Jump to content
Heddi

Meestele - millised naised teile meeldivad? ;)

Recommended Posts

Kes arvab, et ta valib endale naist juuksevärvi, jalanumbri ja ma ei tea, mis muu soga järgi...siis ma kahtlustan, et te olete siiani naisi ainult eemalt näinud. ;)

Miks sa nii kaugele mõtled üldse. Küsimus oli millised MEELDIVAD :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, armastus on paljude jaoks lihtsalt üks sõna! See, mida see tähendab, ei tea enamus. Ja kui teavad, siis seda on raske kirjeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga minu tagasihoidlik arvamus on just, et ka see nö "tõeline armastus" saab ükspäev ikka otsa. Varem või hiljem. Niiet päeva lõpuks ongi oluline see, et "oleks mugav koos olla". (Kuigi see kõik on muidugi lihtsalt definitsiooni küsimus ;) .)

Ma tahtsin j6uda selleni, et elu ei ole alati mugav.

Yks jubedamaid asju minu jaoks oleks jagada oma elu kellegagi, kes on minuga ainult siis, kui see on talle mugav (talle klapib...vmt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paluks nüüd igaühelt lühiesseed / definitsiooni sõnast "armastus".

Käed värisevad ja magada ei saa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, armastus on paljude jaoks lihtsalt üks sõna! See, mida see tähendab, ei tea enamus. Ja kui teavad, siis seda on raske kirjeldada.

Kleebin teile miskit siit...

Armastus ise on piiritu. Piirid on armastuse pakkumise ja ootustega seotud. Tingimusteta, tõelise armastuse pakkumise puhul ei nõuta midagi vastu, ei oodata tasu, mingeid teeneid.Armastuses pole eelarvmusi ega panda silte.Võib olla on armastus energiahulk, mis kas saadi või ei saadud sünniga, kasvamisega kaasa. See eriline energia ei vali, kellele oma armastust jagada ja kellele mitte. Seda energiat on inimestes vähe või mõnel pole üldsegi.Seda energiat hävitab kritiseerimine, ahnus, kadedus, hinnangud halb-hea skaalaladel. Kui soovid, et sinus kasvaks armasusenergia, ära kritiseeri, halvusta, kadetse, ahnitse, sea tingimusi ega ärritu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armumine saab mingil hetkel otsa. Kui selleks ajaks on armastus tekkinud, siis jäädakse kokku.

See lause on nüüd küll midagi õiget ;)

Üks aforism ka u. selline-täpselt ei ole küll meeles. aga "Armumine on jõud mis paneb kaks inimest üksteise poole liikuma,armastus on see mis need kaks liidab ja koos hoiab" Umbes nii vist oli :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullult lahe oleks kui naise nimi oleks mingi Xena! või siis Lena Natalie Miza von Tiena!

samas mustad või blondid juuksed kehalt sale, samas mitte selline et vaata kõhu peale kätt pandes tunnen selgroogu...

ei tea miks aga mulle meeldivad pikemad neiud..

Ei meeldi: naised kes kuulavad metalli ja seetõttu ka riietuvad mustaks..

punkti paneb lõppu veel see kui neiul oleks kergemat sorti tattoo (aka. mingi liblikas, või muu selline asjapulk kuskil )

perfect woman: Jessica alba.. (ei tea kas tal tattoo on aga jahm..);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hullult lahe oleks kui naise nimi oleks mingi Xena! või siis Lena Natalie Miza von Tiena!

samas mustad või blondid juuksed kehalt sale, samas mitte selline et vaata kõhu peale kätt pandes tunnen selgroogu...

ei tea miks aga mulle meeldivad pikemad neiud..

Ei meeldi: naised kes kuulavad metalli ja seetõttu ka riietuvad mustaks..

punkti paneb lõppu veel see kui neiul oleks kergemat sorti tattoo (aka. mingi liblikas, või muu selline asjapulk kuskil )

perfect woman: Jessica alba.. (ei tea kas tal tattoo on aga jahm..);)

ära pane tarka, naine on naine, ja on siia ilma loodud selleks, et hoida oma sugu üleval....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leiad armastatu, värised ja oled elu lõpuni magamata ? ;)

Irw, tegelt ma pidasin silmas armumist pigem :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kleebin teile miskit siit...

Armastus ise on piiritu. Piirid on armastuse pakkumise ja ootustega seotud. Tingimusteta, tõelise armastuse pakkumise puhul ei nõuta midagi vastu, ei oodata tasu, mingeid teeneid.Armastuses pole eelarvmusi ega panda silte.Võib olla on armastus energiahulk, mis kas saadi või ei saadud sünniga, kasvamisega kaasa. See eriline energia ei vali, kellele oma armastust jagada ja kellele mitte. Seda energiat on inimestes vähe või mõnel pole üldsegi.Seda energiat hävitab kritiseerimine, ahnus, kadedus, hinnangud halb-hea skaalaladel. Kui soovid, et sinus kasvaks armasusenergia, ära kritiseeri, halvusta, kadetse, ahnitse, sea tingimusi ega ärritu.

Täiesti huvitav artikkel. Täpselt nagu kümme käsku, aga seda kõike on vist suht raske mõista. Armastada kallimat - see on üsna enesestmõistetav.

Seda artiklit lugedes tundub kõik suhteliselt raske. Kui olen 100% kindel et armastan, ma tegelt ei mõtle sellele, et armastan ( sõnale, kui definitsioon), see on juba emotsioon, midagi väga erilist, mis ei sarnane ei armumisele, meeldivusele vms. See on väga eriline tunne, millesarnast ei ole inimeste emotsioonides ja maailmas ja seda saab nimetada ainult armastuseks. Ja siis, kui võtan lahti selle artikli ning loen, tuleb pähe mingi lühis, umbes nii : " Kas ma siis ei armastagi, see ei olegi armastus, kui ma ühte neist "käskudest" ei täida."

Samas on kõik loogiline, samas, iga inimene ju eksib, ka nende "käskude" vastu, mis inimese energiat või aurat hävitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me (mehed) võime ju kõik mõelda Albast või Joliest või kellest iganes, aga ühel päeval avastame ikka, et mõni oma ja kodumaine tüdruk -- kes kõigele lisaks polegi tavaliselt mingi supermodell -- paneb miskipärast vere nii keema, et....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti huvitav artikkel. Täpselt nagu kümme käsku, aga seda kõike on vist suht raske mõista. Armastada kallimat - see on üsna enesestmõistetav.

Seda artiklit lugedes tundub kõik suhteliselt raske. Kui olen 100% kindel et armastan, ma tegelt ei mõtle sellele, et armastan ( sõnale, kui definitsioon), see on juba emotsioon, midagi väga erilist, mis ei sarnane ei armumisele, meeldivusele vms. See on väga eriline tunne, millesarnast ei ole inimeste emotsioonides ja maailmas ja seda saab nimetada ainult armastuseks. Ja siis, kui võtan lahti selle artikli ning loen, tuleb pähe mingi lühis, umbes nii : " Kas ma siis ei armastagi, see ei olegi armastus, kui ma ühte neist "käskudest" ei täida."

Samas on kõik loogiline, samas, iga inimene ju eksib, ka nende "käskude" vastu, mis inimese energiat või aurat hävitab.

Hea armastuse definitsioon on Piiblis I kirjas korintlastele 13

siit pkt 4-7

Armastus on pikameelne, armastus on t2is heldust; ta ei ole kade, armastus ei suurustele, ta ei ole iseennast t2is; ta ei ole viisakuseta, ta ei otsi omakasu, ta ei 2rritu, ta ei pea meeles paha; ta ei r66mutse ylekohtust, aga ta r66mutseb yhes t6ega; tema vabandab k6ik, usub k6ik, loodab k6ik, sallib k6ik!

...eks meil ole k6igil kuhu areneda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me (mehed) võime ju kõik mõelda Albast või Joliest või kellest iganes, aga ühel päeval avastame ikka, et mõni oma ja kodumaine tüdruk -- kes kõigele lisaks polegi tavaliselt mingi supermodell -- paneb miskipärast vere nii keema, et....

Kui aus olla siis ega ma suurest ei saagi aru nendest n-ö "kuulsuste jumaldajadest" selles mõttes,et muidugi me pidevalt näme neid nii teles,kui ka ajakirjades-aga kas keegi sellele on mõelnud,et kas need inimesed ka niisama sellised nt. on? Kuigi see ei ole teema... ma ei taha nüüd kellegile halvasti öelda aga see kuulsuste "armastus" on suhteliselt siiski noore ea viga..või samas võin selle väite ka ise ümber lükata..:P Ja muidugi on ikka VÄGA kauneid väljamaa naisi.Aga muidugi on lihtne näited kellegi tuntud inimese peal tuua.. aga no mehed Eesti naised on ikka ju kõige ilusamad?! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vist ainuke, kellele oma naine meeldib kõige rohkem.....

Tema siis minu jaoks ideaalnaine:)

ATgAAABmK4UZ1SqN6SFCnblBegeq6AefEjw8OZSGN7RVOpz649_M7Rmp-0EXytKVECHivIl3qJCytxTSl8ttyZITdIIfAJtU9VD5IQYVgnFCtSH2_IS7RE_XuFGLEQ.jpg

ära kohe nii ka ütle (et sulle vaid oma naine meeldib),mine tea................... :D:P

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×