Jump to content
Heddi

Meestele - millised naised teile meeldivad? ;)

Recommended Posts

Osaval naisel on ikka mõlemad käed osavad :D

Ah ja, vastajad võiks kohe oma vanuse kah lisada, meeldivus kipub nimelt vanuseti päris palju erinema...

Eks neil ole jah käed osavad ;)

Aga ise 18 :o

Suured tissid ja blondiinid ei meeldi nagu enamustele meestele :D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti pikemad juuksed kui siilikas.

Eelistatavakt brünett, kuigi suurt vahet pole ;)

Sale, sportlik.

Aktiivne, sõbralik, hea suhtleja, mitte hall hiireke.

Hea enesehinnanguga, kuid ka enesekriitiline. Viisakas, eetika ja moraalinormid paigas.

Ja kindlasti peab huumorisoolikas ka olema.

Suht sama siin, meeldivad ka sellised väiksemad naised, tumedad juuksed on ka alati rohkem meeldind.

Ja põhiline, et ikka spordiga ka tegeldaks (aeroobika,bodypump jne).

Eks neil ole jah käed osavad :o

Aga ise 18 :D

Suured tissid ja blondiinid ei meeldi nagu enamustele meestele ;):D

Ega sellised ei lähe peale jah. :D :D

http://www.radiobrennt.com/wordpress/wp-co...10/big_tits.jpg

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind hakkab huvitama, et paljud on oma elu jooksul olnud või praegu on sellise naisega või kasvõi ligilähedasega, mida nad siin kangesti kirjeldavad... Ütlejate vanus oleks ka huvitav teada...

Ma võin küll tagasi vaadata ja näen, et näiteks kõikidel naistel, kellega mul püsivamad suhted olnud, on näiteks teatud sarnasused näojoontes, välimuses... aga teadlikult niiviisi öelda, et milline juuksevärv või silmavärv või soeng, seda küll ei saa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ise 18 ;)

Suured tissid ja blondiinid ei meeldi nagu enamustele meestele :o:D

Enamus mehi kaldub ikka brünettide poole vist - eriti siin fitnessi foorumis:D

Aga jah, juuksevärv küll mingi näitaja pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole siin kirjeldama kukkunud midagi, aga peaks samuti tunnistama, et püsivamad suhted on olnud tegelikult väliselt väga sarnaste omadustega inimestega.

Mind hakkab huvitama, et paljud on oma elu jooksul olnud või praegu on sellise naisega või kasvõi ligilähedasega, mida nad siin kangesti kirjeldavad... Ütlejate vanus oleks ka huvitav teada...

Ma võin küll tagasi vaadata ja näen, et näiteks kõikidel naistel, kellega mul püsivamad suhted olnud, on näiteks teatud sarnasused näojoontes, välimuses... aga teadlikult niiviisi öelda, et milline juuksevärv või silmavärv või soeng, seda küll ei saa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes arvab, et ta valib endale naist juuksevärvi, jalanumbri ja ma ei tea, mis muu soga järgi...siis ma kahtlustan, et te olete siiani naisi ainult eemalt näinud. ;)

Olen sinuga nõus, kõige tähtsam on ikka omavaheline "klapp", kui ikka seda ei ole, siis ei ole midagi :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sinuga nõus, kõige tähtsam on ikka omavaheline "klapp", kui ikka seda ei ole, siis ei ole midagi ;)

Oot, oot...Kas naine peab sinuga klappima v6i sina pead naisega klappima??

Inimesed on ja j22vad erinevateks, igayks meist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes arvab, et ta valib endale naist juuksevärvi, jalanumbri ja ma ei tea, mis muu soga järgi...siis ma kahtlustan, et te olete siiani naisi ainult eemalt näinud. ;)

Heh...oligi küsitud ju, milline naine välimuselt ja kõigelt oleks ideaalne...kõik avaldavad lihtsalt oma arvamust...:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna eelnevalt on olnud küsimus,et "millised mehed meeldivad naistele" siis nüüd küsiks,et millised naised mehed teile meeldivad ? Kirjeldage nii põhjalikult kui oskate ;) Seejuures ma ei mõtle ainult kehaehitust vaid ka nt. nägu/riietust jms :o

Pruunid silmad, u 165 cm pikkust, brünetid juuksed, ilus naeratus...

Iseloomult.. hea südamega (armas) , kaastundlik, edasipüüdlik, põhimõttekindel, hea huumorimeelega, sportlike/tervislike eluviisidega..

See on minu jaoks olnud ideaalne kombinatsioon konkreetse näite põhjal.. Välimuselt võib variatsioon olla suur, kuid iseloomu arvelt ei saa väga palju järeleandmisi ikka teha :D

Aga üldiselt on iga neiu / naine ju kordumatu ja igaühel oma tugevad küljed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, oot...Kas naine peab sinuga klappima v6i sina pead naisega klappima??

Inimesed on ja j22vad erinevateks, igayks meist.

Vat nüüd ei saa mina aru. Inimesed on erinevad muidugi, aga mis see klappimisse puutub? Et üks klapib teisega ja teine lihtsalt lepib sellega? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat nüüd ei saa mina aru. Inimesed on erinevad muidugi, aga mis see klappimisse puutub? Et üks klapib teisega ja teine lihtsalt lepib sellega? ;)

Yks n8 "klapitab" ennast klappima, senikauaks kuni jaksu on :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle peale ei oska ma küll muud öelda, kui et eks igaühel omad fetišid. ;)

Fetish on kyll ilmne liialdus...

Norisin lihtsalt s6na klappima p2rast. Armastus siis kuhu j22b? Ma m6tlen siin ikka t6elist armastust, mitte a la "mugav on koos olla" suhet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks poolt peavad omavahel klappima. Mis vahet seal on, kumb mis asjades paindub ja mis asjades ei paindu? See pannakse nende kahe inimese poolest suhte sees paika ja mingi kolmanda inimese feministlikud/šovinistlikud/jne soovunelmad ei maksa siin kolme kopikat kah.

Armastus tulebki kui see klapp on olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armastus siis kuhu j22b? Ma m6tlen siin ikka t6elist armastust, mitte a la "mugav on koos olla" suhet.

Aga minu tagasihoidlik arvamus on just, et ka see nö "tõeline armastus" saab ükspäev ikka otsa. Varem või hiljem. Niiet päeva lõpuks ongi oluline see, et "oleks mugav koos olla". (Kuigi see kõik on muidugi lihtsalt definitsiooni küsimus ;) .)

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×