Jump to content
ErvinT

Tattoo

Recommended Posts

Aga mis siis saab, kui teen väiksele biitsepsile tätoveeringu, ja seejärel kui biitseps on paari aasta pärast suureks kasvanud, kas siis tätoveeringu pilt läheb häguseks võõi?

see on suht ebakindel müüt.. on nii tatoveeringut omavad inimesed kui ka tatoveeriad ise kinnitanut et see ikka nii ei ole kindlasti.. muidugi kui su biitseps praegu 5cm on ja siis mingi imeläbi aasta pärast 50cm. siis ei oska öelda.. aga jah, ise ei ole kellegilt kuulnud kaebusi sellel teemal..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis siis saab, kui teen väiksele biitsepsile tätoveeringu, ja seejärel kui biitseps on paari aasta pärast suureks kasvanud, kas siis tätoveeringu pilt läheb häguseks võõi?

Kui endale tatood tegin, siis tekkis mul ka sarnane küsimus- muidugi minu mure oli, et kuna alaseljal tattoo, siis tulevikus kui rasedaks jään ja kõht venitab äkki seljanaha välja ja pilt läheb koledaks ;). Aga tattoomeister ütles, et selle pärast ei tasu küll muretseda, ei juhtu seal midagi :o .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui endale tatood tegin, siis tekkis mul ka sarnane küsimus- muidugi minu mure oli, et kuna alaseljal tattoo, siis tulevikus kui rasedaks jään ja kõht venitab äkki seljanaha välja ja pilt läheb koledaks ;). Aga tattoomeister ütles, et selle pärast ei tasu küll muretseda, ei juhtu seal midagi :o .

vot sellise tattoo peaks tegema nagu sul pildil H.Simpsonil on:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga milles küsimus- lase käia ;)

kardan et paar esimest nädalat oleks ma igapäev kõveras selle pildi üle aga usun, et kui elu igapäevaselt samuti pildil oleva asjaga ei seo siis viskab ta kopa ette kiiresti:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kardan et paar esimest nädalat oleks ma igapäev kõveras selle pildi üle aga usun, et kui elu igapäevaselt samuti pildil oleva asjaga ei seo siis viskab ta kopa ette kiiresti:D

Eksole ju :o ... muidugi teiste küljes on ikka naljakas vaadata selliseid asju. Tean ühte meest, kes Tais purjus peaga lasi õlale lõbusa värvilise draakonipoisi tätoveerida- nüüd kindlasti kahetseb kibedasti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see kirik 7 torniga võiks lahe välja näha..

Ehe näide, miks ei tohiks suure tuhinaga suvalist pildikest nahale panna..

kirik seitsme torniga tähendab seda, et tattoo kandja 7 aastat türmis on istunud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehe näide, miks ei tohiks suure tuhinaga suvalist pildikest nahale panna..

kirik seitsme torniga tähendab seda, et tattoo kandja 7 aastat türmis on istunud ;)

selge.. ei noh ega plaan ei olnudki teha seda, vaid esimest korda olen sellisest pildst kuulnud ning tekkis huvi lihtsalt näha seda kellegil:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See moondumise või tuhmumise jutt on VALE! ;)

Seda võin ise kinnitada. Mul on tattoo vasakust küünarvarrest õlani ja juba mõnda aega. Ta venib ikka ühtlaselt koos nahaga ning mul on läinud ühtlaselt suuremaks. Tuhmumine kasvamisest = bullshit. Tuhmub ajaga niisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plaanis tattoo teha küll, vasaku ja parema jala talla alla 'Athletes' <- mõtlen veel vaikselt millises fondis teha ja kas jätta täiesti minimaalselt või lisada midagi veel :P

tee mingites hieroglüfides :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaanin ka omale tatood teha ja ikka suurt. Kindel soov et hüppav tiiger tuleb seljale. Oma peas pilt olemas, nüüd oleks aga ainult head joonistajat vaja, kes suudaks selle ära joonistada minu täpse kirjelduse järgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ta nii oli jah, et jooksin suht kohe salongi :P:D Aga ma ei kahetse, kuigi ta võiks olla teistsugune, olen ikkagi rahul. Kunagi võiks oma nime näiteks Hiina hieroglüüfidega lasta kirjutada, või oma tähtkuju. Kunagi sai Tais käies ostetud sellised hiina kaelaripatsid aastatega, ja näevad tõesti ilusad välja.

http://www.theartifact.com/images/4305.jpg , midagi sarnast.

Leidsin ülesse kah selle, mis ma ükskord nägin. http://timotattoo.ee/tattoos/muud/muudtattood968.jpg

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on nii, et olen isegi näinud ühte naist, kellel oli algselt kõhul delfiin aga peale rasedust digimuutus see armas delfiin vaalaks :D

http://nagi.ee/photos/Hannelake/sets/143297/707098/ sealt näeb pilti. Valmis pilt on tehtud vahetult peale lõpetamist nii et kahjuks paranenud seljast ei olegi ühtegi korraliku pilti veel...

Muudetud kasutaja Hannela poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna jumal mõistust! :D A ets igaüts esi tiäp, mes omä naaga tiip. Sorry aga mina ei mõista seda "kunsti", paberit ei ole vä kuhu joonistada?

Ma küsiks teilt kellel pilt siin või seal. MIS SEE TEILE ANNAB? Teeb teid ilusamaks, paremaks inimeseks? Annab mingit moodi enesekindlust? Mingi nauding? /lihtsalt huvitab, sama asi needid rõngad, tõesti ei mõista./

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on samahea küsimus, kui küsida mida annab sulle kulturism ja üldse sport jms. Mõnedele lihtsalt meeldivad tattood. Eriti tore oleks, kui kõik inimesed oleks täpselt samasugused ja erinevat maitset/stiili poleks. :D

Teeb tõesti ilusamaks, mulle meeldivad näiteks naised kellel on tatoveering(sobiv muidugi). Võib tõesti enesekindlust anda. Ega ühest vastust ei saagi anda sellisele asjale.

Miks osad tahavad saalis saada välimust, teised aga puhast rammu?

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hannela, väga ilus töö! Siinkohal nii Dimonile kui sulle kummardus minu poolt! :D

http://nagi.ee/photos/Hannelake/sets/143297/707098/ sealt näeb pilti. Valmis pilt on tehtud vahetult peale lõpetamist nii et kahjuks paranenud seljast ei olegi ühtegi korraliku pilti veel...

Goleteral, kas sul on tattoodega varasem kogemus olemas? ...Peaksid teadma, et piinarikkamat kohta tatoveerimiseks jalatallast on raske leida!

Plaanis tattoo teha küll, vasaku ja parema jala talla alla 'Athletes' <- mõtlen veel vaikselt millises fondis teha ja kas jätta täiesti minimaalselt või lisada midagi veel

Hiina hieroglüüfides ei saa ühte sõna "kirjutada"! Seda saaks teha ainult jaapani või korea keeles. Hiinakeelsena saab erinevaid silpe või sõnu kokku kirjutada, aga mitte otseselt välja kirjutada. Ehk siis tähenduslikult saab, aga mitte otse ümberkantuna. Olen isegi natuke hieroglüüfe omale joonistanud kehale.

tee mingites hieroglüfides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on samahea küsimus, kui küsida mida annab sulle kulturism ja üldse sport jms. Mõnedele lihtsalt meeldivad tattood. Eriti tore oleks, kui kõik inimesed oleks täpselt samasugused ja erinevat maitset/stiili poleks. :D

Teeb tõesti ilusamaks, mulle meeldivad näiteks naised kellel on tatoveering(sobiv muidugi). Võib tõesti enesekindlust anda. Ega ühest vastust ei saagi anda sellisele asjale.

Miks osad tahavad saalis saada välimust, teised aga puhast rammu?

teeb ilusamaks küll aga sellel alal peab ka maitset olema, et no kui vend tatoveerib käele mingi pamela andersoni.. siis see suht nõme:D aga noh, enamikele inimestele siiski ta sobib;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga Marek sama võiks ju küsida sinult: Mis sulle annab see, et oled marusuur? Teeb sind ilusamaks, paremaks inimeseks? Kas annab juurde enesekindlust?

Ära sellele vasta, treening ise ka, et suurem ja tugevam olla ja mulle meeldib nii. Annab jah enesekindlust! :P

Aga ma usun, et saad aru minu mõttest, et eks inimeste arvamused on erinevad. Seda ju peaksid ise ka teadma, et vaid vähesed mõistavad kulturistegi. Eks sama ole tattoo-armastajatega.

Anna jumal mõistust! :D A ets igaüts esi tiäp, mes omä naaga tiip. Sorry aga mina ei mõista seda "kunsti", paberit ei ole vä kuhu joonistada?

Ma küsiks teilt kellel pilt siin või seal. MIS SEE TEILE ANNAB? Teeb teid ilusamaks, paremaks inimeseks? Annab mingit moodi enesekindlust? Mingi nauding? /lihtsalt huvitab, sama asi needid rõngad, tõesti ei mõista./

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Marek sama võiks ju küsida sinult: Mis sulle annab see, et oled marusuur? Teeb sind ilusamaks, paremaks inimeseks? Kas annab juurde enesekindlust?

Ära sellele vasta, treening ise ka, et suurem ja tugevam olla ja mulle meeldib nii. Annab jah enesekindlust! :P

Aga ma usun, et saad aru minu mõttest, et eks inimeste arvamused on erinevad. Seda ju peaksid ise ka teadma, et vaid vähesed mõistavad kulturistegi. Eks sama ole tattoo-armastajatega.

täpselt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui juba kiriku seitsme torniga teed, siis tee üksiti pisarad ka näole ning oled tehtud vend :D

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×