Jump to content
Rebane

Arvutimäng Lembitu

Recommended Posts

Ma ei tea kui vanu arvutihäkkereid siin ringi liigub aga küsiks ikka ära - ega keegi juhuslikult ei tea sellist poppi arvutimängu nagu oli seda "LEMBITU". See oli sihuke popp mäng, mida umbes 13 aastat tagasi sai mängitud. Liivlasi sai rüüstata ja Taanlasi ning Sakslasi tappa. Et kui kellegi on mõne hiiglasliku flopi peal, oleks tänulik kui annetaks selle ka minu arhiivi.

kthxx.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmbaks aga pole kuskilt tõmmata.

Kuna tõenäoliselt mingi official supporti asjal pole ning keegi firma või autorikaitsega vana seda ei müü, on tegemist abandonwarega. Seega võib seda nagu tasuta jagada.

Nii et kui kellelgi on, siis jagage :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pista kuskile newsgroup-i üles teema, seal vanakoolimeestel võib täiesti olla. Mul omalgi võib olla kuskil keldris olevate mõnesaja 5.25" flopi peal, aga pole draivi ja ei tea ka mis seisus need diskid on:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul omalgi võib olla kuskil keldris olevate mõnesaja 5.25" flopi peal, aga pole draivi ja ei tea ka mis seisus need diskid on:-P

Mehed mehed, ajalugu lasete minna mädanema!!

Aga kui ma sulle draivi leian?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge otsige mingit draivi, ma polnud samuti sellest mängust kuulnudki, aga guugli esimene leht andis järgmise lehe

http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/viewthrea...d=2594#pid45600

Kasutasin lisaks "Lembitule" märksõnaks ka "rpg", st ma oletasin, et tegu on mingi rollimänguga...

hf

Muudetud kasutaja testuser3 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll kahjuks vist sama mängu mingi uus aretus. Vana oli parem. Vähemalt esialgsel testimisel on küll selline mulje. Vana mäng on stiilis lihtne nagu warcraft, see uus on rohkem Age of Empire moodi kus on miljon nuppu ja ei saa täpselt aru mis mida teeb või on. Aga suured tänud minupoolt siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma igaastast tulutut otsingut läbi viies õnnestus siis lõpuks jackpot tõmmata.

Keegi hea inimene on suutnud leida enda massiivsest infovaramust 53 kilobaidise ARJ faili nimega LEMBITU, mis sisaldab kräkkimata originaalmängu (st. mängu käivitades pead vastama ühele tõsiselt keerulisele ajaloolisele küsimusele) ning peale seda saab liivimaad rüüstama minna. Puhas kuld, mehed - PUHAS KULD.

Talletage see mäng oma arhiivi ja kunagi kauges tulevikus saate lastelastele näidata, kuidas vanasti mänge klaviatuuri peal mängiti.

Mis seal ikka - link kah foorumisse, kus siis mängu sain - http://www.dragon.ee...&t=2419#p223536

Hoidke eesti puhas ja ärge laske taanlastel ja jumal teab kellel veel siia kunni mängima tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×