Jump to content
Indrek Viska

+ Oksjonil on 9-10 dets. Beta-Alanine Fast ilt

Recommended Posts

post-13096-1228808100_thumb.jpg

Oksjon kestab ajavahemikul T(8 dets.) 10:00 kuni K(9 dets.) kella 10:00 ni

Kuna paljud on endale suurel hulgal FIT.e kogunud ja ei tea, mis nendega peale hakata, siis otsustasime Teile vastu tulla ja korraldada Fit.ioksjon!

Oksjonid toimuvad E-R fitness.ee foorumis ajavahemikul 10-10, v.a. reedel 10-17. Nädalavahetuse oksjon algab reedel kell 17.00 ning lõpeb esmaspäeval kell 10:00.

Mis on Fitid? Ja palju mul neid on?

Oksjonis osalemiseks ei pea Fit-e poodi üle kandma, need võetakse pärast oksjonit su kontolt maha.

Fitiseisu uuendatakse kell 00:00

Reeglid:

Tooteid saab osta ainult Fit-ide eest. Enne pakkumist kindlasti kontrolli, kas sul on piisavalt Fit.e.

Kui enim pakkunul pole piisavalt Fit.e, võidab auhinna eelmine pakkuja.

Pakkumise samm on vähemalt 25Fit.

Tegemist on pikeneva lõpuga oksjoniga. Suurema pakkumise korral pikeneb oksjon 5 min võrra.

Kõik käib oksjoni kella järgi.

Auhinna saab kätte fitness.ee poest Telliskivi 51. Soovi korral võime ka postiga koju saata saaja kulul

Beta-Alanine

post-13096-1228808415_thumb.jpg

Beta-alaniin on karnosiin-valkaine aktivaatorina toimiv aminohape, mis mõjutab organismi energiataset ja lihasvastupidavust. See parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Beta-Alaniini väärtus on 339 EEK

Alghind 1 FIT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toonus, mis teed kõikide nende pulbritega? Pannkooke või? Lihtsalt märkasin ,et sul peaks kapp neid purusid täis juba olema siin oksjonite tulemustena.

Tead, olen üle poole oma elust trenni teinud. Söönud makarone ja liha näost sisse. Lihas ikka väga visalt kasvanud. Proovin nüüd neid pulbreid siis sisse ajada. Kui nüüd ka kasvama ei hakka, siis on selge, et olen valesti trenni teinud või ma lihtsalt ei kasvagi suuremaks! :D

Praegused andmed siis niisugused: vanus 27a, pikkus 181cm, kaal 100kg, kõht 92cm, rind 124cm, biitseps 42cm, reis 65cm. No see ju ikka vähe...

Kui huvitab, siis võin paari kuu pärast, kui need pulbrid kõik sisse söödud, muutustest kirjutada! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, olen üle poole oma elust trenni teinud. Söönud makarone ja liha näost sisse. Lihas ikka väga visalt kasvanud. Proovin nüüd neid pulbreid siis sisse ajada. Kui nüüd ka kasvama ei hakka, siis on selge, et olen valesti trenni teinud või ma lihtsalt ei kasvagi suuremaks! :D

Praegused andmed siis niisugused: vanus 27a, pikkus 181cm, kaal 100kg, kõht 92cm, rind 124cm, biitseps 42cm, reis 65cm. No see ju ikka vähe...

Kui huvitab, siis võin paari kuu pärast, kui need pulbrid kõik sisse söödud, muutustest kirjutada! :P

Kirjuta, ootan huviga. Mul pole joonlaua ostmise jaoks raha, ei saa mõõta ennast, aga ise olen ja soovitan olla optimistlik, "tark ei torma", ja miski lihaskupp ikka aeg-ajalt vilksatab ju kehale, hea seegi ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×