Jump to content
Heddi

Meestele - millised naised teile meeldivad? ;)

Recommended Posts

Kui siin juba pilte ja värke üles riputati, siis ma annan märksõna: Reese Witherspoon filmis Walk The Line kehastamas June Carterit. Kuigi mulle meeldivad brünetid rohkem, siis see on üks blondiin, kelle kohta pole midagi halba öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siin juba pilte ja värke üles riputati, siis ma annan märksõna: Reese Witherspoon filmis Walk The Line kehastamas June Carterit. Kuigi mulle meeldivad brünetid rohkem, siis see on üks blondiin, kelle kohta pole midagi halba öelda.

reeseov4.jpg

w280.png

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina panustaks blondidele :D

post-2073-1228863134_thumb.jpg

Nii meeliylendav kooslus :P

Kuid eelneva kommentaariks... Miks kipub eestlane kummardama anglosakse? Kas teile peab meelde tuletama, et me oleme soome-ugrilased?

Eestlaste suhtumine oma enda p2randisse hukutabki l6puks eestlase...

Selleks, et mina tunneks ennast n8 "omade" keskel (inimesed n2eksid v2lja samasugused...) pean ma s6itme omajagu kilomeetreid ... Lapimaale... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teile peab meelde tuletama, et me oleme soome-ugrilased?

Eestlaste suhtumine oma enda p2randisse hukutabki l6puks eestlase...

Liha ja piim on meie (juutide) toidulaual v2ga hoolega eraldatud.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P

Juut...usust me r22gime hetkel... Ma arvan, et inimesed siin on maailma religioonidest piisavalt teadlikud :D

Hmm...ma arvan, et mul on ka kuskilt verega tulnud...Minu vanavanaisa loeti sakslaseks...kuid ta n2gi v2lja t2pselt nagu juut ja ka perekonnanimi oli nagu juudil, kuidas ta ellu j2i on ime... Vist t2nu minu Lapi n6iast Vanavanaemale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juut...usust me r22gime hetkel...

Ärand oma meiega üle ka pinguta, Sina siiski räägid hetkel :P Väike sarkasm lihtsalt. Ja kui mina usust räägin, siis leian, et soome-ugrilased ei ole juudiusku. Minu isapoolne juudist vanema väidab, et juudiks sünnitakse, selleks ei saa hakata. Nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi ja see teebki elamise huvitavaks :D Igal juhul oleme antud juhul küll mõlemad teemast väljunud ja mina usu- ega rahvusteemal siin rohkem sõna ei võta, mõnes sobivamas teemapüstituses meeleldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välimuselt on Nicole Scherzinger kõige lähemal ideaalsele. Iseloomuga on aga keerulised lood, 100% sobivat on kahjuks võimatu leida, kuna omadused, mida sooviksin, on osalt teineteist välistavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulsin kunagi kuskilt, et armasutus on hetkeline kiima periood, mis kestab maksimaalselt 6 kuud :D

Vale puha...ykski kiimaperiood ei kesta niiiiiii kaua :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimestel on ka siis jooksuaeg nagu kevadel ja sügisel v?

Näete, ma ju ütlesin, et kliima soojenemene avaldab inimestele mõju.

Ah, et sygisel ka jooksuaeg? V2lismaalased ytlevad jah, et siin olevat oktoober november kyll mingi 2rgituse moodi periood.

Kevadel on kindlasti, algab kuskil veebruarist.

Kliima soojenemine tut pri4jom??? :D See on alati olnud ja j22b ka olema, ka siis kui kliima peaks kylmenema.

Inimene on, erinevalt loomast, tahtega olend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah, et sygisel ka jooksuaeg? V2lismaalased ytlevad jah, et siin olevat oktoober november kyll mingi 2rgituse moodi periood.

Kevadel on kindlasti, algab kuskil veebruarist.

Kliima soojenemine tut pri4jom??? :D See on alati olnud ja j22b ka olema, ka siis kui kliima peaks kylmenema.

Inimene on, erinevalt loomast, tahtega olend.

Kas loomadel kutsutakse seda asja siis tungiks v?

Ei saanud sellele sügise asjale pihta. Koerad on ju hetkel puht poolearulised või on se jõuludest. Ah mina ka ei tea.

Ärme palun kliimateemat aruta see käib selgelt üle jõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas loomadel kutsutakse seda asja siis tungiks v?

Ei saanud sellele sügise asjale pihta. Koerad on ju hetkel puht poolearulised või on se jõuludest. Ah mina ka ei tea.

Ärme palun kliimateemat aruta see käib selgelt üle jõu.

Minu emase koera jooksuaeg just l6ppes. Isastel koertel on v2heke rohkem probleeme, sest emased koerad ei indle samal ajal. St minu oma kyll l6petas indlemise, kuid m6ni teine emane indleb hetkel kusagil mujal.

Loomade puhul r22gime instinktidest, hetkel siis suguinstinktist ehk siis sooj2tkamise instinktist. V6ib ka tung ytelda...

Kas inimese puhul kehtib? Otse loomulikult. Naine indleb keskmiselt kord kuus :D Kui paar kasvab h2sti kokku, siis ka mehe n8 k6rgtipud langevad naise rytmiga kokku.

Kevad, kui jooksuaeg...on natuke raskemini lahtiseletatav. P2ev l2heb pikemaks ja me 2rkame talveunest...vast nii??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevalt loomadest, on inimesel suguhormoonide tase kuude lõikes suhteliselt stabiilne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me (mehed) võime ju kõik mõelda Albast või Joliest või kellest iganes, aga ühel päeval avastame ikka, et mõni oma ja kodumaine tüdruk -- kes kõigele lisaks polegi tavaliselt mingi supermodell -- paneb miskipärast vere nii keema, et....

Kah õige :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina panustaks blondidele :P

post-2073-1228863134_thumb.jpg

Ma tahtsin juba enne öelda, et ideaalse naine konstrueerimisel lähtuks ma ideaalsest mehest (ehk siis minust) aga ta oleks XX kromosoomide, pikemate juuste ja erinevalt minust mitte lohuga rinna kohal. Kuna ma aga photoshoppi ei valda, siis ma teile pilti näidata ei saa.

Mul lemmik või ideaalasju eriti ei ole. Pole veel leidnud ideaalset keha, mille pilt seinale motivatsiooniiks panna ja mille poole kulturismis püüelda ning puudub ka kättesaamatu naisideaal, mille poole õhates päevast päeva vaadata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu naine ilus tahes, aga kui tema reageerimine asjadele ja suhtumine ümbritsevasse mulle ei meeldi, siis on see naine meeldiv ainult silmadele vaatamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu naine ilus tahes, aga kui tema reageerimine asjadele ja suhtumine ümbritsevasse mulle ei meeldi, siis on see naine meeldiv ainult silmadele vaatamiseks.

Täitsa õige jutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erinevalt loomadest, on inimesel suguhormoonide tase kuude lõikes suhteliselt stabiilne :)

Kus te, noormees, viibisite, kui perekonna6petuse tund oli? :D

Kui me r22gime isastest, siis ka loomadel pysib n8 "valmisolek" kuude l6ikes suhteliselt stabiilsena. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus te, noormees, viibisite, kui perekonna6petuse tund oli? :D

Kui me r22gime isastest, siis ka loomadel pysib n8 "valmisolek" kuude l6ikes suhteliselt stabiilsena. :P

Inimesel võivad suguhormoonid iga tunni tagant kah mõllata kui hmm, nii õelda 'motivatsiooni' on ;p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesel võivad suguhormoonid iga tunni tagant kah mõllata kui hmm, nii õelda 'motivatsiooni' on ;p

Loomal sama... sa v6tad ikka isaste nimel s6na, nagu ma aru saan ja ega emaste elu on ka ysna naiselik... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×