Jump to content
Heddi

Meestele - millised naised teile meeldivad? ;)

Recommended Posts

Kuna eelnevalt on olnud küsimus,et "millised mehed meeldivad naistele" siis nüüd küsiks,et millised naised mehed teile meeldivad ? Kirjeldage nii põhjalikult kui oskate :D Seejuures ma ei mõtle ainult kehaehitust vaid ka nt. nägu/riietust jms :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseloom mängib ka minu puhul suht suurt rolli, kui ikka tüdrukuga midagi rääkida ei ole, siis pole ka kenast näolapist ja kehast ikka midagi. :D

Kui kehast rääkida, siis olen selline natuke pentsliku maitsega vist, meeldivad sellised suhtelised kõhnad ja väiksemad naised, kuid kindlasti peaks olema kena torsto ning alakõht on ka minu silmis tähtsal kohal.

Ei meeldi sangad, vist erinevalt paljudele :P

Riietusest nii palju, et meeldib selline hip-hoplik ja noortelik, miniseelik on suht hea. Meeldiv on kui naine ei häbene oma riietust ja kannab selle ilusti välja.

Väga hea pole ka kui on liiga palju meiki, loomulik ilu on ikka esmatähtis.

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem brünetid või süsimustade, pikkade juustega, samas, blondidel ei ole ka midagi viga, aga pikad peavad olema juuksed. Kena näolapiga, veidi pruntis huuldega, siniste või pruunide silmadega naised. Iseloomult mitte väga enesessetõmbunud. Rahumeelsed ja mitte närvitsevad naised. Toreda jutuga naised, keda tahaks lausa kuulata; naised, kes ei ropenda, ei suitseta, joomise koha pealt ütleks, et tegelt mulle ei meeldi üldse kui nad joovad, nagu tegelt tänapäeval kõigil kombeks on pidudel jne. Aga noh, see vist "normaalne" ja läheb ajapikku neiudel üle ja kui külmekümneselt ei ole läind, on tegu mingisuguse haigusega. Ei meeldi domineerivad naised, tänapäeval neid ikka jagub, st et ma küll austan naist ja teen seda ning teist, kuid ei ole päris tallaalune ja ei lase pähe istuda. Siis peab tõesti vääga suur armastus olema mehel, kes nii laseb teha. Kehaehituse poole pealt meeldib selline sportlik või siis sale, anorektiku kalduvustega ei meeldi. Pekki võib kah veidi olla :P Musklis naised samuti meeldi, bodyfitnessi naised on minu jaoks see "piir".

Ise pean samuti iseloomu naisel kõige tähtsamaks, kui ikka iseloom ei meeldi, siis ei saa parata. Samas, algul vaatan ikka välimust ju :D

Väike näide täiuslikkusest:

Jessica_Alba_379186a.jpg Jessica Alba

jessica-alba-sin-city-1.jpg Jessica Alba

20352-bigthumbnail.jpg Ana Paula Lemes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välimus:

306461477_ZEBs3-M.0.0.0x0.338x450.jpeg

Kuna ise üsna lühike ja kleenuke siis meeldivad kah üsnagi pisikesed neiud :D Naeratus peab ilus olema ja ei tohi liiga kõhna olla, kui ikka kondid igaltpoolt välja punnitavad on see ikka üsna kole..

Iseloomult minule meeldivad aktiivsed ja JUTUKAD(Vihkan kui pean ise juttu üles võtma pidevalt!) neiud, peab hea huumorisoonega olema(Sarkastiline kuiv britihuumor, urr :D).

(NB. Nagu eelpool mainiti, juuksed on VÄGA tähtis välimuse juures - stiilselt sasitud, mõnusa lõikega juuksed on nii mõnigi kord palju erutavam kui miniseelik, vähemalt minu jaoks :P)

Riietus - Hmm, no eks ikka naiselikult, suvel võiks ikkagi seelik olla enne teksasid/dresse/lühikesipükse vms.. mingit kindlat eelistust küll pole..

Nii palju kui on mehi on ka erinevaid arvamusi, kõigil on omad eelistused ja 'turn off'-id..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem brünetid või süsimustade, pikkade juustega, samas, blondidel ei ole ka midagi viga, aga pikad peavad olema juuksed. Kena näolapiga, veidi pruntis huuldega, siniste või pruunide silmadega naised. Iseloomult mitte väga enesessetõmbunud. Rahumeelsed ja mitte närvitsevad naised. Toreda jutuga naised, keda tahaks lausa kuulata; naised, kes ei ropenda, ei suitseta, joomise koha pealt ütleks, et tegelt mulle ei meeldi üldse kui nad joovad, nagu tegelt tänapäeval kõigil kombeks on pidudel jne. Aga noh, see vist "normaalne" ja läheb ajapikku neiudel üle ja kui külmekümneselt ei ole läind, on tegu mingisuguse haigusega. Ei meeldi domineerivad naised, tänapäeval neid ikka jagub, st et ma küll austan naist ja teen seda ning teist, kuid ei ole päris tallaalune ja ei lase pähe istuda. Siis peab tõesti vääga suur armastus olema mehel, kes nii laseb teha. Kehaehituse poole pealt meeldib selline sportlik või siis sale, anorektiku kalduvustega ei meeldi. Pekki võib kah veidi olla :P Musklis naised samuti meeldi, bodyfitnessi naised on minu jaoks see "piir".

Ise pean samuti iseloomu naisel kõige tähtsamaks, kui ikka iseloom ei meeldi, siis ei saa parata. Samas, algul vaatan ikka välimust ju :D

Jessica Alba on ka väga ilus naine jah :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult ilusad naised kes omavad asjade kohta arvamust ja ei karda seda jagada. Üldse ei salli neid üle meigitud üksühele kloone mida maa ja ilm täis.

ahjaa eelistan brünette.

Muudetud kasutaja Erts poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti pikemad juuksed kui siilikas.

Eelistatavakt brünett, kuigi suurt vahet pole :P

Sale, sportlik.

Aktiivne, sõbralik, hea suhtleja, mitte hall hiireke.

Hea enesehinnanguga, kuid ka enesekriitiline. Viisakas, eetika ja moraalinormid paigas.

Ja kindlasti peab huumorisoolikas ka olema. Mina ei mängi, kui nalja ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saleda kehaehitusega , tark , hoolitsev . Meeldib kui tüdruk on kodutöödega sinapeal :D Ei meeldi eriti kui kantakse miniseelikut , pigem lühikesed lühikesed püksid siis :o Aa ja paremakäeline ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuksed pikad(kuni poole seljani ja mitte mingil juhul poisi pea) ja lokkis või sasitud ja võiks olla blondid, nägu ei tohi olla ümmargune, põsed ei tohi olla punnis, kulmud ei võiks olla kokku kasvanud ja huuled ei tohi olla väga suured(nagu neegril) muidugi ka mitte liiga väikesed.

Nahavärvus võiks olla päevitunud. Ise olen lühike(167cm) ja meeldib kui naine on ka lühike(umbes alla 160cm). Rinnapartii peaks püsima omal jõul üleval, mitte rippuma, olema normaalselt suur, kuid mitte väga ja rinnad võiks asetseda peaaegu koos(vahe u 2-3cm :D ). Naine ei tohi olla paks(käel nahk lipendab, sangad jne) ega ka liialt peenike(kondid väljas jne). Prink ja vormis keha. Jalanumber ei ületa 40. Kindlasti ei tohi olla jalad peenikesed, vaid vahepealsed(liiga suured ka mitte ;) )

Naine peaks olema puhas ja hästi hoolitsetud!

Riietus ei tohiks olla nahast ja võiks olla erksavärviline.

Ei tohi olla väga nõudlik(mehel palju raha jne).

Iseloomu ei oska pakkuda. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saleda kehaehitusega , tark , hoolitsev . Meeldib kui tüdruk on kodutöödega sinapeal :D Ei meeldi eriti kui kantakse miniseelikut , pigem lühikesed lühikesed püksid siis :o Aa ja paremakäeline ka ;)

Miks just paremakäeline ? ;):D

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×