lõdvemalt jälgida, siis saad mingil määral lihased trimmi, mingil määral 2-pakk paistab kui pingutad, aga vähem kui eelmise variandi puhul, see on kergeim neist kolmest viisist saavutada.

Et sa soovid väga raskelt saavutatavat asja 6paki näol, selleks peab väga palju ja väga kompetentselt pingutama. Ülejäänud kaks tulemust/eesmärki mida tõin- 4- ja 2-pakk- on minuarust kergemad saavutada ja ka eelduseks sellele 6pakile, et kui oled nende kahe lihtsama tasemel hetkel, siis pole muud teha nüüd, kui toitumine eriti detailselt üle vaadata.

6-4-2-paki tõin niisama lambist oma idee näitlikustamise eesmärgil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad öelda, et siis 100m ujumist (mis ala üldse?) teeb imesid? Ei tee. Ainult ujumisest ei piisa - vaja on õiget toitumist. Tean, sest ujun päevas üle 3km 4x nädalas ja tulemus tuli alles peale normaalset toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad "korralikku kuuspakki", siis pead eelkõige eriti kompetentselt toitumist korraldama. Sööma täpsetel kella-aegadel, täpses koguses toitainetega toitu.

Kui eriti kompetentselt toitumist ei jälgi, aga jälgid kompetentselt, mis on lihtsam ülesanne kui eelmine siis, siis saad hea muskulatuurse vormi, kergema 4pakiga.

Kui toitumist veel lõdvemalt jälgida, siis saad mingil määral lihased trimmi, mingil määral 2-pakk paistab kui pingutad, aga vähem kui eelmise variandi puhul, see on kergeim neist kolmest viisist saavutada.

Et sa soovid väga raskelt saavutatavat asja 6paki näol, selleks peab väga palju ja väga kompetentselt pingutama. Ülejäänud kaks tulemust/eesmärki mida tõin- 4- ja 2-pakk- on minuarust kergemad saavutada ja ka eelduseks sellele 6pakile, et kui oled nende kahe lihtsama tasemel hetkel, siis pole muud teha nüüd, kui toitumine eriti detailselt üle vaadata.

6-4-2-paki tõin niisama lambist oma idee näitlikustamise eesmärgil.

See sõna "kompetentselt" on grammatiliselt kuidagi väga valesti kasutatud selles lauses :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ka kuuspakki omale, see olemas, aga nähtamatu. Toitumine on enamvähem korras, nüüd lisasin hommikusöögi menüüsse ja kaalu viskas 72 peale, enne oli 65 kg. Tarbin kreatiini(alustasin alles), kuid ei näe mingit mõju sel. Kõhul on pekki natuke küll, kuid hästi vähe on seda kolmandat alumist paari näha. Ei tea, ei kõiguta eriti see, kuigi rannas on ikka hea ja enesekindel tunne kui värske sixpack on ees:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks ka kuuspakki omale, see olemas, aga nähtamatu. Toitumine on enamvähem korras, nüüd lisasin hommikusöögi menüüsse ja kaalu viskas 72 peale, enne oli 65 kg. Tarbin kreatiini(alustasin alles), kuid ei näe mingit mõju sel. Kõhul on pekki natuke küll, kuid hästi vähe on seda kolmandat alumist paari näha. Ei tea, ei kõiguta eriti see, kuigi rannas on ikka hea ja enesekindel tunne kui värske sixpack on ees:D

Kreatiini mõju ei tulegi 1 päevaga .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, ei kõiguta eriti see, kuigi rannas on ikka hea ja enesekindel tunne kui värske sixpack on ees:D

Ranna hooajani on veel aega, tee regulaarselt trenni jälgi oma toitumist ja küll sa suveks ilusa sixpacki saad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks abi saada kuidas ma saaks omale korraliku kuuspakki .

Tahaks korralike kõhulihaseid .

Mis harjutusi ma peaks tegema antke nõu ?

Tahan kuuspakki :lol:

Nii et kribage siia mis harjutusi ma peaks tegema ja kui palju või kui kaua peaks ma tegema ?

Aitähh abi eest . :D

Järjekordne idio*t.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks ka kuuspakki omale, see olemas, aga nähtamatu. Toitumine on enamvähem korras, nüüd lisasin hommikusöögi menüüsse ja kaalu viskas 72 peale, enne oli 65 kg. Tarbin kreatiini(alustasin alles), kuid ei näe mingit mõju sel. Kõhul on pekki natuke küll, kuid hästi vähe on seda kolmandat alumist paari näha. Ei tea, ei kõiguta eriti see, kuigi rannas on ikka hea ja enesekindel tunne kui värske sixpack on ees:D

Kuidas sa tead ,et sul kuuspakk on kui see nähtamatu on ? :lol: katsud ja tunned ,et nähtamatu 6 pack on kõhul või :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, ei kõiguta eriti see, kuigi rannas on ikka hea ja enesekindel tunne kui värske sixpack on ees:D

Oletame, et siksbäkk on ees, aga jalad on nagu pulgad ja rinnakorvist ribid paistavad, nagu santlaagri saadikul, siis ikka on enesekindel tunne või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oletame, et siksbäkk on ees, aga jalad on nagu pulgad ja rinnakorvist ribid paistavad, nagu santlaagri saadikul, siis ikka on enesekindel tunne või?
See oli hästi õeldud :lol: selliseid vendi nähtud küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem harjutus on ujumine.Uju näiteks 100m järjest täie pasaga ja lõpus viskab kõhu nii krampi.

JÄRGI PROOVITUD!!!

100m on 2x50m, sellega ei saa isegi otsaesist higiseks :lol:

ma ei tea mis stiili sa pead ujuma et kõhulihaseid treeniks, liblikat?

krool ja konnakas ei mõju kõhule mitte kuidagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa tead ,et sul kuuspakk on kui see nähtamatu on ? :lol: katsud ja tunned ,et nähtamatu 6 pack on kõhul või :D ?

No 4 pakk on korralikult paista, kuid viimane pakk on hästi vähe näha, mitte et see olematu on, kõhulihaseid teen 2 korda nädalas, lihas kasvab aga aint rasva oleks kuidagi vaja põletada ja vähem toidust seda sisse süüa. Enda arust ma söön rasva jumalast vähe ja magusat söön vähe, umbes paar korda nädalas, siis ka kohukesi jms staffi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea mis stiili sa pead ujuma et kõhulihaseid treeniks, liblikat?

krool ja konnakas ei mõju kõhule mitte kuidagi

Mõjub ikka - tegemist aeroobse trenniga,mis põletab rasva,seega toob (kõhu)lihased esile, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×